Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy listę zespołów z dema.

Chelsea, Juve, Bayern, Barca, Olympique i Chicago Fire.

Co ciekawe brak ManUTD i Realu.

No to niektórzy się popłaczą.

Czekamy więc do 10 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz wszedzie i bardzo duzo jest informacji jak i samej rozgrywki, w sieci ;] jak by ktos mial jakiegos niusa niech pisze ale watpie zeby do dema cos byla ciekawego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pójdę do Media Markt, to dam Wam znać, czy już mają Batmana ;) Przy okzaji zobaczę, czy są jakieś przeceny gier na PS3.

Dzisiaj miałem przyjemność zagrać w Fifę 10 i gra jest cud miód. Drybbling 360% sprawdza się świetnie (w końcu nie czuję się ograniczony przez grę). Grałem na dość "zużytym padzie" więc strzały niestety nie wszystkie były celne (trudno było wyczuć kwadrat), także niestety nie udało mi się sprawdzić reakcji bramkarza na lob. Miałem fajną akcję gdzie podawałem trójkątem w polu karnym do napastnika, bramkarz się rzucił, a piłka przeleciała mu po palcach, po czym napastnik sieknął na pustą bramkę. Przekozak to wyglądało :) Widać lepsze wystawianie się piłkarzy na pozycje, a także ulepszoną obronę, gdzie nie wystarczy X+L1, aby przejść obrońcę. Nie zauważyłem, aby obrońcy się zatrzymywali po ich "zaznaczeniu" (WoW :P ), a także spalonego miałem jedynie raz-dwa, na 15min gry. Jak wspomniałem, nie grało mi się komfortowo, dlatego niestety nie wszysko wychodziło, ale udało mi się wygrać 3:1 :) Z kwestii graficznych, piłkarzom nasiąkają koszulki wodą gdy pada i przypominają wtedy te z pro-evo (czyli się świecą jak psu jajca :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Na meczach się skanduje ,,Odwróć tabelę, a Szczewo będzie na czele" happy.gif Uświadomiono mi dziś, że FIFA to inne podejście do piłki, a PES też inne i nijak ma się to porównywanie mimo, że są to gry piłkarskie.

OK, ale chodziło mi o kwestię PESa.

Zgadzam sie z drugą częścią wypowiewdzi w 100%.

no ale PES jak stal w miejscu tak bedzie stal w miejscu , wkoncu to konami xDD

EA robi to samo...

Pozekamy na demka i zobaczymy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh.. EA vs Konami lol ??

ja czekam bardzo i to bardzo bardzo na fife 10 .... i chce sprawdzic ten nowy tryb virtualpro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę martwię bo jestem Fifowym nowicjuszem ale Fifa 09 na PSP tak mi się spodobała że prawdopodobnie kupiłe 10 na PS3. Mam tylko nadzieję ze tryb menedżerski jest fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na demo, a tym bardziej na premierę gry. Jestem ciekaw gdzie dostanę grę najtaniej i za ile. :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na demo, a tym bardziej na premierę gry. Jestem ciekaw gdzie dostanę grę najtaniej i za ile. :PP

zapewne ultima.pl - 189 zł + przesyłka

a w innych sklepach typu empik 229 albo 219

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O allegro to wiem doskonale, chodziło mi raczej żeby grę zdobyć za około 150zł, ale chyba nic z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dniu premiery nic z tego, ale miesiąc później - nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gier FIFA oraz NFS wstrzymałbym się z zamawianiem gdziekolwiek do czasu wydania gazetki twojego lokalnego marketu MM- na takie produkcje mają tam dobre promocje, wiem, bo rok temu kupowałem FIFA09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje pewnie w saturnie, rok temu w dniu premiery kupilem za 169zl, taniej niz na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymur, to się nie zmieni. Fifa takie strzały ma i bardzo dobrze. Odróznia ją to od PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 10 to mój numer 1 na liście zakupów w październiku, wyprzedza nawet Dragon Age Origins i Uncharted 2. Jeśli to co piszą w preview to prawda, to się od najnowszej edycji nie oderwę. Szczególnie nie mogę sie doczekać tworzenia własnych sposóbów rozegrania rzutów wolnych, może wrescie stałe fragmenty gry staną się naprawdę skuteczną bronią. Timing przy główkach i strzałach z dystansu to też świetny pomysł, nie wsytarczy wcisnąć kwadrat i czekać aż Krystyna Ronaldo przyłoży czoło. Może wreszcie nadejdzie piłka nożna, w ktorej leszcze bazujące na super drużynach (patrz MU) i przesadzonych zawodnikach osiągną poziom frustracji, który skutecznie zniechęci ich do psucia zabawy innym w trybie online. Oby ta gra była trudna, naprawdę trudna.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timing przy główkach i strzałach z dystansu to też świetny pomysł, nie wsytarczy wcisnąć kwadrat i czekać aż Krystyna Ronaldo przyłoży czoło.

Czyżby FIFka10 wreszcie wprowadziła to co PESy mają od zawsze? :P

Znowu wypraszam sobie nazywanie mnie leszczem. Gram MAN UTD bo to mój klub, a nie dlatego, że zasrana Krystyna tam grała. W trybie nierankingowym na jego pozycji biega BECKS, bo Żelem szczerze pogardzam.

Gra nie będzie trudna, bo musiałaby odejść od przyjętych założeń. EASPORTS zdaje sobie sprawę z popularności ich gry wśród pewnych graczy (sam o nich piszesz per "leszcze grający MU") i nie zaryzykuje uszczuplenia grupy odbiorców.

Lubię tę serię, nawet bardzo, ale tego nie spodziewałbym się i nawet nie oczekiwał. FIFKA ma być szybka i widowiskowa, a żeby to osiągnąć grajek musi sam pewne rzeczy chcieć zrobić. Tzn. po wciśnięciu strzału usiłować trafić w piłkę choćby koniuszkiem nosa (tak się nawet chwalili ludzie z EA w zeszłym roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha..... nie no super czyzby ktos mnie obrazil tym ze gram Manchesterem bo tej druzynie kibicuje 5 lat ??? ehh... :) sry... ale to moze ty jestes leszczem ze dostajesz :)

a wracajac do tematu to zobadzcie sobie ten virtual pro ...... naprawde super wyglada to ...... nie moge sie doczekac zeby juz odpalic czarnulke z fifa 10 ale niestety do premiery jeszcze miesiac :( tak wiec ubolewajmy nad tym ........ :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie nadejdzie piłka nożna, w ktorej leszcze bazujące na super drużynach (patrz MU) i przesadzonych zawodnikach osiągną poziom frustracji, który skutecznie zniechęci ich do psucia zabawy innym w trybie online. Oby ta gra była trudna, naprawdę trudna.

ja gram ciągle Realem bo to mój ulubiony klub. To, że ktoś chce grać np.Wisłą a nie może bo inni grają MU Real czy Barcą jest troche dziwne bo skoro oni są takimi leszczami to taka osoba powinna ich na lajcie pojechać ;) Ja np. nie mam zamiaru grać jakimiś slabymi klubami aby inny użytkownik mogł grać swoim... i nie widze zasadności nazywania mnie za to leszczem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz każda picz będzie grać Realem, ta sama którą rok temu łoiłem tym Realem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, każdy gra tym czym lubi.

Chyba czym da się łatwiej wygrać chciałeś napisać. We czwartek demo. Ciekaw jestem czy będzie dostępny cały mecz czy tylko połowa.

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre... Jeśli jest się kibicem silnego zespołu nie wypada nim grać, bo ktoś się może zestresować?

Z wielu powodów gra się MU, BARCĄ, czy innym gigantem. Jeśli widzisz w tym tylko chęć zwiększenia szans na zwycięstwo... no cóż. ;)

Mam nadzieję, że da się zagrać choć 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi grać zespołami typu Legia, Wisła czy też Lech. Ja osobiście polskiej piłki nie lubię, jak dla mnie jest za bardzo chaotyczna i nudna. 

Nie mogę się doczekać demka, oby w tym roku było co porównywać (fifa a pes).    :)

KopaczK, jeżeli już to 4 minuty (2 na połowę chyba).

Edytowane przez DiNozzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie wiem jak wy ale ja to się zawiodłem na Fifie 09. Miałem ją na PC i pomyślałem że kupie na PS3 bo fajnie się gra i w końcu pogram w Polską Ligę na konsoli. A tu co? taka sama, jak nie gorsza grafika, bardzo uproszczony tryb kariery, np. bez treningów, zmęczenia zawodników itp, i trudniej do zrobienia zwody. Na pc wystarczyło majtać analogiem a tu to nie wygląda tak prosto, przez co gra się gorzej (zaawansowane zwody na pc też było trudno wykonać, piszę o tych podstawowych). Zupełnie inna, gorsza gra. EA odwaliło maniane na konsole. Wole inny tytuł mimo że nie ma polskiej ligii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórym przyda się kurs czytania ze zrozumieniem. Czy ja napisałem, że każdy kto gra online MU jest leszczem? Wydaje mi się, że stwierdziłem jedynie, że ci, którzy tylko i wyłącznie bazują na sile zespołu a nie mają skilla są lamami. Prawda jest taka, że grając MU i Barcą zwiększa się szanse na wygraną fuksem, dzikim strzalem Xavi'ego, przeniknięciem przez obrońców Krystyną itp. Natomiast im słabszą drużyną się gra tym więcej skilla potrzeba, to jest fakt, juz nie wszystko wychodzi tak łatwo. Gram od lat z moim kumplem, jest calkiem niezły. Kiedy wybiera Barcelonę lub MU wygrywa większość meczów, kiedy bierze jakikolwiek inny klub dostaje baty nawet kiedy ja wybiorę dużo słabszą drużynę. To chyba o czymś świadczy.

Kopacz, nie każdy kto gra online MU jest wielkim fanem tego klubu, cała masa osób gra nim ponieważ jest zdecydowanie najsilniejszą drużyną na grze. Zobaczysz, że w 10-ce wszyscy oni przerzucą się na Real. Kibicuje Królewskim od 12 lat, ale nie będę nimi grał jeśli będą przesadzeni. Ja lubię wyzwania. (poza tym nie zniosę widoku Ronaldo w koszulce RM).

Pilch, nawet nie chce mi się odpowiadać na Twoje dziecinne prowokacje.

Liczę że 10-ka opierać się będzie na sztuce rozgrywania piłki, organizowania ataku pozycyjnego. W 9-ce teb kto atakował był w gorszej sytuacji bo kontry były potwornie ciężkie do zatrzymania i skuteczne. Chce żeby było dużo trudniej i mam do tego prawo. Niech wreszcie bardziej zaczną się liczyć umiejętności, a mniej przypadek. Jestem w stanie zaakcepotawać każdą porażkę z kimś po prostu lepszym, a takich jest wielu. Z resztą lubię grać z silniejszymi graczami, wtedy najwięcej się uczę.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×