Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem za 40 zł plus przesyłka i zastanawiałem się czy nie postąpiłem zbyt pochopnie. Obawiałem się jak wypadnie NFS na torach (ostatnim w jakiego grałem był słabiutki Carbon i od tamtej pory odpuściłem sobie wszelakie nfs-y) i na darmo moje obawy, bo bardzo przyjemna w odbiorze gra na pierwszy rzut oka. Może to nie jest ani Porsche ani NFS III które uwielbiałem, ale bardzo przyzwoity tytuł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnego do trofeum EXOTICA. mało kto jexdzi egzotykami i nie moge tego wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnego do trofeum EXOTICA. mało kto jexdzi egzotykami i nie moge tego wbić.

ja chętnie pojezdze egzotykami bo nie mam tego trofeum daj znać na PSN jeśli nadal aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnego do trofeum EXOTICA. mało kto jexdzi egzotykami i nie moge tego wbić.

Wystarczy przecież jak przejedziesz wszystkimi egzotykami w trybie online, co wyścig to inny exotic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w opcjach gry muszą być aktywne pojazdy dodatkowe i egzotyczne, ciężko trafić na kogoś kto ma to ustawione.

A jak sam zakładam grę to nie ma chetnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w opcjach gry muszą być aktywne pojazdy dodatkowe i egzotyczne, ciężko trafić na kogoś kto ma to ustawione.

A jak sam zakładam grę to nie ma chetnych.

Albo przejdz sobie Time Attack wszystkimi samochodami egzotycznymi :) Powinno wpaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy trofeum "Exotica" można zdobyć poprzez przejechanie wszystkimi pojazdami klasy 4 w szybkim wyścigu (próba czasowa, wyścig) czy dotyczy to tylko gry online?

Edytowane przez Makos-Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Aktualnie gram w NFS Shift i tutaj się pojawia pytanie czy Shift 2 jest na tyle poprawiony bądź wzbogacony aby inwestować w kolejną odsłonę tej serii? A może lepiej GT5 będzie lepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Aktualnie gram w NFS Shift i tutaj się pojawia pytanie czy Shift 2 jest na tyle poprawiony bądź wzbogacony aby inwestować w kolejną odsłonę tej serii? A może lepiej GT5 będzie lepszym wyborem?

Skoro masz już pierwszą część Shifta to bierz teraz GT5, ma dużo lepszy model jazdy. Zanim przejdziesz GT5 to ceny Shifta 2 spadną do kilkudziesięciu złotych i wtedy sobie go kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspierane kierownice: Logitech Drving Force EX, Logitech Driving force pro, Logitech G25 Racing Wheel, Logitech Driving force Wireless, Thrustmaster Enzo, LogiT. Driving Force GT i Logitech G27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w samochodach nie mam firmowych kierownic np. w Porsche mam kierownice MOMO, a nie Porsche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Shiftem:Przed chwilą kupiłem grę(używaną wersja PL).

Sprawdziłem płytkę zero rysek,przetarłem przed włożeniem do konsolki.

Na początku pobrał się patch bodajże 1.03 a następnie zaczęła instalować się gry i przy 98 % zawiesiło się.

Wyłączyłem,włączyłem znowu instalacja się nie dokończyła,więc usunąłem dane gry i od nowa instalowałem gry i jest to samo...

Cofam co napisałem problem jest już rozwiązany :)

Edytowane przez Mielcar1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizuję wspólną grę polaków dnia 17 sierpnia 2011 roku.

Startujemy o godzinie 19:00.

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu na PSN. ID po lewej w profilu.

Pozdr :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Zmiana terminu na dzień poprzedni czyli wtorek, 16 sierpnia start godzina 20:30

powód to mecz Wisły Kraków w lidze mistrzów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje dobrych ustawień do nfs po kierownice Logitech DFGT ;> widziałem w temacie ustawienia dla pada do driftu... ale tego nie potrzebuje ;p

DO platynki zostały mi do przejechania perfekcyjnie wszystkie tory (zakręty) i mam zamiar to zrobić na kierownicy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy serwery w shifcie są jeszcze aktywne, bo nie mogę się połączyć do żadnej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam problem... Kupiłem nowego shift'a na początku wszystko ładnie, cacy tak jak być powinno. Po przejściu w karierze tak gdzieś do ok. 40% gry mam zbugowane mnóstwo wyścigów. Problem w tym że po prostu autko nie jedzie do przodu... Jakaś totalna masakra :D Obrotomierz normalnie idzie do max obrotów po czym spada i tak cały czas... Na początku jakiś wyścig był zbugowany to go olałem ale teraz jest tego za dużo... Przechodzę turniej a tu w następnym wyścigu zaskoczenie... Miał ktoś podobny z zbugowanymi wyścigami ?

PS : Mógłbym nagrać filmik jeśli by była taka potrzeba.

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam wersję angielską, a wolałbym polską. W samej grze spolszczenia nie ma, pytanie czy jak włożę płytkę z PL grą to będę mógł zaktualizować moją by mieć PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dosyć dobra i tania. Można ją już dostać za 40 zł! Gra jest dosyć długa, można spędzić przy niej dużo godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam wersję angielską, a wolałbym polską. W samej grze spolszczenia nie ma, pytanie czy jak włożę płytkę z PL grą to będę mógł zaktualizować moją by mieć PL?

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×