Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mówisz o mnie to ja sędzią nie jestem, bo w PESa pocinam na PC i w tej kwestii się zgodzę, że PES bije na głowę FIFĘ na Pececie! Tak jak mówisz FIFA jest dynamiczna i efekciarska i to mi się własnie podoba.

Nie wiem jak może się zmieniać PES czy FIFA? Piłka, dwie bramki, 22 piłkarzy na boisku, sędzia i gramy biggrin.gif

Nie chodzi mi o Ciebie. ;) Ogólnie piszę.

Ja lubię pograć w obie te gry, powody już wymieniałem. Imho PES starcza na dłużej, bo ma ciekawszą rozgrywkę, a efekciarstwo FIFki zaczyna się dość szybko nudzić, w każdym razie mnie znudziło.

To co napisałeś na końcu to właśnie meritum całej sprawy. Żadna z tych gier nie może królować, bo obie są różne i zmieniać sie pod względem rozgrywki nie będą. Jedna stawia na kontrole akcji na boisku, a druga na dynamiczne zagrania niczym Barca. Jeśli ktoś chwalił PESy, a potem zaczął narzekać, ze są do bani, bo się nie zmieniają, a jednocześnie rajcuje sie FIFą, która też praktyczie stoi w miejscu, to sie imho ośmiesza. O to mi tylko chodziło.

Wszystkim czekającym na nową piłeczkę EA, życzę przedniej gry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez po co cos zmieniac skoro jest to dobre,wystraczy drobny dotyk by ulepszyc to co juz dobre dodac kilka poprawek i bedzie gites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szczupaczek? :P

Powiem ci że łatwo wpadło w czasie robienia innych trofików więc z tym to luz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez po co cos zmieniac skoro jest to dobre,wystraczy drobny dotyk by ulepszyc to co juz dobre dodac kilka poprawek i bedzie gites

OK, pytanie brzmi: po kiego kasę na to samo wydawać? ;) Czepiam się, więc nie ma się co tym moim ględzeniem przejmować.

Powiem ci że łatwo wpadło w czasie robienia innych trofików więc z tym to luz smile.gif

Mnie szlag trafiał. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz rozumiem Cię :)

P.S. Wystarczyło zrobić tak jak na filmiku z YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KAŻDEJ Fife zawsze irytował mnie ten debilny komentarz.... W 10 pewnie będzie podobnie ;x Bo pomiędzy 08 a 09 też zmiany nie było... :( Ale ja też kupie 2010 choć mam 09 ;P Chce nowe składy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu moja 09 idzie na giełdę, a 2 października kupię 10 :) Ale mam świetny plan xD Komentarz też wkurza, ale to taki urok Szpakowskiego (go się poprostu nie da słuchać xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na giełdę...

chciałem 2 tygodnie temu opchnąć 09 ale nikt nie był zainteresowany chyba, że za 15-20 zł

lub wymiana na 2-3 letnie gry z dopłaceniem 20-30 PLN\

we wrześniu nawet na to nie spojrzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O No to się da w rozliczenie przy zakupie 10. Muszę pogadać z kolesiem u którego zawsze coś biorę :)

Edit: Sorki za Offtop.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z

We wrześniu moja 09 idzie na giełdę, a 2 października kupię 10 :) Ale mam świetny plan xD Komentarz też wkurza, ale to taki urok Szpakowskiego (go się poprostu nie da słuchać xD)

czego sie nie da - czytac Was, Szpakowski ma najlepszy glos do komentowania, chcielibyscie Borka albo innegi pizd... co ma glos jak dziewczyna, a woogole nie wiem po co narzekacie, polska to dziwny kraj, nie ma gier po polsku -narzekacie, zrobia gre po polsku narzekacie, nic tylko narzekania, brak rankingu w grze bo juz takie glupoty tu slyszalem ,dzieci opanujcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorosły dobrze. Uważaj, bo Ci żyłka pęknie... Ja tylko powiedziałem, że mi się głoś Szpaka nie podoba, wolałbym Borka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zizikus ale głos to nie wszystko, co z tego ze szpaku ma glos skoro nie zna sie totalnie na tym co mowi, on komentuje wszystko od kajakow przez skoki i kolarstwo po pilke i na niczym tak naprawde sie nie zna... borka i koltonia dawno nie slyszalem wiec o nich sie nie wypowiem ale np komentarz meczow pilkarskich w Canal+ bije na głowe Tvp pod kazdym wzgledem, kazdy tam komentuje tylko jedna lige od ktorej jest specjalista ale az przyjemnie sie tego slucha.

Kazdy moze troche ponazekac bo gra nie jest wolna od wad, ale podobnie jak kazda fifke od 3 lat tez kupie w dniu premiery!, milo bedzie znów powalczyc o 100% juz czekam na to z niecierpliwoscia....

PS. Jeden argument TVP bije na głowe wszystkie inne telewizje swiata - Jacek Gmoch! On powinien z Miodkiem jakis talk-show prowadzic bo jest naprawde kozak!!! :P

Edytowane przez konixxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, wie ktoś może kiedy na pss ma się pojawic Fifka10 demo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zizikus ale głos to nie wszystko, co z tego ze szpaku ma glos skoro nie zna sie totalnie na tym co mowi, on komentuje wszystko od kajakow przez skoki i kolarstwo po pilke i na niczym tak naprawde sie nie zna... borka i koltonia dawno nie slyszalem wiec o nich sie nie wypowiem ale np komentarz meczow pilkarskich w Canal+ bije na głowe Tvp pod kazdym wzgledem, kazdy tam komentuje tylko jedna lige od ktorej jest specjalista ale az przyjemnie sie tego slucha.

Kazdy moze troche ponazekac bo gra nie jest wolna od wad, ale podobnie jak kazda fifke od 3 lat tez kupie w dniu premiery!, milo bedzie znów powalczyc o 100% juz czekam na to z niecierpliwoscia....

PS. Jeden argument TVP bije na głowe wszystkie inne telewizje swiata - Jacek Gmoch! On powinien z Miodkiem jakis talk-show prowadzic bo jest naprawde kozak!!! :P

zdodze sie z toba po czesci, nie chcialem nigogo obrazic , glas Szpaka mi osobiscie sie bardzo podoba, w grze ma teksty takie jakie mu podadza, on tylko nagrywa glos, slyszalem go na zywo jak mowil o nagrywaniu glosu do fify, nie jest to takie proste, skrypty musza dopasowac tekst to sytuacji na mecu, czesto zdzaza sie tak ze slyszymy komentarz po chwili dlatego ze najpierw musi byc akca a pozniej dobrany komentarz, nie wadpie ze borek jest lepszym komentatorem, ale jego glos woogole mi sie nie podoba, zawsze w grze mozna wybrac inny jezyk:)

Dorosły dobrze. Uważaj, bo Ci żyłka pęknie... Ja tylko powiedziałem, że mi się głoś Szpaka nie podoba, wolałbym Borka...

slyszales komentarz w pseie6? zalosne to bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpakowi trzeba przyznać, że w grach te swoje kwestie wypowiada tak, że jakieś życie w nich tkwi. Borek/Kołtoń mieli swoje 5 minut w PES6 i komentarz był w 100% sztuczny i czytany z karki, bez żadnych emocji. Co prawda w grach piłkarskich najczęściej wyłączam komentarz, ale wolę wyłączać Szpakowskiego, niż Borka ;) Chociaż Twarowski/Nahorny gdyby komentowali na takim poziomie w FIFIE, jak na C+ to na pewno bym ich nie wyłączył ;). Ale cóż - są zbyt mało medialni, a Szpaq to na jakieś imprezy promocyjne pojedzie i wszyscy wiedzą kto to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w fifie w miare da sie go sluchac ale mi bardziej chodzilo o jego babole w meczach na zywo w tv, wiem ze ktos powie ze caly jego urok to wlasnie te bledy ale mnie akurat strasznie to razi, a co do pesa6 to faktycznie straszne to bylo ale tez nie wiadomo ile w tym winy gry a ile komentarzy, moze po protu konami ma slabszych dzwiekowcow:) a tak jak kolega mowi pieknie bylo by odpalic meczyk manu-chelsea z twarowskim i nahornym lub barca-real z orlowskim i laboga czy juve-inter z lipinskim i milko... ale takich czaswo chyba nie doczekamy:)

PS. tekst poprzedniego sezonu w angielskiej lidze - po wejdziu giggsa w rajtuzach na nogach ktorys z pary twarowski nahorny powiedzial "moze jesl milosnikiem robinhooda"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie planuje zakupu FIFY 10. FIFA 09 w zupełności mi starczy i myślę, że długo nie ustąpi 10-ce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borek z Kołtoniem byli w jakimś PESie kiedyś.

Efekt był taki, że w następnym wydaniu komentarz był już angielski.

O ile obu panów lubię oglądać w Cafe Futbol to jednak co do komentowania wolę Szpakowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee... Borek jest do kitu, właśnie w jakimś PES'ie był straszny!!! :D Niech już będzie Szpaq

PS. Jeden argument TVP bije na głowe wszystkie inne telewizje swiata - Jacek Gmoch! On powinien z Miodkiem jakis talk-show prowadzic bo jest naprawde kozak!!! :P

He, he, he...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia co w fifkach robi Szaranowicz :down:

Ciekawe jakby się sprawdził Maciej Iwański (nie, nie ten z Legii :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zizikus ale głos to nie wszystko, co z tego ze szpaku ma glos skoro nie zna sie totalnie na tym co mowi, on komentuje wszystko od kajakow przez skoki i kolarstwo po pilke i na niczym tak naprawde sie nie zna... borka i koltonia dawno nie slyszalem wiec o nich sie nie wypowiem ale np komentarz meczow pilkarskich w Canal+ bije na głowe Tvp pod kazdym wzgledem, kazdy tam komentuje tylko jedna lige od ktorej jest specjalista ale az przyjemnie sie tego slucha.

PS. Jeden argument TVP bije na głowe wszystkie inne telewizje swiata - Jacek Gmoch! On powinien z Miodkiem jakis talk-show prowadzic bo jest naprawde kozak!!! tongue.gif

Zgadzam się w 100%, a Gmoch do odstrzału. P: "Jak pan myśli, panie Jacku?" Odp: "Eeeeeeemuueeeemeeengheeee..."...

zdodze sie z toba po czesci, nie chcialem nigogo obrazic , glas Szpaka mi osobiscie sie bardzo podoba, w grze ma teksty takie jakie mu podadza, on tylko nagrywa glos, slyszalem go na zywo jak mowil o nagrywaniu glosu do fify, nie jest to takie proste, skrypty musza dopasowac tekst to sytuacji na mecu, czesto zdzaza sie tak ze slyszymy komentarz po chwili dlatego ze najpierw musi byc akca a pozniej dobrany komentarz, nie wadpie ze borek jest lepszym komentatorem, ale jego glos woogole mi sie nie podoba, zawsze w grze mozna wybrac inny jezyk:)

slyszales komentarz w pseie6? zalosne to bylo

Było żałosne, ale taki jest Borek i Kołtun. Ani oni, ani Szpak nie znają się na piłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że się znasz to zgłoś się do EA.

Dla mnie Szpakowski jest ok w FIFIE, natomiast mogliby zatrudnić kogoś innego jako drugiego komentatora, gdyż Szaranowicz nie komentuje ogólnie futbolu.

Widziałbym na tym miejscu kogoś z CANAL + (Smokowski, Twarowski, Laskowski), można by zatrudnić jakiegoś znanego przed kilku laty piłkarza (Mielcarski, Juskowiak) ale oni sobie nie poradzą z nagrywaniem dobrych głosów.

Na duet Smokowski-Twarowski nie ma szans więc zostanie Szpakowski-Szaranowicz, dobre i to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że się znasz to zgłoś się do EA.

Chciałbyś słuchać nieznanego głosu? Myślisz, że EA nie myśli o marketingu? Taki Szpak to reklama i fenomen w jednej osobie. Koleś nie ma zielonego pojęcia o tym co się na boisku dzieje, a mimo to od lat siedzi w tym fachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w nowej fifie bedzie mozna w koncu grac w zlych warunkach pogodowych? Podczas deszczu czy sniegu?

Mysle, ze to urozmaicilo by rozgrywke, bo za duzo slonca to tez nie zdrowo.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×