Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie podpinam sie pod to pytanie.

edit: niestety, bedzie tylko pelen polski :/ szlag by ich trafil wszystkich ...

http://daforums.biow...98921&forum=135

W dodatku polski dubbing jest taki do dupy ze az glowa boli, wystarczy posluchac polskiej morrigan a angielskiej, totalna amatorszczyzna. Gwoli scislosci, polska wersja bedzie zawierac tylko polska wersje, tylko i wylacznie.

Wydaje mi sie ze nie bedzie motywu jak w NWN ze gra ma rozdzialy a kazdy to zupelnie inna zamknieta lokacja, ponoc swiat jest calkowicie otwarty.

No i problem mi się rozwiązał, nie kupuję DA, nie będę się męczył z polskim dubbingiem popsuje mi to całą zabawę. Miała być kur#$@%^@a conajmniej wersja kinowa. W tym kraju naprawdę są ludzie, którzy potrafią posługiwać się angielskim!!!!! Zamawiam Demon Souls i zapominam o DA, chyba , że coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. EK - empik.com/dragon-age-poczatek-edycja-kolekcjonerska-ps3-multimedia,prod17380255,p

Zobaczcie jaki jest ostatni dodatek do wersji kolekcjonerskiej kolejna wpadka czy coś jest jednak na rzeczy? :)

"dodatkowy przedmiot do gry Mass Effect 2"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i problem mi się rozwiązał, nie kupuję DA, nie będę się męczył z polskim dubbingiem popsuje mi to całą zabawę. Miała być kur#$@%^@a conajmniej wersja kinowa. W tym kraju naprawdę są ludzie, którzy potrafią posługiwać się angielskim!!!!! Zamawiam Demon Souls i zapominam o DA, chyba , że coś się zmieni.

Nic sie nie zmieni, gra jest juz w zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do EA Polska i poinformowano mnie, że w wersji na ps3 najprawdopodobniej będzie możliwość wyboru języka angielskiego, ale poproszono jednocześnie o telefon w następnym tygodniu w celu ostatecznego zweryfikowania tej wiadomości. Pojawiło się światełko w tunelu. Dam znać w następnym tygodniu jak czegoś się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki jest ostatni dodatek do wersji kolekcjonerskiej kolejna wpadka czy coś jest jednak na rzeczy? :)

"dodatkowy przedmiot do gry Mass Effect 2"

I Ray Muzyka wyjaśnił już, że nieważne jaką wersję DA kupisz (PC, PS3, XBOX), będziesz mógł ściągnąć dodatek do ME2 na każda dostępną wersję - czyli PC albo XBOX.

@dubbing - Najbardziej irytujący jest fakt, że odbierają nam wybór. Nic mi nie przeszkadza polski dubbing. Z tego co słyszałem jest znośny.

Wynika, że będę musiał poczekać z zakupem DA:O by zobaczyć, czy bez problemu będę mógł ściągnąć dodatki z PSS na wersję UK czy też będą takie jaja jak z DLC dla Fallouta 3.

@Grabeq - Osobiście nastawiałbym się na odpowiedź negatywną. Jest wygodniej i nie robisz sobie złudnej nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jibril

zawsze mozesz zalozyc konto UK i tam kupowac dodatki a grac na main koncie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i problem mi się rozwiązał, nie kupuję DA, nie będę się męczył z polskim dubbingiem popsuje mi to całą zabawę. Miała być kur#$@%^@a conajmniej wersja kinowa. W tym kraju naprawdę są ludzie, którzy potrafią posługiwać się angielskim!!!!! Zamawiam Demon Souls i zapominam o DA, chyba , że coś się zmieni.

Dobry wybór kolego! Pozatym nie wiem co atrakcyjnego jest w dlc co kilka tygodni. Generalnie chodzi o to, aby zrobić grę na ok. 20 godzin gameplaya i potem regularnie kasować ze niezbędne nowe bronie, czary i inne bajery. Czekam cały czas na jakąś konkretną recenzję, chociaż biorąc pod uwagę nakłady reklamowe na tą pozycję, to wszystkie serwisy mogą być trochę tendencyjne;).

Także czekam na rzetelne wypowiedzi użytkowników forum, a może na gwiazdkę się zdecyduję.

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum GOL'a zasluzony uzytkownik Gambit zdal juz relacje i powiedzial ze przejscie gry tak na 85-90% zajelo mu 70h, z tym ze on gral na god mode (wiec walki to pryszcz) oraz ze specjalnym poradnikiem, gdyz musial to zrobic jak najszybciej ze wzgledu na prace (gdyz gra z obowiazku), napisal ze ostatnio zadna gra go tak nie wciagnela, wiec ja tam jestem pelen optymizmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz...

Ta gra będzie u nas TYLKO w języku polskim, bez możliwości wyboru angielskiego?

Przecież w Dead Space, którego EA też jest dystrybutorem był taki wybór i to jest najlepszy wyjście z wszystkich możliwych.

Jak ktoś ma więcej info na ten temat to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic o spadku framerate, ale o, wiem czemu, bo identyczna recenzja slowo w slowo pojawila sie wczesniej, i byla niestety w wersji na xboxa. A szkoda, bo interesuje mnie jak wersja PS3 sie miewac bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ciekawostki :

filmik kiepskiej jakosci ale co najwazniejesze chyba jest widoczne nie ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie chodzi o to, aby zrobić grę na ok. 20 godzin gameplaya i potem regularnie kasować ze niezbędne nowe bronie, czary i inne bajery

Chyba nie w tej grze ;)

A co do spadku framerate'u - patrząc na gameplay'e z wersji z PS3 na Gametrailers.com - jestem dobrej myśli ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, no trochę niska to ocena, niby trzon rpg-a prezentuje się znakomicie, ale idealnie nie jest... Ciekawe czy fala hype'u znowu przykryła prawdę ;). Mimo wszystko liczę na hit i możliwość wyboru języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie w tej grze ;)

A co do spadku framerate'u - patrząc na gameplay'e z wersji z PS3 na Gametrailers.com - jestem dobrej myśli ;)

ten filmik to nic wielkiego, ot standardowa akcja, a w grze bedzie ich wiecej z wieksza iloscia wrogow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, wyglada super, a wersja PC jest graficznie najlepsza, takze na podstawie tego wydaje mi sie ze ps3 nie bedzie odstawac od xboxa skoro i od pc nie odstaje, teraz tylko modlic sie aby framerate byl staly i 100 godzin z hakiem jak nic pojdzie w te gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma jakieś namiary na próbkę polskiego dubbingu? Może jakimś cudem to zniosę, ale muszę najpierw sprawdzić co popełnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq wystarczy cofnąć się jedną stronę do tyłu w tym wątku.

Nie wiem, grafika to porażka. Tarcza która, rzekomo wisi na plecach, wisi sobie w powietrzu. Łuk bez cięciwa. Mam nadzieję, że chociaż fabuła będzie wciągająca. Czekam do grudnia na obniżkę ceny :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq wystarczy cofnąć się jedną stronę do tyłu w tym wątku.

Nie wiem, grafika to porażka. Tarcza która, rzekomo wisi na plecach, wisi sobie w powietrzu. Łuk bez cięciwa. Mam nadzieję, że chociaż fabuła będzie wciągająca. Czekam do grudnia na obniżkę ceny :D.

Wielkie dzięki, przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wiadomosc dzisiejszego dnia !!!

Jesli wierzyc serwisowi Gamespot (a to w miare wiarygodny serwis) wersja PS3 jest lepsza graficznie (i to wyraznie) od wersji Xboxowej, oto rewiev wersji PS3 oraz wycinek ktory mnie najbardziej zaciekawil:

"On the flip side, the Xbox 360 version looks positively disappointing. Textures are highly compressed and colors are washed out, though the upside is that this version maintains a smoother frame rate than on the PlayStation 3, where things might get jittery when swiveling the camera around. The PlayStation 3 version features higher-quality textures than those on the Xbox 360, better color saturation, smoother facial animations, and shorter load times. Minor visual hiccups, like corpses that disappear and reappear, are a bit more common on the PS3, however. The PC version is the superior experience, but if you're choosing between the two console releases, the PlayStation 3 has the upper hand."

Co wy na to ?

Link do recenzji i videorecenzji

http://www.gamespot.com/ps3/rpg/dragonage/review.html?tag=topten;allscore;10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy gorszy framerate i spadki animacji to taka dobra wiadomosc :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy gorszy framerate i spadki animacji to taka dobra wiadomosc :whistling:

Mała poprawka: nie "i" tylko "=".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy gorszy framerate i spadki animacji to taka dobra wiadomosc :whistling:

radze wrocic do szkoly angielskiego, might - MOZE, a w kontekscie tego tekstu, "moze sie CZASEM zdarzyc jakis spadek" (aczkolwiek nie diametralny) - inaczej nie przyznawali by wyzszosci wersji ps3 gdyby byly ciagle spadki animacji a fps byl np o 10 mniejszy niz ten w wersji xboxowej.

Ale to przeciez ZYWY, motto na zycie "czepiam sie na sile bo lubie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×