Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Rising: Revengeance

Rekomendowane odpowiedzi

Kojima zaserwował nam kolejną aktualizację Strony

Rozpogodziło się, deszcz przestał padać, zza chmur świeci słońce, słychać teraz jedynie szum wiatru ( morza? ).

Jedynym symbolem ukazującym się w tle jest moim zdaniem albo "8" albo "B"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na samym dole znaczek Kojima Productions zmienia się w jakąś twarz :woot:

Co na to MGSpece ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz stare jest, ta maska. ludzie roznych rzeczy z nia probowali ale tak naprawde nic z tego nie wychodzi ;/ teraz nowa maska, mniej makabryczna - ale dalej chyba nic nie znaczy. przynajmniej w uniwersum MGS.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w dupe MGS: Raiden czy jakoś tak na X360 Hideo sam zapowiedział !@$!%!~1$%!$^ :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic oficjalnego nie wiemy, oprócz tego, że marka MGS zmierza również na Xboxa w formie gry z Raidenem. Nie ma sensu spekulować, bo temat jest zbyt gorący na tą chwilę. Jeśli będzie taka potrzeba otworzymy topik. Na chwilę obecną wszystko to spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie jeszcze na PS3 i PC.

http://www.ps3site.pl/swiatelko-w-tunelu-e...367/#more-18367

http://www.ps3site.pl/swiatelko-w-tunelu/18319/

A to co ma dopowiedzenia Kojima

http://www.ps3site.pl/teoria-spiskowa-wydanie-czwarte/18346/

I co teraz sądzicie o nowym MGS, który pewnie nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi częściami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co teraz sądzicie o nowym MGS, który pewnie nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi częściami?

Casualowe gowienko sie szykuje dla blaharzy i xboxowcow (tych co w 4 nie grali badz inne) - ps3 niestety oczekuje innego mgs, a przynajmniej ja.

Jesli nie bedzie zwiazku z fabula, to tak jakby to byla zupelnie inna gra - podziekuje ><... jestem bardzo wkurzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Casualowe gowienko sie szykuje dla blaharzy i xboxowcow (tych co w 4 nie grali badz inne) - ps3 niestety oczekuje innego mgs, a przynajmniej ja.

Jesli nie bedzie zwiazku z fabula, to tak jakby to byla zupelnie inna gra - podziekuje ><... jestem bardzo wkurzony.

Heh to że związku fabularnego nie będzie to mnie akurat nie martwi bo mam tyle wspólnego z MGSami co religią islamu ale największym ciosem jest to, że gra wychodzi na to zielone gówno :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh to że związku fabularnego nie będzie to mnie akurat nie martwi bo mam tyle wspólnego z MGSami co religią islamu ale największym ciosem jest to, że gra wychodzi na to zielone gówno :down:

Jak nie masz związku z fabułą, to po co w ogóle piszesz w tym temacie. I prawda, uważam że gra multiplatformowa wiele straci na jakości na ps3. Ubolewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się opcja z Raidenem bardzo podoba. Uniwersum MGS jest wspaniałe samo w sobie. A Raiden był jedną z moich ulubionych postaci. Nie mogę się doczekać MGS:R i bardzo się cieszę, że wyjdzie również na X'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nie mam watpliwosci iz bedzie to jakis chlam komercyjny pod platforme microsoftu specjalnie - "Bolt Action Game" ? - czuje slasher z raidenem w roli glownej bez zwiazku z fabula, a sam brak kojimy, sklania mnie juz na olanie tego tytulu i zbieranie kasy na psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz nie mam watpliwosci iz bedzie to jakis chlam komercyjny pod platforme microsoftu specjalnie - "Bolt Action Game" ? - czuje slasher z raidenem w roli glownej bez zwiazku z fabula, a sam brak kojimy, sklania mnie juz na olanie tego tytulu i zbieranie kasy na psp.

"Lightning Bolt Action" jak juz co. A druga sprawa - moze nie wieszajmy psow na tej grze zanim nie obaczymy jakiegos gameplay'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że Rising zmierza również na PS3 :) LINK

Ja jestem dobrej myśli. W końcu to MGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się MGS z Raidenem w roli głównej to już będzie całkiem inna gra. Do tej pory seria MGS charakteryzowała infiltracja i skradanka, a niby jak ma to robic raiden, który raczej jest postacią anime niż komandosem. Zawsze miałem wrażenie że Raiden był wsadzany do MGS na siłę aby uradować Japończyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak będzie to slasher. Pamiętajcie że od MGS4 Raiden to maszyna do zabijania a nie ekspert od zwiadu jak Snake. Chętnie porozwalałbym jakieś roboty tak jak Raiden przed walką z Vampem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czemu ten wątek nazywa się Nowy MGS a nie Metal Gear Solid: Rising ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jednak będzie to slasher. Pamiętajcie że od MGS4 Raiden to maszyna do zabijania a nie ekspert od zwiadu jak Snake. Chętnie porozwalałbym jakieś roboty tak jak Raiden przed walką z Vampem :biggrin:

Ta walka Raidena z Gekami naprawdę fajnie wyszła, ale jakoś nie widzi mi się Metal Gear Solid bez Solid Snake ;/. Ale gdyby dali oddział Haven Troopers w rekompensacie za Snake to nie było by źle ^^.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze to

29xzskj.gif

Snatcher...

To jest takie same porównanie jak to:

mini-mgs4_eur_packshot_no_rating.jpg

Chodzi mi oczywiście o czerwone oko. A co do porównania Otacona do Big Bossa to warto sobie przypomnieć trzecią część gdzie zakładało się maskę pewnego radzieckiego generała(Raikov) który miał twarz niemal identyczną do Raidena. W tej samej grze jakiś typ też wspominał o swoim amerykańskim znajomym i również można było dotrzeć podobiznę do postaci z poprzednich mgs'ów, więc to normalne że Kojima lubi wykorzystywać elementy z porzednich gier do nowych.

A co do Rising'a, gra powinna być w czasach kiedy Raiden ratuje Sunny z rąk patriotów (tat, tak, już ktoś wspominał o tym) ale nie pasuje mi jedynie opaska na jego lewym oku...ale cóż. Czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wydarzenia beda sie dzialy pomiedzy mgs 2 a 4, mozliwe ze zrobia krok w przod (wydarzenia po MGS), skoro ma te opaske ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dowiemy się niebawem. Na pewno zostanie wypuszczony nowy trailer lub gameplay i wszyscy zaznajomieni z serią w mig wyczają co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwczesniejsza ku temu okazja to gamescom lub tgs. jedno i drugie juz w sumie niedlugo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czeka nas zwiastun Metal Gear Solid: Peace Walkera oraz kolejna zapowiedź Castlevanii: Lords of. MGS: Rising najprawdopodobniej nie zostanie pokazany. "

^info: mgs.gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze jako posiadacz psp, bardziej czekam na Peace Walker niz Rising, takze dobrze jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×