Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

W 09 jest możliwość gry w deszczu :) A ze śniegiem ciężko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha grube akcje by wychodzily grasz mecza online a tu przerwywaja gre bo trzeba odsniezyc murawe :D lol

Edytowane przez Lodecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Euro na Xbox`a 360 nie było przypadkiem kałuż ?? To była całkiem spoko opcja, której niestety na PS3 zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę powiedzieć, że wygląda to całkiem nieźle

czekam z niecierpliwością na finalną wersję

a właściwie najpierw na demo, które pewnie już gdzieś za miesiąc powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pamieta moze kiedy pojawilo sie demo 09 w PSS? Bo pewnie w tych samych okolicach sie pojawi

W 09 jest możliwość gry w deszczu :) A ze śniegiem ciężko :/

Snieg byl tylko na rosyjskim stadionie ale taki prawie nie widoczny ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay kolejny z 70% ukonczonej gry....

FIFA

Znajdź 10 różnic nie licząc HUD'u :whistling: Na serio ja nie widzę, żadnych różnic w stosunku do 09 po tych gamepleyach ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić, że wszystkie kontynuacje od EA Sports wyglądają niemalże identycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wronator..... idealu sie nie zmienia :). Mam nadzieje ze wszyscy tu piszacy na forum beda mieli fife 10 bo czekam na godnych przeciwnikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideału się nie zmienia, ale FIFA09 ideałem nie jest. :P

Imho kupno takiej 10 jest zakupem tego samego lizaka, zawiniętego w nowy papierek, ale niech każdy robi to na co ma ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideału się nie zmienia, ale FIFA09 ideałem nie jest. :P

Imho kupno takiej 10 jest zakupem tego samego lizaka, zawiniętego w nowy papierek, ale niech każdy robi to na co ma ochotę.

Mi osobiście 09 się podobała typowa gra do odstresowania. :) 10 kupie na pewno ze względu na uaktualnione składy no i do tej pory wszystkie Fify miałem na ps2, która leży gdzieś w kącie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź 10 różnic nie licząc HUD'u :whistling: Na serio ja nie widzę, żadnych różnic w stosunku do 09 po tych gamepleyach ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić, że wszystkie kontynuacje od EA Sports wyglądają niemalże identycznie...

1. drybling 360 stopni

2. bardziej realistyczne walki bark w bark

3. poprawiona inteligencja bramkarzy i obrońców

4. napastnicy nie wystawiają się głupio na spalone

5. lepszy system strzelania

6. uaktualnione składy :D

Może nie 10 różnic, ale to i tak dużo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. drybling 360 stopni

2. bardziej realistyczne walki bark w bark

3. poprawiona inteligencja bramkarzy i obrońców

4. napastnicy nie wystawiają się głupio na spalone

5. lepszy system strzelania

6. uaktualnione składy :D

Może nie 10 różnic, ale to i tak dużo :P

fifa09 jest prawie idealna, wiec poprawienie tych rzeczy o ktorych napisalem sprawi ze ta gra bedzie genialna (po co wkladac 100poprawek w tak porzadna produkce, wprowadzenie inowacji mogloby spowodowac efekt odrotny- tak jak w przypadku ostatnich czesci PESA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos wie czy poprawiono wykopy pilki spod bramki? W 09 bardzo czesto jest tak, ze pomimo maksymalnej sily wykopu pilka czesto laduje pare metrow za polem karnym a nie na polowie przeciwnika co jest strasznie irytujace i durne. Podobnie jest z podaniami glowka w strone bramkarza i innych zawodnikow.

A druga sprawa czy poprawili szybkosc podan/strzalow? Na razie reakcja zawodnika po nacisnieciu przycisku jest zbyt wolna i latwo odbiera sie pilki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. drybling 360 stopni

2. bardziej realistyczne walki bark w bark

3. poprawiona inteligencja bramkarzy i obrońców

4. napastnicy nie wystawiają się głupio na spalone

5. lepszy system strzelania

6. uaktualnione składy biggrin.gif

Może nie 10 różnic, ale to i tak dużo tongue.gif

Hm... Wszystkie te sprawy są zapowiedziane, a czy będą zaimplementowane, to inna sprawa.

1. bzdura. FIFA i tak nie działa w ten sposób. Nie da sie zatrzymać i normalnie obrócić z piłką, trzeba kombinować. 360 stopni tylko to utrudni (o ile będą wprowadzone).

2. Musieliby cały system z 09 wywalić, bo walka w bark w bark w FIFce to ściema. Bezczelne faule i zapasy są zupełnie bezkarne, o chamskich wślizgach od tylca w polu karnym nawet nie wspomnę. Ten aspekt nie ma nic wspólnego z realizmem. Jeśłi zawodnik może bezkarnie wisieć na przeciwniku przez kilkanaście metrów to jest to czysta kpina. Po obejrzeniu filmiku prezentującego ukończoną w 70% FIFA 10 stwierdzam, że nadal wygląda to tak samo idiotycznie i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

3. Czyli bramkarz broni praktycznie wszystkie strzały, tak? Już teraz nie można go przedryblować, a tu zapowiada sie jeszcze większe kozaczenie. BZDURA.

4. Co znaczy głupio? Teraz nie będzie ich wcale? Bezbłedny futbol? Bzdura.

5. Czyli co? Będzie można kontrolować lot piłki, czy zwyczajowe strzały na pałę, techniczne i lobiki? Oczywiście poza lobikami większość leci ponad bramką.

6. Jedyny faktyczny plus, ale czy należy o tym wspominać, skoro to standard i właściwie jedyny powód ładowania kasy w nowe FIFki? BTW poprawią stroje Liverpool`u? Dodadzą logo sponsora? Brakowało tego, choć niby wszystko miało być aktualne, a tu o dziwo tylko w PESie 2009 Czerwoni mieli poprawne trykoty.

Imho nie ma co liczyć na poprawki, bo tak ludziska to kupią. Wylizany lizaczek w nowym papierku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Wszystkie te sprawy są zapowiedziane, a czy będą zaimplementowane, to inna sprawa.

1. bzdura. FIFA i tak nie działa w ten sposób. Nie da sie zatrzymać i normalnie obrócić z piłką, trzeba kombinować. 360 stopni tylko to utrudni (o ile będą wprowadzone).

2. Musieliby cały system z 09 wywalić, bo walka w bark w bark w FIFce to ściema. Bezczelne faule i zapasy są zupełnie bezkarne, o chamskich wślizgach od tylca w polu karnym nawet nie wspomnę. Ten aspekt nie ma nic wspólnego z realizmem. Jeśłi zawodnik może bezkarnie wisieć na przeciwniku przez kilkanaście metrów to jest to czysta kpina. Po obejrzeniu filmiku prezentującego ukończoną w 70% FIFA 10 stwierdzam, że nadal wygląda to tak samo idiotycznie i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

3. Czyli bramkarz broni praktycznie wszystkie strzały, tak? Już teraz nie można go przedryblować, a tu zapowiada sie jeszcze większe kozaczenie. BZDURA.

4. Co znaczy głupio? Teraz nie będzie ich wcale? Bezbłedny futbol? Bzdura.

5. Czyli co? Będzie można kontrolować lot piłki, czy zwyczajowe strzały na pałę, techniczne i lobiki? Oczywiście poza lobikami większość leci ponad bramką.

6. Jedyny faktyczny plus, ale czy należy o tym wspominać, skoro to standard i właściwie jedyny powód ładowania kasy w nowe FIFki? BTW poprawią stroje Liverpool`u? Dodadzą logo sponsora? Brakowało tego, choć niby wszystko miało być aktualne, a tu o dziwo tylko w PESie 2009 Czerwoni mieli poprawne trykoty.

Imho nie ma co liczyć na poprawki, bo tak ludziska to kupią. Wylizany lizaczek w nowym papierku.

lepiej miec wylizany bardzo dobry lizaczek niz nowiutkie ochydztwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Wszystkie te sprawy są zapowiedziane, a czy będą zaimplementowane, to inna sprawa.

1. bzdura. FIFA i tak nie działa w ten sposób. Nie da sie zatrzymać i normalnie obrócić z piłką, trzeba kombinować. 360 stopni tylko to utrudni (o ile będą wprowadzone).

2. Musieliby cały system z 09 wywalić, bo walka w bark w bark w FIFce to ściema. Bezczelne faule i zapasy są zupełnie bezkarne, o chamskich wślizgach od tylca w polu karnym nawet nie wspomnę. Ten aspekt nie ma nic wspólnego z realizmem. Jeśłi zawodnik może bezkarnie wisieć na przeciwniku przez kilkanaście metrów to jest to czysta kpina. Po obejrzeniu filmiku prezentującego ukończoną w 70% FIFA 10 stwierdzam, że nadal wygląda to tak samo idiotycznie i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

3. Czyli bramkarz broni praktycznie wszystkie strzały, tak? Już teraz nie można go przedryblować, a tu zapowiada sie jeszcze większe kozaczenie. BZDURA.

4. Co znaczy głupio? Teraz nie będzie ich wcale? Bezbłedny futbol? Bzdura.

5. Czyli co? Będzie można kontrolować lot piłki, czy zwyczajowe strzały na pałę, techniczne i lobiki? Oczywiście poza lobikami większość leci ponad bramką.

6. Jedyny faktyczny plus, ale czy należy o tym wspominać, skoro to standard i właściwie jedyny powód ładowania kasy w nowe FIFki? BTW poprawią stroje Liverpool`u? Dodadzą logo sponsora? Brakowało tego, choć niby wszystko miało być aktualne, a tu o dziwo tylko w PESie 2009 Czerwoni mieli poprawne trykoty.

Imho nie ma co liczyć na poprawki, bo tak ludziska to kupią. Wylizany lizaczek w nowym papierku.

Oj KopaczK, strasznie zbugowaną tą fife 09 miałeś, najpierw online i niezaliczanie meczy a teraz nieodgwizdywane faule :P

1. Dużo ludzi nie rozumie "drybling 360 stopni". Chodzi o to ze będziesz mógł biec w jakąkolwiek stronę chcesz a nie o jakies zatrzymywania sie i obroty z piłką.

2. Co mają bezczelne faule i chamskie wślizgi od tylca w polu karnym (ktore i tak w 99% są odgwizdywane i zazwyczaj kartkowane) do walki bark w bark? Przepychanie sie w biegu a trzymanie za koszulke to też inna sprawa.

3. Moze sie nauczy wracać do bramki sprintem a nie letnim spacerkiem? :)

4. Stanie pół godziny na spalonym i skumanie sie dopiero wtedy ze sie na nim jest jest wg ciebie w porządku? ;]

5. tu akurat też sie zastanawiam o co im biega.

6. marudzisz ze strojami, wiesz? Gdzies czytalem ze niektóre wersje są pozbawione niektórych log ponieważ w danym kraju nie mozna reklamować piwa np. Poza tym, czy to AŻ TAK ważne? i tak 95% czasu nie masz możliwości zauważenia tego

Szkoda ze nie potrafisz dostrzec pozytywnych cech tej gry i trzymasz sie kurczowo wersji ze to najgorsza gra na rynku a producenci oleją kompletnie prośby graczy .

Pozdrawiam

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. tu akurat też sie zastanawiam o co im biega.

hmm... w 09 strzały byly łatwe i nieźle wyglądały jednak często zdarzało się że niewiadomo czemu koleś strzelał/dośrodkowywał w innym niż zadany kierunek :> no i może dodadzą takie "naturalne" kiksy :) może nadawanie rotacji poprawią :)

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japierdziele !!!!! ludzie , ogarnijcie sie !!!! nie zawsze dosrodkowywania i strzaly a nawet podania sa idealne !!! :| nawet dosrodkowyjac mozna strzelic bramke tak jak Poul Konchesky z Fulhamu..... ehh.... dla mnie fifa 09 oddaje bardzo duzy realizm i napewno wiekrzy niz PES 09 !!!! (biegajace kwadraty)

pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japierdziele !!!!! ludzie , ogarnijcie sie !!!! nie zawsze dosrodkowywania i strzaly a nawet podania sa idealne !!! :| nawet dosrodkowyjac mozna strzelic bramke tak jak Poul Konchesky z Fulhamu..... ehh.... dla mnie fifa 09 oddaje bardzo duzy realizm i napewno wiekrzy niz PES 09 !!!! (biegajace kwadraty)

pozdro....

no dobra ale jaka biegniesz tuż przy linii bocznej jesteś okolo metra od lini końcowej a koleś zamiast dośrodkować w pole kpie przedsiebie z calej sily :P nie twierdze że w 09 było źle bo nie było ale te kiksy mogly by byc bardziej naturalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale jaka biegniesz tuż przy linii bocznej jesteś okolo metra od lini końcowej a koleś zamiast dośrodkować w pole kpie przedsiebie z calej sily :P nie twierdze że w 09 było źle bo nie było ale te kiksy mogly by byc bardziej naturalne :)

co ty gadasz? wcisnij L1 + dosrodkowanie to normalnie w pole karne pilke Ci wrzuci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz? wcisnij L1 + dosrodkowanie to normalnie w pole karne pilke Ci wrzuci

niezawsze, czasami kopie prosto przed siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie miałem z dosrodkowaniami.

Oczywiscie czasem zdarzały się fatalne dogrania całkiem gdzie indziej niż chciałem ale to raczej wina tego, że dany zawodnik miał mało pkt i realny odpowiednik też by tak marnie dosrodkował a nie jest to zaden bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilchoworycerz mamy tu do czynienia z banda noobow, nie mowie o wszystkich , poprostu nauczcie sie grac i tyle, ja podaje prawie zawsze gdzie chce, strzelam jak chce (zawsze nie wyjdzie podanie ale sadze ze tak ma byc, zawodncy w pawdzimym meczu tez nie maja 100procent podan) WYZYWAM WAS PUBLICZNIE KTOS MA ODWAGE ZAGRAC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnet zagraj z Zizikusem :) Ja mogę chętnie zagrać z tobą 4 FUN! Fifę 2010 kupuję na 1000% gdyż jest to moja ulubiona seria, w PESa gram na kompie i jest ok. Dobrze, że EA z pomocą graczy doszlifowała tylko swój produkt i pozostanie to ta sama efekciarska, odstresowując giera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×