Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle, to dziwne żeby dodawać scyzoryk do wyścigów :P

Może dają po to, żeby dzieci załamane po odpaleniu nowego NFS-a mogły bez wychodzenia z pokoju pociąć się na miejscu :P Ja wolę nie ryzykować, wielu moich kumpli wtopiło kasę preorderując Undercovera :down:

Edytowane przez Tarnorwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa ja tez wole poczekac na jakas recke lub demko. Choc musze przyznac, ze na filmikach wyglada swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, która mnie do tej gry przyciąga to Iga Wyrwał :D

Jak dla mnie prawdziwy NFS skończył się na Porshe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, a recke masz w PSX Extreme...

recke czego? demka? pokazu z targow? ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro Wam powiem jak moje wrażenia z grania w najnowszego NFS`a. Ktoś jeszcze wybiera się na Extreme Party?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem isc ale nie otym mowa ;)

PS. Ja se imprezke urodzinowa w Extreme zrobie oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Tak więc dzisiaj miałem okazję zagrać w Shifta. Ogólnie miałem wybrane Audi TT i jakąś tam trasę (miałem 15 min na obadanie, więc w sumie nie zajmowałem się zmienianiem trasy i samochodu, jedynie co zrobiłem to wyłączyłem automatyczne hamowanie i inne duperele). Na całej trasie, dość krętej były może ze 3 zakręty na których musiałem chamować (może to ze względu na nie za szybki samochód). W większcość zakrętów wchodziło się jedynie umiejętnie operując gazem (nawet ręcznego nie trzeba było naciskać, żeby wejść w poślizg i podriftować :) . Przy szybkiej jeździe rozmazuje się wnętrze samochodu (a nie to co jest na zewnątrz) co wygląda dość słabo, gdy patrzymy się centralnie na kierownicę (oczywiście rozglądając się prawą gałką). Na samochód nałożony jest wtedy dosyć brzydki filtr, ale przypominam, że była to wersja preview (nieskończona). Jechałem na normalu i z łatwością wygrałem wyścig (3 kólka). Ogólnie na kierownicy pewnie jeździ się fajnie, na padzie jak w najzwyklejszy arcade. Fajnie, że samochody mają dość długą drogę chamowania, co przypomina symulację, ale jak mówiłem, na gałkach dość trudno wejść dokładnie w zakręty, dlatego naciskająć pulsywnie gaz, można było w dosyć prosty sposób pokonać każdy zakręt. Jak mówiłem, nic nie szperałem w ustawieniach oprócz wyłączenia wszystkich wspomagaczy, a w dodatku grałem na dość "zużytym" padzie. Gra się dosyć przyjemnie, myślę, że w oczekiwaniu na GT5 jak znalazł.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na padzie jak w najzwyklejszy arcade.

Czyli mówiąc w prost- Znowu dali dupy ?

Czekam na demo, po tym co napisałeś wcześniej nie zamówię !

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówiąc w prost- Znowu dali dupy ?

Czekam na demo, po tym co napisałeś wcześniej nie zamówię !

W Forzę na padzie też się gra jak w Arcade więc się nie zniechęcaj :) Nie grałem żadną wypasioną furą, więc pewnie przy większych prędkościach jest miodniej, jest więcej driftu itp. Przepraszam, że zabrzmiało to jak wada, ale ja jako wyjadacz kierownicowy nie jestem przyzwyczajony do pada, szczególnie nienadającego się do komfortowej gry. Więc myślę, że może być tylko lepiej.

Widziałem jak jakiś gość gra chyba Fordem LM, ale niestety grał ze swoim kilkuletnim synem, więc trudno powiedzieć coś więcej, kiedy co chwilę lądował na barierce.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem trailery i podoba mi się. MW jeden z lepszych NFS'ów ale w PRO też dało się grać :D najgorszy to CARBON i jak widziałem na trailerach to jeszcze NITRO :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon najgorszy ? No cóż.... Underground, Most Wanted i Carbon (mimo że on już był odgrzewanym kotletem) są/były najlepsze :) Szkoda że Shift to legal.. Uwielbiałem te klimaty.. Noc, kanion, drifty.... Mmmmm :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, ja postanowiłem czekać na demo. Dopóki nie zagram dopóty nie złożę zamówienia. Po prostu straciłem zaufanie do tej serii. Bardzo jednak kibicuję shiftowi, mam nadzieję że wyciągnie serię NFS z gówna/błota/rowu/szamba i przywróci na dawną pozycję. Jeśli tylko tak będzie, nie omieszkam ich wspomóc gotówką :)

Mimo wszystko mam pewne obawy, żeby nie okazało się że skupili się na wyglądzie gry a nie na modelu jazdy. Myślę że po ostatnich "wyczynach", wielu Graczy ma podobne stanowisko do mojego i czeka na demo.

Tak apropo- dziwi mnie że zupełnie co innego mówią w PSX, a co innego przedstawia Reven- w tym pierwszym piszą że to bardzo dobry symulator, a Reven pisze że arcade (tak wiem, na padzie- no ale jednak :D )

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW jest dla mnie jak narazie najlepszy. Shift, hmm... To moze być pierwszy NFS ktory wciagnie mnie w legalna jazde ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon to najgorzej stracone przeze mnie pieniądze. Gra jest co najmniej śmieszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProStreet to był koniec świetnej passy NFS'ów. Carbon był ostatnim dobrym Need for Speed'em i według mnie obok Most Wanted najlepszym. Mam nadzieję, że się to zmieni wraz z premierą Shift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NFS to uliczne NIELEGALNE wyścigi a nie jazda po torach i zero walki/ucieczki z policją co to jest? To dal mnie było całe piękno NFSów. Jak chcę pograć w "grzeczne" wyścigi na torach to mogę kupić albo GT5 albo Grida. Nie krytykuję legalnych wyścigów w grach bo też są ok, ale NFS to NFS jak dla mnie. Nie rozumiem po co odchodzili od ulicznych wyścigów. Niestety bardzo się zawiodłem...

Na szczęście jest Dirt 2 w którym chociaż ubrudzę autko w błocie:D (mam nadzieję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś w ramach walki z nudą zajrzałem do gazetki tesco a tam shift w dniu premiery po 169,99 wiec taniej niż allegro a jeśli ktoś się przypalił i ma w mieście ten market to będzie jak złoto, ja się, wstrzymuje po zakupie undercovera w dniu premiery-wiecej tego błędu z nfsem nie zrobię, czekam na demo/pierwsze konkretniejsze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś w ramach walki z nudą zajrzałem do gazetki tesco a tam shift w dniu premiery po 169,99 wiec taniej niż allegro a jeśli ktoś się przypalił i ma w mieście ten market to będzie jak złoto, ja się, wstrzymuje po zakupie undercovera w dniu premiery-wiecej tego błędu z nfsem nie zrobię, czekam na demo/pierwsze konkretniejsze opinie.

To już wiem gdzie jade po gre :) Ciekawe jaką cenę zasadzi MM, a tym bardziej Empik

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×