Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika w dobrych RPGach to tylko tło dla świetnie przedstawionej fabuły i świata w którym toczy się cała przygoda. Tak samo to chrupanie na wersji ps3 nie powinno być problemem skoro z twoich postów wynika ,że najważniejsza jest fabuła. Tylko nie bierz wersji angielskiej bo ja ten błąd zrobiłem i strasznie się zawiodłem jak usłyszałem pierwsze dialogi. Tak tragicznie odegranych postaci chyba nie było mi dane doświadczyć. Grałem w PL wersje na PC wcześniej i różnica jest ogromna. Szkoda psuć sobie klimat i przyjemność z gry. Nie wiem czym zawinili gracze z anglojęzycznych krajów twórcom gry ,że ich tak potraktowali hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła fabułą, ale jeżeli sterowanie na pc jest bardziej przyjazne, to ku tej wersji się skłaniam. Przy okazji, pierwsze słyszę, żeby w jakiejkolwiek zagranicznej grze polski dubbing był lepszy od angielskiego. Dla mnie totalną porażką były lokalizacje dwóch pierwszych mass effectów, oryginał świetny. Jednak szczerze mówiąc, nie sprawdzałem próbki ani angielskiego, ani tym bardziej polskiego voice actingu w DA:O. Najczęściej biorę oryginał językowy w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr Fronczewski jako Sten spisuje sie 10x lepiej niz oryginalny aktor, odziwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem DA: O parę dni temu. Zacząłem w połowie listopada ubiegłego roku więc trochę mi zeszło. ;) Miałem trochę problemów, ale ogólnie gra na plus. Szkoda, że ostatniego bossa zaliczyłem na niedzielnym graczu - nie dawałem rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ukończyłem grę i zakochałem się w niej. Na pewno przejdę ze 2-3 razy jeszcze dokonując innych wyborów. A ostatnia bitwa na końcu od początku do końca coś pięknego. Stara miłość do RPGów nie zardzewiała jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauważyłem masakryczny glitch w DA:O...podczas ostatniej walki kiedy można używać balisty, boss w ogóle nie ucieka ani nie odchodzi poza zasięg...przez co można go zabić kilkoma strzałami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje :P

Jakies rady na pokonanie tego smoka w górach? Klasa Mag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki poziom trudności?


Ja też grałem magiem.Byłem magiem żywiołów.

Spamowałem cały czas zamrożeniem i piorunami.Reszta teamu robiła co chciała.

Ale ja grałem na easy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalu bo do tego momentu było łatwo(nawet walka z arcydemonem XD) Czyli co? Zamrozic go,pioruny,zamrozić,pioruny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegniesz do takiej ściany i chowasz sie za nią...smok lata non stop z jednego konca sciany na drugi i nie trafia nas atakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegniesz do takiej ściany i chowasz sie za nią...smok lata non stop z jednego konca sciany na drugi i nie trafia nas atakami.

Gdybym wiedzial tylko która to ściana XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobiegniesz prosto od tego dzwona to jest ślepy zaułek z bramą i obok właśnie zniszczona ściana ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z romansem z Lelianą .Mam dużo znajomości dałem jej dużo prezentów i nic:( Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem.Jeśli zepsujesz początkowe dialogi,to później nie masz szans na romans.

Mi pomógł tutorial na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal która to ta ściana? Biegne prosto od tego gonga chowam się a on mnie trafia XD pokaż mi to na jakimś filmiku na yt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem filmiku ale nigdzie nie ma tej metody...wszyscy nawalają sie bez niczego...a nie mam za bardzo jak foty zrobić :/

 

EDIT: ok znalazłem...zanim zaczniesz walczyc ze smokiem to znajdź takie miejsce 

 

37010606.jpg 

 

W tym miejscu ( troche na lewo od smoka ) jest ściana prze którą ataki smoka nie przechodzą a on lata z jednego konca sciany na drugi w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej,chodzi Ci o to miejsce? XD Tego smoka rozwaliles na paczu czy przed paczem?

 

 

33jsqar.jpg

 

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca o to xD ponieważ tej ściany nie widać na tym zdjęciu ale on jest obok smoka właśnie ;D 

 

Ja nie miałem patchy do DA z racji braku dobrego neciora :( a co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel grasz z patchem czy bez? :biggrin:

Jeśli tak to powodzenia w zdobywaniu trofeów xD

 

No cos czytalem zeby nie aktualizować do czasu zdobycia pucharkow za mroczne pomioty,ale wpadlo to zaakualizowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko :D

Patch baguje licznik zabitych pomiotów.

Ja miałem patcha i trofeum za zabicie 1000 pomiotów wpadło mi, po zabiciu ok 1400pomiotów.

Ale ja miałem wszystkie DLC,więc nie miałem problemów z pomiotami.W DLC jest ich od groma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trace gdzie ta sciana? XD poszedlem tam gdzie mowiles a on mnie trafia,nagralem filmik kalkulatorem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ta ściana.

 

Teraz tak cały myk polega na tym że smok nie może wejść do poły ściany przez co musi non stop przelatywać z jednego końca ściany na drugi.

 

Wystarczy że będziesz go atakował na dystans albo atakował i odbiegał na drugi koniec ściany ( po stronie spadu ) i wtedy on będzie musiał przelatywać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×