Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

straszna szkoda, że najnowszy NFS będzie w takim klimacie :yucky: o wiele lepiej by było gdyby zrobili coś w stylu Porsche Unleashed lub NFS 1. Na pewno nie kupię tej gry..

o ile mi wiadomo to będzie jeszcze NFS;Nitro :P więc nie bój się albo bój bo kij wie czy fajny będzie ;S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nitro wychodzi tylko na WII oraz DS.

A co do Shifta , to chyba zakupię bo lubię serię NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie kupię ;P

Najwyżej pożyczę od kogoś jak będą jakieś łatwe pucharki do chapnięcia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie tak denny jak Undercover to cena 179zł wydaje się o 100zł za wysoka :P

To oczywiste,ale jeżeli będzie na poziomie Grida i demko mi siądzie to łykam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent are u kidding? Na poziomie GRIDA? A właśnie kiedy ma wyjść demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz enty powtórzę: dawałem, daję i będę dawał się nabierać na te kolejne NFS'y i nic pewnie tego nie zmieni. I na tym polega potęga EA. NFS - dead series, a mimo to tymi wszelkimi screenami i zwiastunami niebiescy znów mnie przekonują. Co najmniej do zainteresowania się tym tytułem przed premierą.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz enty powtórzę: dawałem, daję i będę dawał się nabierać na te kolejne NFS'y i nic pewnie tego nie zmieni. I na tym polega potęga EA. NFS - dead series, a mimo to tymi wszelkimi screenami i zwiastunami niebiescy znów mnie przekonują. Co najmniej do zainteresowania się tym tytułem przed premierą.

Z tym to się akurat zgodzę. Na szczęście zawsze kiedy mam kupować jakiegoś NFSa znajdzie się inna gra która powoduje, że z zakupu rezygnuję. I w tym roku będzie chyba podobnie (Dirt 2)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent are u kidding? Na poziomie GRIDA? A właśnie kiedy ma wyjść demo?

No cóż być może jestem zbyt naiwny jeżeli chodzi o poziom Shifta,co do podkręcania atmosfery przed premierą i całej otoczki to również się zgodzę,potrafią przed każdą nową odsłoną serii zadecydować praktycznie za nas "Musisz to mieć" :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na gameplaye z E3 to zapowiada się dobra ścigałka (to zamazywanie podczas dużego udeżenia, ruchomy interfejs etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barti, zawsze dobrze się zapowiada w przypadku NFS :turned: A jak się kończy wiemy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą łatwe pucharki to może się skusze xd. A jak nie to poczekam aż dane mi będzie wypróbowac grę.

Moim zdaniem niech EA w końcu zamkne tą serie bo coraz to gorsze rzeczy robią...

A najstraszniejsze jest to ze moi koledy z budy to jakieś nie wiem co... Pamiętam jak się podniecali Undercoverem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to się akurat zgodzę. Na szczęście zawsze kiedy mam kupować jakiegoś NFSa znajdzie się inna gra która powoduje, że z zakupu rezygnuję. I w tym roku będzie chyba podobnie (Dirt 2)...

No ba, ja też nie kupuję tego szajsu :) Dirt 2 i ... i chyba nic więcej. No chyba, że Gran Turismo, ale jakoś mi się nei chce wierzyć, że Kaz (ewentualnie Kazunori) wyleci na środek na GameScom i wykrzyknie: Jutro premiera Gran Turismo 5, aahaha!''. No ale cóż, cuda się zdarzają, nieprawdaż? :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie dobry symulator to biorę. Jak nie, to nie :) Czekam na GranTurismo. Swoją drogą to ciekawe, że na Xboxa wychodzi najwięcej symulatorów, a nawet dobrej kierwonicy podłączyć nie można. Jak dla mnie FAIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe, że na Xboxa wychodzi najwięcej symulatorów, a nawet dobrej kierwonicy podłączyć nie można. Jak dla mnie FAIL

Masz na myśli grę RACE? Przecież to jest dopiero FAIL, Simbin od czasu GTR2 nie zrobiło nic porządnego. Teraz tylko gówno się różniące kolejne gry. Przypuszczam, że z GT5 zrobiliby ok 15 gier, np. NASCAR, WRC, RACE, GTR, Tourings Car, Sedan RACE, Avant RACE, Audi RACE itd. itd. :down:

Swoją drogą nie zapominajmy o SuperCar Challenge :rofl: (który też będzie niemal tym samym co Ferrari Challange :down: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie dobry symulator to biorę. Jak nie, to nie :) Czekam na GranTurismo. Swoją drogą to ciekawe, że na Xboxa wychodzi najwięcej symulatorów, a nawet dobrej kierwonicy podłączyć nie można. Jak dla mnie FAIL

dobry symulator no nie żartuj seria NFS nigdy nie była symulatorem (może oprócz porsche) i raczej też nigdy nie będzie tu liczy się zabawa i to EA jakoś wychodzi, SHIFTa kupię choćby z ciekawości tak jak kupiłem undercover.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli grę RACE? Przecież to jest dopiero FAIL, Simbin od czasu GTR2 nie zrobiło nic porządnego. Teraz tylko gówno się różniące kolejne gry.

Model jazdy jest fajny i mnie w sumie nie przeszkadza, że wydają co chwila nowe edycje swoich gier z kilkoma nowymi samochodami. Nikt nie każe ich kupować, skoro tylko jedna z nich oferuje dobrą zabawę. Co nie zmienia faktu, że na X360 jest to przynajmniej i FORZA, a u nas narazie honor symulatorów broni tylko Ferrari Challenge - robi to godnie, ale bez wsparcia sobie nie poradzi. Tym bardziej, że to raczej jest gra niszowa, o której wiedzą Ci, co chcą wiedzieć, a nie każdy kto odpali jakąkolwiek stronę o grach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że Ferrari Challange jest dość trudno dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba, ja też nie kupuję tego szajsu :) Dirt 2 i ... i chyba nic więcej. No chyba, że Gran Turismo, ale jakoś mi się nei chce wierzyć, że Kaz (ewentualnie Kazunori) wyleci na środek na GameScom i wykrzyknie: Jutro premiera Gran Turismo 5, aahaha!''. No ale cóż, cuda się zdarzają, nieprawdaż? :scare:

Oj tak zdarzają się i nie wykluczone, że po chwili namysłu Kaz doda : "A dobra skoro już tu jesteście to przy wyjściu pani Krysia każdemu wręczy po egzemplarzu !" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda że trailery zawsze im się udaje, czego nie można powiedzieć o grach :( Chodziaż liczę na Shifta, przecież przejęła go inna firma (ta od Burnouta?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda że trailery zawsze im się udaje, czego nie można powiedzieć o grach :( Chodziaż liczę na Shifta, przecież przejęła go inna firma (ta od Burnouta?).

Dokładnie ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×