Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Rising: Revengeance

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam zupełnie inne podejście do rozgrywki. Bohaterowie MGS umiejscowieni w stylowym slasherze albo FPS? Kojima kiedyś marudził, że chciałby zrobić first persona. Jak na razie możemy być pewni Raidena (albo Grey Foxa?), (z opaską na oku) i kolesia, który jest jakimś kolejnym klonem Big Bossa, chociaż Kojima usilnie starał się nie nazywać go w ten sposób. Na czapce ma dziwny znaczek przedatwiający mapę świata. Nie jestem specem od fabuły MGS. Przyjdzie Alucard to pewnie się dowiemy kto to może być. Tak czy siak widziałbym tą grę, ale pod warunkiem, że nie będzie to kolejny tactical esionage action.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starszy gosc na zdjeciu wyglada mi na Snake - wyglada na to ze przejal wizualna schede po Big Bossie...

No i symultaniczna premiera na PS3 i PSP - uff, if You know what i mean ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgs.jpg

Co o tym sadzicie? W sumie dość prawdopodobne, rysy twarzy bardzo podobne, a jeżeli weźmiemy pod uwagę, ze Otacon niemal w każdej części stracił kogoś bliskiego (MGS Sniper Wolf, MGS3 siostra, a w czwórce Noami). W pewnym stopniu mogło to wpłynąć na psychikę Otacona i dalsze jego działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unierwsum metal geara jest niedowyczerpania ...

Emblem na berecie daje dużo do myślenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mgs.jpg

Co o tym sadzicie? W sumie dość prawdopodobne, rysy twarzy bardzo podobne, a jeżeli weźmiemy pod uwagę, ze Otacon niemal w każdej części stracił kogoś bliskiego (MGS Sniper Wolf, MGS3 siostra, a w czwórce Noami). W pewnym stopniu mogło to wpłynąć na psychikę Otacona i dalsze jego działanie.

w MGS2 stracil siostre, nie MGS3. ale fakt, podobienstwo calkiem calkiem. wydaje mi sie ze to wlasnie starszy Otacon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up oraz One

co wy gadacie, to nie jest Otacon, na oko od razu widac ze jest to Big Boss, wystarczy luknac na tego z epilogu w MGS4 i porownac badz dodac zmarszczki temu z MGS3 - wiec opcja z otaconem odpada, choc nie wykluczam ze moglo mu odbic po stracie siostry i naomi.

co do tego iz Kojima produkuje cos na psp go, mam nadzieje ze nie robi takich szumow z powodu wersji na PSP :( ... bo sie zalame chyba, juz bym wolal nowego mgs na xboxa nawet, bo bym pogral a psp mi nie w glowie nawet kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima zarzeka się, że to nie jest Big Boss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm, Solidus by mi sie od razu kojarzyl, ale on mial opaske na lewym oku.

Czuje ze Kojima robi nas w konia, bo nie wierze ze to nie jest Big Boss, jest identyczny. Ta kwestia nie podlega watpliwosci. (kwestia podobienstwa)

Chyba ze jakas grupa terrorystyczna (vide emblem na berecie) zrobila ekshumacje zwlok BB po jego smierci i go sklonowala, ale to juz by byla taka bzdura i robienie z mgs mody na sukces, ze bym padl.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego Raidena, ludzie spekulują, że to może być Sunny lub syn Raidena!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do tego Raidena, ludzie spekulują, że to może być Sunny lub syn Raidena!

To juz definitywnie zalatuje moda na sukces :( ...

btw. jaki otacon ma kolor oczu? bo szukam i nie moge znalezc, typ na obrazku (zupelnie jak Big Boss) ma niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

twofaceharveysnake.gif

A z tym Raidenem to są takie możliwości:

1. Raiden w czasach kiedy pracował dla EVY

2. Raiden po wydarzeniach w MGS 4

3. Sunny

4. Snatcher (zwróćcie uwagę na dwie dziury w głowie)

5. Ktoś inny

Edytowane przez bolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20090527181601.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@bolek

snake to na pewno nie jest, wlosy mu za bardzo zsiwialy, a nie widze snake jakos ktory farbuje sobie wlosy i wasy.

@up.

to juz beda jaja, bo rzeczywiscie rysy to on ma, ale OTACON? przeciez on byl zawsze tchorzem jesli chodzi o walke (vide siu siu w mgs1) i cale jego zachowanie, placzki itd. zupelnie nie pasuje mi do obrazu zolnierza, nawet jesli psychika mu siadzie - jedyna opcja jaka widze, to jakis trening snake'a na jego prosbe podczas tej ich podrozy, ale to i tak brzmi naciaganie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej by było, gdyby okazało się że te wszytskie zaprezentowane postacie to tylko NPCe, a w nowym MGSie będzie się grało Sunny :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Gra byłaby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@bolek

snake to na pewno nie jest, wlosy mu za bardzo zsiwialy, a nie widze snake jakos ktory farbuje sobie wlosy i wasy.

Jest kilka możliwości

1. Prequel

2. Kolejny klon

3. Snatcher ?

Opieram się na forum Zanzibaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka możliwości

1. Prequel

2. Kolejny klon

3. Snatcher ?

Opieram się na forum Zanzibaru...

Jesli stawiac koniecznie na ktoras z tych (choc mocno w nie watpie) to stawiam na prequel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze to

29xzskj.gif

Snatcher...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem jeszcze to

29xzskj.gif

Snatcher...

Tak wlasciwie moze mi ktos wytlumaczyc co to jest ten snatcher, bo mi cos nie swita ta nazwa :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasciwie moze mi ktos wytlumaczyc co to jest ten snatcher, bo mi cos nie swita ta nazwa :\

jedna z wczesniejszych gier Kojimy o ile mnie pamiec nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co o tym myśleć. Wiem tylko na pewno, że Kojima robi nas wszystkich w ch. i wodzi za nos wymagając użycia sporej wyobraźni aby powiązać dziury w głowie u (no właśnie, u kogo? To nie Raiden i nawet na Raidena wygląda zbyt kobieco) Sunny, lub też morfować Otacona w tego gościa przypominającego Big Bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam szukających celu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×