Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

No to czekamy. Ciekawi mnie jak będzie wyglądała fifka. No to do 5 czewrca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy. Ciekawi mnie jak będzie wyglądała fifka. No to do 5 czewrca :)

Pewnie tak samo, ale z poprawionymi błedami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje od 3 lat i zawsze byla na poczatku pazdziernika.... czyzby ich przypililo w czasach kryzysu ze tak szybko wydaja tym razem? czy moze na PS zawsze tak szybko bylo? bo wczesniejsze mialem na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupuje od 3 lat i zawsze byla na poczatku pazdziernika.... czyzby ich przypililo w czasach kryzysu ze tak szybko wydaja tym razem? czy moze na PS zawsze tak szybko bylo? bo wczesniejsze mialem na PC.

co znaczy że szybko ??5 czerwca to jakiś filmik z gierki będzie a nie premiera :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeden napisal "wielkie odliczanie"

drugi napisal "czekamy do 5 czerwca"

linka zadnego nie odpalalem to jak mialem zrozumiec?

nie sadzilem ze bedziecie sie jarali filmikiem z gry.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa dla nie ktorych (np. dla mnie) to bostwo i nawet glupi pierwszy filmik jest dla nas najcenniejsza zecza na swiecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no ja tez od 3 lat kupije oryginaly na pc (zanim kupilem czarnule), ale filmiki mnie nie jaraja.... ale na sama gre czekam oczywiscie... milo bedzie znowu zrobic 100% :P

Edytowane przez konixxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być podobna do 09 z poprawionymi błędami. Jak napisał KopaczK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku fify nie kupuję bo wielkim fanem piłki nożnej nie jestem a zmiany w składach mnie aż tak bardzo nie jarają. Ostatnia fifa w jaką grałem to 07 i następna będzie musiała mieć chyba noty oscylujące w granicach 96% żebym ją kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej (taniej) jest wypuścić DLC do Fifa09 z uaktualnionymi składami, drobnymi poprawkami itp.

No ale wtedy EA nie sprzedałoby "nowej" gry. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest chyba oczywiste że tak się nie stanie. Muszą przecież wypuścić nowy tytuł ( jak co roku :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie kupię FIFKĘ 10 jak będzie prezentować wyższy poziom od obecnego! PES może w tym roku uderzyć mocno więc myślę, że EA się postara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie kupię FIFKĘ 10 jak będzie prezentować wyższy poziom od obecnego! PES może w tym roku uderzyć mocno więc myślę, że EA się postara :)

A ja sądzę, ze obie gry zbytnio sie nie zmienią. Mnie to nie robi różnicy, bo obie mi się podobają w tej formie i nie zamierzam kupować nowej częśći żadnej z nich przynajmniej do 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sądzę, ze obie gry zbytnio sie nie zmienią. Mnie to nie robi różnicy, bo obie mi się podobają w tej formie i nie zamierzam kupować nowej częśći żadnej z nich przynajmniej do 2010.

Kuuup bo z kim będziemy robić trofea :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifa 09 jest świetną grą. Ale tak jak pisaliście - opłaca się wypuszczać nową grę z poprawionymi składami i innym menu ? Myślę, że nic innego sie nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Dla mnie fifa 09 jest świetną grą. Ale tak jak pisaliście - opłaca się wypuszczać nową grę z poprawionymi składami i innym menu ? Myślę, że nic innego sie nie zmieni...

No jak nic sie nie zmieni, czemu wy caly czas mylicie fife PC/PS2/ z fifa NG na PS3/XBOX360 to sa zupelnie inne gry. Fifa na NG z roku na rok jest lepsza, byla bardzo duza roznica miedz 08 a 09 na NG, a wiec teraz tez sie nie martwie na pewno poprawia bledy, dodadza cos do fizyki i grafiki, a takze rozbuduja internetowy tryb KLUBOW ( na tym mi najbardziej zalezy).

Edytowane przez ALOL997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuuup bo z kim będziemy robić trofea :D

Możecie się złożyć na mój egzemplarz. ;)

Dla mnie fifa 09 jest świetną grą. Ale tak jak pisaliście - opłaca się wypuszczać nową grę z poprawionymi składami i innym menu ? Myślę, że nic innego sie nie zmieni...

EA się opłaca. Graczom kupować juz niekoniecznie. ;)

No jak nic sie nie zmieni, czemu wy caly czas mylicie fife PC/PS2/ z fifa NG na PS3/XBOX360 to sa zupelnie inne gry. Fifa na NG z roku na rok jest lepsza, byla bardzo duza roznica miedz 08 a 09 na NG, a wiec teraz tez sie nie martwie na pewno poprawia bledy, dodadza cos do fizyki i grafiki, a takze rozbuduja internetowy tryb KLUBOW ( na tym mi najbardziej zalezy).

Może tak, może nie. Jedni widzą olbrzymie zmiany inni nie. Ja tam dalej uważam, ze rozgrywka stoi w miejscu od lat. Poprawili grafę i kolizje, ale czy jest więcej znaczących różnic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zmiany systemu strzałów i multi w które mógłbym komfortowo pograć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zmiany systemu strzałów i multi w które mógłbym komfortowo pograć!

Ja nie wiem co wy tak narzekacie na to multi. Mi działa w 09 dobrze. Odpowiednio ustawiony router i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PES może w tym roku uderzyć mocno więc myślę, że EA się postara :)

Tak, w PSX EXTREME pisali napawde komfortowe zeczy o nowym PES'ie, z poprawionym całym silnikiem graficznym , nowy sprint, inna inteligencja przeciwników, poprawiony multi, własne formacje/strategie oraz np bajery dotyczące zutów wolnych (m.in okreslanie drogi wybiegu przez typka w polu karnym zeby dostał podanie) itd. Wiec PES moze naprawde ewoluowac!

Co do Fify, to napewno nie bedzie zbyt dużo poprawek? Oprocz trofików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak teraz bedzie 20vs20 , 4 druzyny po 10 typa i trzeba rozegrac turniej :)a powaznie jakie by trofki nie byly to damy rade....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak teraz bedzie 20vs20 , 4 druzyny po 10 typa i trzeba rozegrac turniej :)a powaznie jakie by trofki nie byly to damy rade....

Hehe no damy :D Mi w 09 zostało jeszcze stadiony i platynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, w PSX EXTREME pisali napawde komfortowe zeczy o nowym PES'ie, z poprawionym całym silnikiem graficznym , nowy sprint, inna inteligencja przeciwników, poprawiony multi, własne formacje/strategie oraz np bajery dotyczące zutów wolnych (m.in okreslanie drogi wybiegu przez typka w polu karnym zeby dostał podanie) itd. Wiec PES moze naprawde ewoluowac!

Co do Fify, to napewno nie bedzie zbyt dużo poprawek? Oprocz trofików.

Poczekamy na premiery obu gierek i zobaczymy. Co prawda, w PESie przy stałych fragmentach gry masz kupę czasu na zadziałanie zawodnikiem, ale fakt, że takie dodatki byłyby niezłe, choć w tej serii od "zawsze" było od groma możliwości taktycznych. Ustawianie własnej strategii to żadna nowość. Nic to poczytam co tam ciekawego napisali.

Nowej Fifie przydałby się system rpzgrywki symulujący faktyczną grę, a nie widowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×