Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy ten nowy nfs się przyjmie. Twórcy muszą sie bardzo postarać.. Chociaż po cichu liczę, że ten projekt wypali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Most Wanted z lepszą grafiką i trofeami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym Most Wanted z lepszą grafiką i trofeami!

MW jest jak dla mnie do tej pory najlepszą częścią NFS-a i jeżeli remake byłby tak denny jak ostatnie części tej serii to ja już wolę, żeby nic nie mieszali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Most Wanted to ostatni z NFS'ów w który jeszcze mozna było pograc !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, Most Wanted to ostatni z NFS'ów w który jeszcze mozna było pograc !

Carbon też dało się przeżyć imho. Ja Shift'a nie skreślam, wierzę, że deweloper wyciągnął wreszcie wnioski z własnych błędów. Może o tym świadczyć sam fakt, że odeszli od formuły ulicznych wyścigów i cycatych lasek. Czy szumne zapowiedzi dotyczące diametralnej poprawy modelu jazdy okażą się prawdą? Zobaczymy ;) Cheers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carbon też dało się przeżyć imho. Ja Shift'a nie skreślam, wierzę, że deweloper wyciągnął wreszcie wnioski z własnych błędów. Może o tym świadczyć sam fakt, że odeszli od formuły ulicznych wyścigów i cycatych lasek. Czy szumne zapowiedzi dotyczące diametralnej poprawy modelu jazdy okażą się prawdą? Zobaczymy ;) Cheers.

Developer po swoich ostatnich żenujących dokonaniach się zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej swoje :P Wolałbym zamiast Shifta remake Most Wanted'a moim zdaniem najlepszej części NFSa. Shifta nie skreślam tylko nie kręcą mnie wyścigi po torach... Jest już GRID, który wystarcza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie swietny, Need for Speed another SHIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zagrałem i przeszedłem NFS Carbon, już było widać, że marka upada. Najpierw wypracowali sobie dobrą markę (Underground 1, 2 i MW jako ostatnie mi sie podobały) teraz to co roku wypuszczają jakieś niedopracowane badziewie, tylko dla kasy. Undercover nie wypaił, bo był do d*** ? to zróbmy kolejnego! zanim doszczętnie zniszczymy serie NFS, kasy sie z niej jescze wyciągnie :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, aby Shift był klonem Undercovera, tylko na torach - gdyby tak miało być, nie zmieniliby developera, a tutaj ma być powrót do tego, co w serii najlepsze. Szkoda tylko, że nie sięgnęli też po trasy umiejscowione w różnych częściach świata, tak jak było to w starych NFSach. Normandie, Alps czy Corsica to były trasy, które zapadały w pamięci. Albo chociaż jakieś zwariowane trasy z NFS2 w formie bonusu - przejazd przez Hollywood i model dinozaura na drodze i inne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no NFS2 byl super gra pamietam te czasy bylem jeszcze dzieckiem i rodzice sie smieli ze zamiast sniadania to zjem 2 lapy need for speeda :)) heh

Prawde mowiac to sie zgadzam NFS MW był super gra potem wydali carbona w ktorego troche pogralem ale nie przypadl mi do gustu ... pstreet - bez komentarza, pamietam jak zapowiadali undercover i niby gra miala byc taka dynamiczna i takie oho i aha ze to i tamto co z tego wyszlo kazdy widzi zgadzam sie z kolega ze EA robi kase usmiercajac dobra gre.. wydajac mase kasy na reklame zeby tylko kazdemu obilo sie o uszy ze taka gra wychodzi.. nie oszukujac sie to z 70% ludzi kupujacych gry nie czyta recenzji i opisow wystarczy ze o grze jest glosno. Mam nawet kilku znajomych ktorzy mowia ze undercover i God Father 2 to super gry :)

Chcialbym zeby NFS wrocil w wielkim stylu prawde mowiac maja ciezke wyzwanie po tylu crapach ... osobiscie GRIDA uwazam za najlepsza sciganke na ps3 mialem duzo zabawy grajac w ta gre i dla EA decydujac sie na krok w ta strone podjelo sluszna decyzje ... wielu moze sie to nie podobac ale kwestia gustu a o gustach sie ponoc nie rozmawia :)) Ide spac trzeba rano wstac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na zwiastunie to bardzo będzie przypominał Grida. Myślę, że będzie udany, tuningowanie samochodów itd. Poza tym widzieliście, prawdopodobnie będzie kamera z za kierownicy ( SUPER ). Ja bardzo bd czekał na tą część

A tak wogóle to nie wiem czemu NFS: Pro Street się nie podobał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy narzekał na pro street'a a dla mnie był nawet fajny. Ale w końcu nie ma to jak szalone ucieczki po mieście przed policją :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy narzekał na pro street'a a dla mnie był nawet fajny. Ale w końcu nie ma to jak szalone ucieczki po mieście przed policją :tongue:

Każdy narzekał na prostreeta dopóki nie wyszedł Undercover, bo przy nim PS to diament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Shift to ma być symulator, czy bardziej zręcznościówka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to chyba bardziej stawiaja na symulacje.

Heh jak dla mnie ucieczki przed policja to super sprawa moze ktos z was pamieta trasy z NFS 1 ?? Takie ze musiales dojechac z jednego punktu do drugiego cos w rodzaju sprinta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Shift to ma być symulator, czy bardziej zręcznościówka ?

Wg. zamyslu tworcow symulator, ale z gameplay'ow wynika, ze jest to zrecznosciowka :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy narzekał na prostreeta dopóki nie wyszedł Undercover, bo przy nim PS to diament.

pro street w porównaniu do rd : grid-a to zabawa dla 3-latków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody będą konkretne, coraz bardziej napalam się na tą grę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem undercover był i jest do dupy i nic tego nie zmieni ale shift jest robi inny developer więc myśle żę nie będzie tak źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to będzie przystawka przed GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to będzie przystawka przed GT5.

Również, również - lepsze to niż nic. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszna szkoda, że najnowszy NFS będzie w takim klimacie :yucky: o wiele lepiej by było gdyby zrobili coś w stylu Porsche Unleashed lub NFS 1. Na pewno nie kupię tej gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, o ile będzie to dobry symulator, wręcz przeciwnie. Szczególnie, że symulatorów wyścigów jest jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×