Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zz Was kupuje wersje kolekcjonerską?

Ja chyba się skuszę, głównie chodzi mi o bonus w postaci "3 dodatkowe przedmioty w grze; dodatkowy quest w grze i postać do odblokowania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zz Was kupuje wersje kolekcjonerską?

Ja chyba się skuszę, głównie chodzi mi o bonus w postaci "3 dodatkowe przedmioty w grze; dodatkowy quest w grze i postać do odblokowania"

Ja sie skusze, aczkolwiek wersja kolekcjonerska posiadac bedzie ekskluzywnie tylko 3 przedmioty, dodatkowy quest + dragon armor + postac bedzie w kazdej nowej oryginalnej kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się zdecyduję na zakup DA, to też raczej będzie to wersja kolekcjonerska. Wydaje mi się, że to naprawdę atrakcyjna oferta i warto dorzucić te 50-60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje tylko o spadki animacji, ktore mnie niezwykle draznia. O ile kojarze to na ps3 chyba nie ma gry z otwartym swiatem gdzie gra by nie cierpiala na spadki frameratu. Szczegolnie sie to tyczy rpgow - overlord, oblivion, sacred 2 bla bla bla. I tak sie pewnie skusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest/będzie możliwość kupienia gdzieś wersji DA:O z normalnymi, angielskimi głosami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry jeśli ktoś już wkleił, całkiem fajny filmik co prawda po niemiecku, ale w detalach pokazuje gameplay klik przewińcie do 1,42 :)

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zz Was kupuje wersje kolekcjonerską?

Ja chyba się skuszę, głównie chodzi mi o bonus w postaci "3 dodatkowe przedmioty w grze; dodatkowy quest w grze i postać do odblokowania"

Też się zastanawiam czy kupić kolekcjonerską ale jak by nie było to prawie 70 zł więcej za 3 przedmioty (questy mają być we wszystkich nowych wersjach)

20-30 zł to nie jest wiele ale 70 to jednak trzeba się już zastanowić

Tynio

Pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest różnica miedzy wersja na pc a PS3 . Jakos nie wyobrażam sobie grania w rpg na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji EK dochodzą  nowe lokacje, przedmioty  i  chyba jeden NPC. Jak będę kupować, to pewnie ją.

Pewnie też anglika.

Btw. Premiera w stanach już była, jak ktoś jest bardzo napalony to ściągać stamtąd.  Chyba lepiej jest jednak poczekać na premierę w EU, bo podobno TAKIE jazdy z tą grą,że głowa mała. Głównie sprawa dotyczy x-boxów, ale na ps3 też takie jazdy mogą sie dziać, a to fajne by nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ino, że dodatkowy quest jest również w wersji podstawowej? W opisach wersji kolekcjonerskiej twierdzą, iż jest tylko w EK. ( ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest/będzie możliwość kupienia gdzieś wersji DA:O z normalnymi, angielskimi głosami?

Można próbować na allegro, czasami zdarza sie, że sprzedawcy ściągają gry z UK. Jeśli się nie uda to pozostaje import gry we własnym zakresie. Dobijają mnie te polonizację, jeśli Niemcy mogą mieć 4 języki do wyboru to dlaczego my nie możemy mieć możliwości wybrania chociaż pomiędzy dwoma. W końcu gry są wydawana na blu-ray'u jest na to miejsce. Szczerze, to nie chce mi się zakładać konta na ebay'u albo amazonie, nie mam też karty kredytowej. Jeśli ktoś ma doświadczenie z zakupami na zagranicznych portalach to byłbym wdzięczny za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ino, że dodatkowy quest jest również w wersji podstawowej? W opisach wersji kolekcjonerskiej twierdzą, iż jest tylko w EK. ( ? )

A ze strony EA i jest tam wyraźnie napisane że:

Edycja kolekcjonerska gry Dragon Age: Początek

Edycja kolekcjonerska dostępna będzie w ograniczonej ilości w wybranych sklepach. W jej skład wejdzie metalowe opakowanie DVD, płócienna mapa świata, płyta DVD przedstawiającą kulisy produkcji, cyfrowa wersja ścieżki dźwiękowej, zwiastuny, tapety, grafiki koncepcyjne, podpowiedzi dotyczące rozgrywki oraz trzy ekskluzywne przedmioty dostępne do pobrania przez Internet.

Miłym bonusem (dostępnym zarówno w wersji zwykłej jak i Edycji kolekcjonerskiej) będzie zupełnie darmowa zawartość do pobrania (The Stone Prisoner) oraz specjalna zbroja z motywem z gry Dragon Age, którą będzie można także wykorzystać w grze Mass Effect 2.

Jak ktoś chce wiecej poczytać to proszę bardzo Co będzie zwykłym wydaniu

Dodam że osoby które kupiły na Xklocka właśnie nie dostały tego co EA napisało na stroni i jest małe zamieszanie

Tynio

Pozdrawiam

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry jeśli ktoś już wkleił, całkiem fajny filmik co prawda po niemiecku, ale w detalach pokazuje gameplay klik przewińcie do 1,42 :)

Dzięki za gameplay, właśnie mnie przekonałeś do zakupu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6124

Recenzja Dragon Age: Początek - na PC

edit:

POROWNANIE WERJSI JEZYKOWYCH, tylko dla Hardcore'ow ;)

http://tvgry.pl/?ID=690

komentarz ode mnie: jest gorzej niz tragicznie ;) - takie to bezplciooooowe ze az glowa boli. Ale Fronczewski, o tak, spodobal mi sie bardziej niz oryginalny glos stena, pierwszy raz w zyciu cos z dubbingu PL mi sie podoba bardziej od oryginalu :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście cienizna, jeżeli będę kupował tą grę to tylko i wyłącznie w języku Shakespeare'a<h3 class="r"></h3>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej jest jednak poczekać na premierę w EU, bo podobno TAKIE jazdy z tą grą,że głowa mała.

A mógłbyś bardziej sprecyzować jakie jazdy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mialem odkladac kase na prezenty dla rodziny... xP widac musze troche wiecej czasu w robocie spedzic ^^ Wszystko mnie wciaga poza polskim dubbingiem xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dubbing - Fuck This Shit! Czekam aż będzie dostępna wersja angielska. Tylko Fronczewski był genialny (oraz pies :biggrin:). Reszta brzmi płasko i bez emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zniszczyl tekst na poczatku filmu, ten o tym ze "ja i twoj brat wyruszamy na wojne, a nie herbatke" HAHAHAHAHHA jak to zabrzmialo zalosnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że tłumacze nie wysilili się i nie wykazali inwencji twórczej, tylko tłumaczyli wszystko tak jak leci. Tekst o herbatce jest w oryginale i brzmi dobrze - u nas mogłoby to być coś w tym stylu:

- Jedziemy na wojnę a nie na inspekcję browaru.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to myślałem, że będzie znacznie gorzej. Wiadomo, że angielska ścieżka jest lepsza, ale czy o niebo lepsza. Najgorzej wypada Morrigan, na resztę da się przymknąć oko. Zapolowałbym na angielską wersję, ale boję się, że będą problemy ze ściąganiem dodatków z polskiego PS Store. A teraz wyruszam na "popołudniową herbatkę" z "mrocznymi pomiotami" turned.gif

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami sobie samobója strzelili tą lokalizacją. Jeszcze na X360 można zrozumieć jedną wersję językową, ale na PS3 i BD... :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy to jest na 100% pewne ze nie bedziemy mogli ang glosow wybrac? Bo kurde... takie polonizacje tylko zycie utrudniaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×