Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bez wątpienia FIFA 09 to najlepsza kopana na konsole w jaką miałem przyjemność grać. W 10-tce liczę na dołączony tryb Ultimate Team, bez konieczności nabywania go w PSS, drobny lifting graficzny i... ciekawsze trofea ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bez wątpienia FIFA 09 to najlepsza kopana na konsole w jaką miałem przyjemność grać. W 10-tce liczę na dołączony tryb Ultimate Team, bez konieczności nabywania go w PSS, drobny lifting graficzny i... ciekawsze trofea ;)

Oby tylko nie było 10 vs 10, najbardziej zjeban** trofeum jakie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko to mnie irytowało, jest jeszcze kilka innych. Szkoda, że wśród nich zabrakło "rozegraj 90 minutowy mecz", liczę na takie w 10-tce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bez wątpienia FIFA 09 to najlepsza kopana na konsole w jaką miałem przyjemność grać. W 10-tce liczę na dołączony tryb Ultimate Team, bez konieczności nabywania go w PSS, drobny lifting graficzny i... ciekawsze trofea ;)

Grałeś w ISS, albo PES? Nie musi być na NG, może być z PS2.

Oby tylko nie było 10 vs 10, najbardziej zjeban** trofeum jakie widziałem

Ano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko to mnie irytowało, jest jeszcze kilka innych. Szkoda, że wśród nich zabrakło "rozegraj 90 minutowy mecz", liczę na takie w 10-tce.

Dokładnie to trofeum było by o wiele lepsze od tego 10 vs 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Grałeś w ISS, albo PES? Nie musi być na NG, może być z PS2.

Grałem. W ISS3 na PC, jednak była to chyba najbardziej nieudana konwersja w dziejach wirtualnej kopanej (bramki wpadały z połowy boiska, graficznie też nie dawała rady) i w PESa również, na PS3 w 2008, w "trójeczkę" na PS2. Szczerze, jakoś mnie nie zachwyciły te gry, tak, jak najnowsza FIFA.

Edytowane przez rjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to trofeum było by o wiele lepsze od tego 10 vs 10 :)

Ale to byłoby zbyt prste i nikt by nie dostał nerwicy. ;) A tak to wszysycy się musieli postarać, cholera ich strzeliła, a EA ma w statystykach, ze tyle i tyle osób zagrało mecz 10-10 i będą pisać, ze to się sprawdziło, bo "wszyscy" chcą tak grać...

Grałem. W ISS3 na PC, jednak była to chyba najbardziej nieudana konwersja w dziejach wirtualnej kopanej (bramki wpadały z połowy boiska, graficznie też nie dawała rady) i w PESa również, na PS3 w 2008, w "trójeczkę" na PS2. Szczerze, jakoś mnie nie zachwyciły te gry, tak, jak najnowsza FIFA.

OK. Każdy ma swoje zdanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK. Każdy ma swoje zdanie. ;)

Dzięki, że je szanujesz ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja osobiście jestem wielkim fanem PES i grałem we wszystkie części... ale mam FIFE 09 i uważam że EA się postarało:)... Wiec zapowiada się ciekawie:) z czego my gracze powinniśmy się cieszyć :)

----------------------------------------------------------------------------------

kamiliano.png

Edytowane przez kamiliano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem fanem pesa ale to było kiedyś. Teraz dla mnie teraz fifa jest lepszą piłką. Jeżeli pes w tym roku będzie lepszy od fify to kupie pesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kopanina na konsole to PES 4 i 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jestem wielkim fanem PES i grałem we wszystkie części... ale mam FIFE 09 i uważam że EA się postarało:)... Wiec zapowiada się ciekawie:) z czego my gracze powinniśmy się cieszyć :)

Zgadzam się w całęj rozciągłości.

Też byłem fanem pesa ale to było kiedyś. Teraz dla mnie teraz fifa jest lepszą piłką. Jeżeli pes w tym roku będzie lepszy od fify to kupie pesa :)

Ale aktualny PES jest tak samo dobry jak FIFA09. Różni się rozgrywką, ale na korzyść któej gierki musisz zadecydować samemu. Moze już Ci zbrzydły symulacje gry, a bardziej podobają się symulacje widowiska. Obie rzeczy rewelacyjnie się sprawdzają. Imo już nie będziemy mieli sytuacji w której jeden tytuł będzie wyraźnie lepszy od drugiego. Zbytnio się te gry w szczegółach różnią, zeby był sens je porónywać.

Najlepsza kopanina na konsole to PES 4 i 6

Mam obie na PS2 i obie zachwalam. Trym MASTER LEAGUE w PES4 był mistrzowski. Trenowałeś ludki jak chciałeś i wiedziałeś, ze na rozwój zasłużyły Twoją ciężką pracą. Pamiętam jak w przerwach między sezonami musiałem poświęcić około 1h na trening przed meczem sparingowym. 10 minut grania w piłkę i 60 treningu. Cudo.

PES6 mnie wnerwił przez Kołtuna i Zbolka, ale co tam, gra przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale aktualny PES jest tak samo dobry jak FIFA09. Różni się rozgrywką, ale na korzyść któej gierki musisz zadecydować samemu.

I dlatego napisałem że dla mnie jest lepsza fifa. Innym może sie podobać pes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dlatego napisałem że dla mnie jest lepsza fifa. Innym może sie podobać pes :)

Wiem. Napisałem to dlatego, że mam inne zdanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że poprawią w Fifie jedną z najbardziej denerwujących mnie rzeczy, czyli to, że przełączając zawodnika (nie chodzi mi o automatyczne, tylko manualne) w 50% przełącza mi nie na tego co chcę. Mogliby zrobić jakieś opcje co do tego lub komputer mógłby się uczyć na podstawie zachowań gracza. Strasznie dużo frajerskich bramek tracę przez to, że 5 sekund przełączam między zawodnikami, aż w końcu trafię na tego, którego chcę.

Edytowane przez michu123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby poprawić przywilej korzyści. Jest lepiej niż na początku ale jednak trochę trzeba poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

play lepiej niż na początku to jak było na początku z przywilejami? Strzele gola, a oni mi odgwizdują faul i kur**** mnie czasem trafia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale na początku tzn przed updatem to praktycznie zawsze było anulowanie gola i wolny. Po tym updacie trochę ( TROCHĘ) poprawili. Nie mówię że to co teraz mamy to ideał ale jest lepiej niż było. Oby w 10 było to poprawione i jakieś sensowne trofiki były ( oby nie było 10 vs 10 ). Zastanawiam się też czy nie wymyślą jakiegoś durnego trybu gry gdzie trzeba będzie się tak męczyć jak przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że poprawią w Fifie jedną z najbardziej denerwujących mnie rzeczy, czyli to, że przełączając zawodnika (nie chodzi mi o automatyczne, tylko manualne) w 50% przełącza mi nie na tego co chcę. Mogliby zrobić jakieś opcje co do tego lub komputer mógłby się uczyć na podstawie zachowań gracza. Strasznie dużo frajerskich bramek tracę przez to, że 5 sekund przełączam między zawodnikami, aż w końcu trafię na tego, którego chcę.

Też tak czasem mam. Jest to jednak dość trudno zrobić. Najłatwiej jechać na automacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak czasem mam. Jest to jednak dość trudno zrobić. Najłatwiej jechać na automacie.

Ale na pełnym automacie? Czy jakimś połowicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ale na pełnym automacie? Czy jakimś połowicznym?

Posprawdzaj, który Ci najbardziej odpowiada. Nie ma jednoznacznej recepty.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dozuca bobra co zna tysiac bitow to biore w dniu premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie :) Ciekawi mnie tylko co zmienią w modelu gry :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, ładnie :) Ciekawi mnie tylko co zmienią w modelu gry :whistling:

Zobaczymy, choć obawiam się, ze uznali obecną wersję za bliską ideału i wiele nie zmienią. BTW czy mi sie wydaje, czy Rooney wygląda jak jakiś Pudzian?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×