Skocz do zawartości
Emir

Split Second

Rekomendowane odpowiedzi

Niepotrzebnie porownujecie Blur oraz Burnout do tej gry, gdyz to sa kompletnie inne gry. To tak jak porownac Shift oraz GT5, niby wyscigi ale jednak roznia sie od siebie. Blur stawia na wieksze lizanie band niz w GT, community oraz powerups, a Burnout na wywrotki i szalone akcje. Natomiast Split Second na adrenaline do samego konca wyscigu, zmieniajace sie otoczenie i widowiskowe destrukcje. Aczkolwiek macie racje, jezeli gra nie bedzie trudniejsza i jezeli nie bedzie wystarczajaco duzo plansz to wtedy gra niestety bedzie zbierac tylko i wylacznie srednie noty. Nie mniej jednak, gre sobie kupie bo wydaje sie bardzo ciekawa i innowacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak obejrzałem sobie gameplaye z Blur'a teraz i naprawdę jakoś nie jestem tym zachwycony. Tam się coś dzieje poza jazdą i puszczaniem tych power-upów?

Owszem są licencjonowane fury, trasy mogą być ładne, ale co jak się tam nic nie będzie działo poza ściganiem i strzelaniem znajdźkami?

Tzn. nie chcę teraz nic mówić, bo nie grałem i nie ocenię gry dopóki nie zagram. Tylko stwierdzam, że na bazie gameplayów gra sprawia wrażenie nieco nudnej.

W Splicie dzieje się sporo, każdy kto grał na pewno to przyzna. Widok nadlatującego samolotu na mnie naprawdę sprawił ogromne wrażenie.

Moment z podziemnym parkingiem również mnie zaskoczył pozytywnie, a to tylko jedna trasa.

Co do porównywania to nie ustrzeżemy się tego. Te 3 gry będą porównywane. Ale to dopiero jak 2 pozostałe trafią na półki.

PS.

Z tego co widzę, to demko multiplayer Blur'a jest na LIVE już od dłuższego czasu. Na PC również chyba jest do pobrania.

Ale ja sobie spokojnie poczekam na demko na PSS.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Takie wlasnie to jest Patricko. Na godzinke mnie wciagnelo demko Blur na 360tce kumpla, ale potem spojrzalem i mowie do siebie "Czemu ja w to gram?". No tak, bo ogolem gameplay jest nudnawy i robi sie w kolko i w kolko to samo. Powerup, lizanie band, powerup, lizanie band. Community jest najwiekszym plusem tej gry. Pierwsze wrazenie Blur jak sie gra, bardzo fajne, ale jak drugi raz zagralem to jeden wyscig i do widzenia. Juz nie bylo w tym nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest w tym troszkę prawdy, a szkoda. Bo nigdy nie pogardzę dobrą samochodówką na konsolę.

Mimo wszystko poczekam na to demko, o ile w ogóle będzie, a jak nie to już raczej na pewno zdecyduję się na SS'a.

Poczekam do wakacji to może cena troszkę stanieje, bo teraz w okresie "komunijnym" nie warto nic kupować bo ceny wszystkiego chore.

Końcem czerwca się pomyśli.

W każdym razie SS ma u mnie bardzo dobrą ocenę. Podchodziłem sceptycznie do tego, bo niby Disney i samochodówka? Ale naprawdę wyszło to ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zwolennikiem takich gierek jak spil/second ale demko mi się spodobało:) model jazdy nie jest przynajmniej porażkowy - bardziej mi odpowiada niż w NFS'ach:P co do gameplay'u to zupełnie nie wiem o co chodzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Split Second ma być na pss w sprzedaży czy tylko w wersji retail? Zaciekawiła mnie ta gra fajnie się jezdzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zagraniu w demo mam mieszane uczucia. Gra mi się wydaje tak naprawdę poprawna i tyle. Jeździ się niby fajnie ale myślałem, że będzie się więcej działo. A teraz to podjeżdżamy do przeciwnika, ładujemy pasek, odpalamy spadające beczki, i mamy wyższe miejsce. Później zapętlić do uzyskania pierwszego miejsca i.... i nic. Nawet replay'a nie było:( (a ja lubię oglądać replay'e). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sayyeah tak tylko w wersji retail będzie dostępna ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tam wyraźnie piszę "Work in Progress" i demo nie odzwierciedla finałowego produktu, także można się spodziewać jeszcze jakiś minimalnych zmian.

A replaye są instant, np. po jakiejś akcji naciskamy L1 i mamy replay. Z całej trasy pewnie będzie w pełnej wersji. Nie wyobrażam sobie takiej gry bez replaya.

Ja grę raczej na 100% kupuję, ale nie wiem czy w dniu premiery czy troszkę po.

Bo sporo poczytałem i naoglądałem się filmków od Blura i wg mnie kiepsko to wszystko wypada.

Podniecają się tylko i wyłącznie tym, że wielka społeczność, i nic poza tym.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem kilkanaście razy demko i nie jestem zachwycony, tak jak już z resztą padło w tym temacie gra wydaje się jakaś nudna wogóle nie czuć aut, prędkości-oczywiście nie oczekuje po tym tytule symulacji ale jakby tak się bardzo zastanowić to nie zapowiada się gra lepsza od burnouta choć wiadomo w demie bardzo mało jest. Wielki plus to akcja z samolotem, też mi się przydarzyła lecz zdążyłem uniknąć zderzenia po filmikach z YT stawiam na blura i po ograniu dema o ile w ogóle będzie zadecyduje czy kupić którąś z tych gier.. nie ukrywam iż pasowałoby gdyż nie ma widoku w najbliższym czasie na coś nowego z samochodówek a apetyt jest hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Powiem tak: Mi się demko podobało, myślałem że gierka mimo tego, że ją wszyscy wychwalali będzie słaba lecz z ciekawości ściągnąłem demko i co? Gram, gram i po pierwszym wyścigu mówię: kurcze?! to jest niezłe... Co do pełnej wersji to napewno ją kupię. smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zassałęm, pojezdzilem 30 min i wypieprzylem...

kurde myslalem, ze bedzie wieksza rozpierducha...

E - na pewno nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Bo E jest dla dzieci, a dla prawdziwych graczy jest tylko M? :P To jakis zart.

Rozpierducha jest spora, co jeszcze chciales? Ludzi chodzacych po czym przejezdzamy po nich i ich zabijamy? Kup sobie Carmageddon :D

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godny rywal Burnouta? Mówię NIE! Pierwszy wyścig bardzo przyjemny i efektowny. Gra jest trochę wolniejsza od Burnouta.

Ogólnie całkiem fajne. Raczej nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że demko mi sie podobalo. Całkiem przyjemna i ładna graficznie arcade'ówka z tego bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna zręcznościówka, prosta w obsłudze aż do bólu, szkoda że nie będzie multi na split screenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zassałem demko... i wywaliłem po dwóch przejechaniach trasy. Niby arcade, ale trasa, która praktycznie ma kształt elipsy to nie dla mnie. Wciskasz nieraz iks. Jedziesz do przodu, nieraz drift i tyle. Mogli dać jeszcze jedną planszę.

Jeśli nie będzie więcej widowiskowych patentów, to raczej szybko o tej grze zapomnę i wykreślę ją z listy gier do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia po demku. Z jednej strony fajna i efektowna rozpierducha z drugiej po jednym wyscigu wyłaczyłem demko i dałem sobie spokój. Ta gra po prostu jakoś mnie nie zachęca do kolejnego zagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że demko nie bedzie takie jak pełna wersja. Dodał bym szybsze tempo gry (mniejszy czas na reakcję np. po wybuchu) i samochody na jezdni to podstawa jak w burnoucie że trzeba było mieć w nie których sytuacjach refleks i doświadczenie bo tutaj wszystko się strasznie ciągnie... confused.gif Ale i tak demko mi się podobało i z chęcią zobaczę pełną wersję biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym demie efektownego. 2 czy 3 razy trasę da się zmienić i tyle. Gra oparta na jednym patencie nie ma szans przyciągnąć na dłużej niż 2 dni. Jak na arcade to strasznie ubogie i słabe w porównaniu do Burnouta. Jeśli to jest lepsze niż Blur to poziom tego typu gier stanął w miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta jak konstrukcja cepa ściganka. Jej jedynym novum jest możliwość klepnięcia guzika kiedy nad samochodem konkurenta pojawi się stosowna ikonka. Gra na 2 kwadranse raz na miesiąc, kiedy to nie wiadomo za bardzo po co włączyło się konsolę.

Przynajmniej takie są moje odczucia, ale ja nie przepadam za ścigankami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olaboga ludzie, spojrzcie na siebie. Oceniacie negatywnie wyscigi po jednym jedynym demku, gdzie jest tylko jedno auto, jedna trasa i jeden tryb. Logicznie pomyslcie... Czy na prawde w calej grze bedzie wszystko po jednym oprocz kilku tras? Poza tym, wszystko jest bardziej negatywnie tu odbierane bo przeciwnicy sa tepi jak but i latwo mozna ich pokonac. Gdyby dali mozliwosc podkrecenia poziomu trudnosci to by nikt nie narzekal. Z jednym sie zgadzam, ta wysciogowka jest banalnie prosta w zalozeniach. Jednak mowie Wam, starczy na dlugo, nie ze wzgledu na singleplayer, ale ze wzgledu na multi, bo tam tak na prawde zaczyna sie wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem z synkiem i na planszy po zakończeniu wyścigu była informacja - multiplayer do 8 graczy online i do 2 na split screenie. Dla mnie duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w Split/Second mam uczucie,że gram w Most Wanted ;p wam też się tak wydaje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×