Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliło mi się z Edwinem van der Sarem mój błąd. Kiedy ja Cię obraziłem ? Na razię to tylko Ty obrażasz ludzi pisząc że nimi gardzisz. Przecież nie wszyscy grają MU vs 2-3 gwiazdki. Częściej jest MU vs Barca, Inter, Arsenal itd. Więc nie wiem o co Ci chodzi. I nie można sobie przelecieć po całym boisku na maksymalnym poziomie, stąd wnioskuje że grasz na jakimś lajtowym. Proponuję zakopać topór wojenny i zakończyć OT bo jak mod wejdzie to... :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję Manchesterowi, i gram ta drużyną w PES :)  Dzięki Ronaldo można było fajne rajdy robić, przyznaję. Ale bramki nie padały jak muchy :P  (mówię o PES).

Jeśli PES ponownie mnie rozczaruje (2010),  przesiadam się na Fifę. Cierpliwość mam boską (tzn. że może wyczerpać mi się w każdym momencie :) ), ale enough is enough.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi że mało ludzi gra Arsenalem , Chelsea , Vallencia ... zadko sie spotykam z tymi druzynami ,a przeciez tez sa b.dobre ! ;p

ManU nie nawidze dlatego nim nie gram, Barca tez zbytnio nie pasuje ;p

Wiadoma jest juz cena F10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi że mało ludzi gra Arsenalem , Chelsea , Vallencia ... zadko sie spotykam z tymi druzynami ,a przeciez tez sa b.dobre ! ;p

ManU nie nawidze dlatego nim nie gram, Barca tez zbytnio nie pasuje ;p

Wiadoma jest juz cena F10?

189zł na ultimie.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

190 z gadżetem :P Czyli może gdzieś da się kupić za 170 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Real będzie przypakowany (przepakowany?) i znów każdy będzie nimi grał. A ja sobie będę pykał Barcą lub ManU choć Ronaldo kusi smile.gif

SzymuR, nie pisz MANU. :P Na widok Żela kusi mnie, żeby wyjąć strzelbę i symulanta odstrzelić. tongue.gif

A ja lubię grać zespołami o 2-3,5 gwiazdkach.

Nie zawsze trzeba grać przecież tymi gigantami.

Ale większość ludzi z jakimi się spotykam tego nie rozumie i mimo, że nawet gdy wybiorę pół gwiazdkowy zespół to oni i tak chcą grać ManUTD, Barcą czy Realem.

To demotywuje.

Ale wczoraj zagrałem całkiem miłą serię z jakimś Duńczykiem (Legia-Broendby - zrewanżowałem mu sie za Ligę Europy)

Demotywuje, ale czy każdy musi, zamiast grać ukochanym klubem, wybierać jakieś tałatajstwo? Jeśli nie chcesz grać z takimi graczami, to nie graj, a jak już nie masz innej możliwości, to wybieraj inny silny zespół.

No sorry, zespół w którym 80% strzałow z 25-30 metrów kończy się bramką nie jest przepakowany ?? Nawet Berbatovem można walnąć z 40 metrów i jest bramka, no i nie mów, że nie ma za dużych statystyk. No i nie mów, że obrażam kibiców, bo nagle 99% ludzi na świecie jest kibicami ManU?? Wątpię. Sam narzekasz na Fifę, że jest nierealistyczna i w ogóle, a teraz bronisz jej całą klatą, bo wszystko inne jest nierealistyczne, za to ManU ma pełne prawo być przepakowane, bo jesteś ich kibicem.

Nie pisz, do licha, "MANU" bo obrażasz klub i jego kibiców... Narzekam na to, że piszesz w obelżywy sposób o moim klubie i jego kibicach (osoby grające MU też się do nich zaliczają). Twoja pogarda G mnie wilekie obchodzi. Kibicuję United i nimi będę grał, jesli komuś się to nie podoba, to niech ze mną nie gra. Proste. FIFka ma swoje wady o których często piszę i na nie właśnie narzekam. Przepakowanie zespołów też można pod to podciągać, ale człowieku nie ośmieszaj się. Uważasz, ze taka Barca, czy Chelsea jest gorsza w tej gierce od MU?

BTW co Ci nie pasi w kwestii gry Berby? jeden z najlepszych zawodników PremierLeague i co jak co ale uderzyć to on potrafi.

Raven, jak grasz na najmniejszym poziomie trudności, to nie dziwne że strzelasz bramkarzem z 40m... Gardzisz ludźmi ? A kim Ty jesteś żeby nas oceniać ? Fani MU będą nimi grali i tyle.Czasami lubię sobie pograc w multi Polskim zespołem, ale wolę MU bo jestem ich fanem.

Nic dodać nic ująć.

Berbatov nie jest bramkarzem, fanie ManU. Czy naprawdę czerpiesz przyjemność z gry, grając takimi drużynami? Powtórzę, 99% osób nawet nie rogrywa piłki, a jedynie prze na bramkę przeciwnika. Byle kopnąć piłkę do przodu, bo jakiś szybki ronaldo, czy Rooney i tak do niej dobiegnie. Tak nie wygląda piłka nożna. Oczywiście, czasami trafi się osoba, która tworzy jakieś akcje, próbuje różnych kombinacji, a nie leci jednym schematem i zdobywa bramki. I widzę, że masz jakiś 6 zmysł skoro wiesz na jakim poziomie trudności gram. A i nie gardzę wszystkimi, tylko osobami, które grają TYLKO ManU. Nie czytacie postów ze zrozumieniem i taki KopaczK i CritiCalz mnie obrażają.

Nie wiem skąd masz tak dokładne dane procentowe, ale niech Ci będzie.

Ja Cię nie obrażam... Jeśli poczułeś się urażony, to wskaż w którym miejscu, a Cię przeproszę. Gram w większości wypadków MU, bo to mój ukochany klub (po odejściu wyżelowanego nurka i kurdupla z wybujałą ambicją cenię go jeszcze bardziej), aczkolwiek grywam też Anglią, czy Polską. Gdyby była Japonia, to niejeden mecz rozegrałbym właśnie nimi. BTW mój MU w trybie nierankingowym ma na skrzydle Becksa zamiast Ronaldo. Jeśli masz chęć zagrać, daj znać z miła chęcią sprawdzę czy dam sobie z Tobą radę. smile.gif Oczywiście przyjacielsko, jak pisałem nie zamierzałem Cię obrażać.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ukochanych klubów to jakoś nie wierzę, że na całym świecie są tylko trzy ukochane kluby, dziwnym trafem mające najlepsze statystyki w grze.

Wolę grać mecz OSC Lille - FC Koeln niż Barca-Man Utd, przynajmniej trzeba umieć grać by wygrać w takim meczu a nie biegać przez całe boisko Messim lub Ronaldo...teraz popularność Manchasteru w FIFIE spadnie bo C7 już nie będzie ale naprawdę mecze drużynami posiadającymi w składzie takie growe mutanty jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że tego "mutanta" już w moim zespole nie ujrzę. :D Nie odpowiadam za to za liczbę graczy grających moim klubem i wielkie G mnie to interesuje. Ja nimi gram, bo im kibicuję, gdybym był fanem Fulham, to bym nimi grał. Swoją drogą, jakie macie prawo czepiać się kogokolwiek za to kim gra. każdy gra kim ma ochotę i nikomu nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym grać Ruchem Chorzów, ale co ja zrobię przeciwko ManU czy Barcelonie? Moi nawet kondycyjnie pół meczu nie wytrzymają :( Parę razy udało się zagrać z jakimiś fajnymi gostkami, pamiętam Ruch-legia, w ostatniej minucie wyrównali na 1:1 i w dogrywce strzelił mi gola na początku, a ja potem 2 i wygrałem. Takie mecze to coś pięknego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi cały czas chodzi.

KopaczK, nie piszę nic o Barcy czy Chelsei bo jednak przeważająca liczba ludzi gra tylko Manchesterem i to dlatego właśnie na niego tak się denerwuję.

A i nie żebym miał coś do CritiCalz, ale sami zobaczcie jacy to fani Manchesteru są. Nie wiedzą kto gra w ich ukochanym klubie i mylą napastnika z bramkarzem (sic!). Swoją drogą to ciekawe, że zawsze wszyscy są za najlepszym klubem, a nikt za tymi gorszymi. Kiedyś wszyscy kibicowali Realowi, potem wszyscy Barcelonie i teraz wszyscy Manchesterowi. Chociaż teraz znowu coraz więcej kibiców Barcy, po wygranej lidze mistrzów. Ludzie nie są konsekwentni i tyle.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz mnie z nimi do jednego wora, co jest nie fair. Jestem od przeszło 10 lat kibicem MU i znam w pewnym stopniu historię klubu (czytałem na ten temat sporo i oglądałem rózne dokumenty: materiały archiwalne, fragmenty meczów, wywiady z graczami i trenerami). Znam aktualne składy i rózne około piłkarskie szczegóły związane z moim klubem, dlatego wypraszam sobie. :P

Proponuję meczyk. Dowolnymi zespołami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam Cię do wora z nimi, a tylko przekazuę moje spostrzeżenia. Skoro jesteś kibicem od 10 lat to spoko, jedynie zauważam, że 90% "kibiców" Manchesteru jedynie się za nich uważa, a tak naprawdę nimi nie są. Nie znają składu, historii ani nie sledzą wydarzeń klubowych. Mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi. A on-line w tej grze mam dość, mogę zagrać, ale wolałbym mecz off-line :) Szczerze mówiąc dużo nad tym myślałem i wiem dlaczego tak syfnie się gra. Może większość osób o tym nie wie, ale istnieje coś takiego jak Ping, co można przełożyć na opóźnienia w grze. Pewnie często Wam się zdażały jakieś dziwne akcje w meczu on-line, które byłyby nie do pomyślenia grając np. z CPU. Ja ostatnio strzeliłem gola naciskając kwadrat na swojej połowie. Piłka skozłowała 5 metrów przed bramkarzem, po czym go przelobowała (zaznaczam, że była dosyć wysoko kopnięta i bynajmniej nie był to strzał). Gra się wtedy nie "ścina" (laguje), a występują jedynie te opóźnienia. Normalnie się tego nie widzi, jedynie przy reakcjach piłkarzy na piłkę. Często się piłka od gościa odbije, bo jej nie przyjmie, albo się z nią minie. No whatever, ale strasznie frustrująca sprawa. W fps`ach objawia się to tym, że po prostu czasami trzeba strzelić za gościa (tak zwane hit-boxy). Z czymże jest to strasznie ułatwione i rzeczywiście nie przeszkadza, bo opóźnienia są minimalne. Ale Fifa nie jest fps`em i niestety występują tu tysiące animacji i technicznie rzecz biorąc jest to nie możliwe, żeby się komfortowo grało, musieliby te opóźnienia wyeliminować, a one są zawsze (czasami większe, czasami mniejsze, ale są). No i niestety nie wszystkie akcje wychodzą tak jak powinny, często traci się piłkę, bo gość nie przyjął, albo się od niego odbiła. Rzeczywiście zdarza się to dosyć (jeśli mozna nazwać kilka takich przypadków na mecz) żadko. I nie mówcie że tego nie macie, bo ma to każdy, dlatego między innymi negowane jest istnienie OnLive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem.

Nie tylko ja widzę minusy FIFki? ;)

OnLive to kicha i to wie każdy, kto ma choćby najmniejszą wiedzę na temat, a przynajmniej odrobinę wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to offline, przy jednej konsoli gra się zacnie :) Lecimy z kolegą na legendarnym vs CPU albo przeciwko sobie. I wtedy gra daje naprawdę radość, a nie frustruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bankowo, ale my nie mamy innej opcji jak gra po sieci. BTW, wczoraj grałem z gościem przy takich lagach, że nie mogłem przeprowadzić praktycznie żadnej składnej akcji. Komenda strzału wprowadzana w życie była z takim opóźnieniem, że GK wybierał mi piłkę spod nóg... Wściec się można było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie. Jak bardzo chcesz możemy zagrać, tylko to już nie będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2 x UP

Uderzajcie panowie na extreme party. Walniecie browarka i zagracie sobie w fifkę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu musze sie zgodzic lagi sa i to niemilosierne ;/ Chcialem sobie z kuplem zagrac ktory niedawno kupil PS3, zagralismy 2 mecze ale te lagi psuly 70% akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Wydaje mi sie, czy wcześniej tak nie było? W zeszłym roku FIFA09 miała bardzo dobrą, w porównaniu do PESa2009, sieciówkę, a teraz co się dzieje. Co śmieszniejsze, PESik chyba się polepszył. Dziwne to strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Wydaje mi sie, czy wcześniej tak nie było? W zeszłym roku FIFA09 miała bardzo dobrą, w porównaniu do PESa2009, sieciówkę, a teraz co się dzieje. Co śmieszniejsze, PESik chyba się polepszył. Dziwne to strasznie.

Ja osobiście różnicy nie widze :P, jest jakis tam lag jak zawsze ale nie widze pogorszenia. Najwięcej mimo wszystko zależy od oponenta, jak dostaniesz goscia np. z włoch to zazwyczaj mecz laguje strasznie. A rzecz z opóźnioną reakcją na strzał, podanie itp, szczerze mowiac czesciej mi sie kiedys zdarzalo, jak mowie, pewnie czysty przypadek ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zauwazyc ze jesli gramy z kolaga z polski to lagi sa straszne natomiat jesli jest to anglik to wtedy jest elegancko...no i tez zalezy jakie kto ma lacze... osobiscie mam delikatne lagi 1 na 10 meczy takze jest wmiare ok zalezy od lacza przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2 x UP

Uderzajcie panowie na extreme party. Walniecie browarka i zagracie sobie w fifkę :biggrin:

Ja raczej będę na Extreme Party, więc w sumie chętnie zagram. Choć piwka raczej nie wypiję ze względu na brakujące miesiące do 18 :) Mam nadzieję, że nie zostanę zbesztany za wiek i moje argumenty nie stracą tym samym na wartości.

mozna zauwazyc ze jesli gramy z kolaga z polski to lagi sa straszne natomiat jesli jest to anglik to wtedy jest elegancko...no i tez zalezy jakie kto ma lacze... osobiscie mam delikatne lagi 1 na 10 meczy takze jest wmiare ok zalezy od lacza przeciwnika

Rzeczywiście tak jest. Podobno, gdy gra się z Francuzami, to też są straszne.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFIE 09 nie zdarzały mi się jakoś lagi, no może sporadycznie raz na 10-20 spotkań więc to nie jest problem

natomiast grając w NBA 09 zdarzają mi się lagi w większości spotkań, zapewne spowodowane odległością bo zdecydowanie w NBA więcej w kosza grają w USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×