Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

Lat już niestety 28... inż. Mechaniki i Budowy Maszyn, ukończyłam - Politechnikę Śląską w Gliwicach- od 5 lat pracuję w ArcelorMittal Poland jako specjalista ds. kontroli ruchu materiałowego. Mężatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16-lat. Konto na ps3 stworzone jest dla 1990 dla zmyły :)

Po wakacjach kontynuuję naukę w LO.

Mam 16 lat, ale potrafię się wypowiedzieć jak normalny człowiek.

Wymagane 21 lat przyniesie wam pustki na forum chłopaki. Nie zrozumcie mnie zle, ale ludzie po 20 zazwyczaj mało mają czasu na grę i siedzenie na forum, bo pracują, opiekują się dziećmi, dbają o żonę..

Edytowane przez Doug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołączę do tematu. Mam prawie 30 lat:) (brakuje kilku miesięcy). Gram od zawsze, pierwsze atari, później commodore 64, amiga 600 i sprowadzony z niemiec PSX. Trochę już stażu jest. Najlepsze czasy dla gier moim zdaniem były za czasów PSX-a. Gdy na pecetach hulał Lotus, ja śmigałem na Ridge Racer. To były piękne czsy. Grało się z kuzynem czasami całymi nocami, Resident, Tekken... PS2 nie kupiłem, choć obiecałem kupić, tak dla SONY za przyjemne chwile z pierwszą konsolą. No ale nie wyszło. Ożeniłem się, urodził mi się syn - brakło czasu. Dziś gdy mam go więcej wróciłem do swojej pasji. Kupiłem PS3, choć już nie ma tyle czasu na granie (rano trzeba do pracy) - to jednak zawsze coś tam znajdę. Często czytam artykuły jak to gry źle wpływają na ludzi. Mam inne zdanie. To czy granie źle na nas wpływa zależy od człowieka, od jego predyspozycji. Ja grałem i gram - ppotrafiłem znaleźć czas na disco, czas na dziewczynę. Wszystko się da pogodzić, a gry dla mnie są czymś wyjątkowym, formą sztuki, czymś co pozwala zrelaksować się i zapomnieć na chwile i potrzeba trochę zdrowego rozsądku, żeby odróżnić, że strzela się do wirtualnych osób.

PS.

Powoli przekonuję żone, troszkę już ze mną pogrywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dołączę do tematu. Mam prawie 30 lat:) (brakuje kilku miesięcy). Gram od zawsze, pierwsze atari, później commodore 64, amiga 600 i sprowadzony z niemiec PSX. Trochę już stażu jest. Najlepsze czasy dla gier moim zdaniem były za czasów PSX-a. Gdy na pecetach hulał Lotus, ja śmigałem na Ridge Racer. To były piękne czsy. Grało się z kuzynem czasami całymi nocami, Resident, Tekken... PS2 nie kupiłem, choć obiecałem kupić, tak dla SONY za przyjemne chwile z pierwszą konsolą. No ale nie wyszło. Ożeniłem się, urodził mi się syn - brakło czasu. Dziś gdy mam go więcej wróciłem do swojej pasji. Kupiłem PS3, choć już nie ma tyle czasu na granie (rano trzeba do pracy) - to jednak zawsze coś tam znajdę. Często czytam artykuły jak to gry źle wpływają na ludzi. Mam inne zdanie. To czy granie źle na nas wpływa zależy od człowieka, od jego predyspozycji. Ja grałem i gram - ppotrafiłem znaleźć czas na disco, czas na dziewczynę. Wszystko się da pogodzić, a gry dla mnie są czymś wyjątkowym, formą sztuki, czymś co pozwala zrelaksować się i zapomnieć na chwile i potrzeba trochę zdrowego rozsądku, żeby odróżnić, że strzela się do wirtualnych osób.

PS.

Powoli przekonuję żone, troszkę już ze mną pogrywa...

Podpisuje się pod tym rekami i nogami. Pod wszystkim (za wyjątkiem posiadania dzieciaka ;) ).

Nawet moja żonka pogrywa, Ba ostatnio nawet wyrzuca mnie z przed konsoli, żeby sobie Mahjonga zagrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opiekują się dziećmi, dbają o żonę..

Śaka żona...

Śakie dzieci... ;D

21 lat ale konto założone jeszcze przed ich ukończeniem.

Absolwent Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych... W hotelu pracowałem tydzień xD

Do niedawna (nie)szczęśliwy Junior Manager Videoteki... Której podziękowałem za współpracę.

Aktualnie bez pracy ;)

Gdyby ktoś chciał pracować w VideoWorld.... Szczerze nie polecam. :rolleyes:

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety łamię regulamin:( lat rocznikiem zaledwie 19. Prawdopodobnie przyszły student na kierunku Finanse i Rachunkowość na UE w poznaniu (oby^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 29 lat i tez jestem uzależniony :)

Pracuje w firmie robiącej gry java jestem testerem, level designerem i robię materiały marketingowe ;)

A w domu relaksuje się przy PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20lat, zaczynam studia po technikum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lat, wieczny student (może kiedyś zostanę inż informatyki :) Od 3 lat pracuję jako programista, a obecnie także jako kierownik projektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 lat koncze College BTEC National Diploma IT dlugi staz jako barman :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 24 lata. Pracuje, a w wolnych chwilach gram na czarnuli :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 lata. student 4 roku informatyki Wojskowej Akademii Technicznej na wydziale Cybernetyki. Kierunek Informatyka, specjalizacja systemy informatyczne. Moja pierwsza konsola to pegasus. jak się przepalił to programowałem troche na Atari 65 XP(tylko to było w domu:PP). Potem było:PC i PSX, PS2 a teraz PS3. Ale najlepiej grało mi się na PSX(MGS,GTA i Twisted Metal 2 to chyba gry które najlepiej wsominam).

Pracuje i studiuje wiec nie mam za dużo czasu na granie i przyznam szczerze ze nowe gry jakoś już mnie tak nie bawią. Pośród ładnej grafiki i tysiaca opcji nie ma nic co motywuje aby załatwić kolejnego stworka i iśc dalej odkrywać nowe pozimy... no moze nie wszytkie gry tak mają ale czyje że to już nie to trochę.

Słowem. Kiedyś byłem graczem Hardcorowym teraz ciupam od czasu do czasu dla zabicia czasu... (pozatym wkurza mnie ze jada mnie w wipeout'a online a w trójkę na psx miełame się za dobrego:P )

Pracuje jako flash developer

Edytowane przez psdmaniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lat - 28

praca - serwisant sprzetu medycznego

od przyszlego roku student na ratownictwie medycznym

grac sie zaczynało w latach 80 n astarym poczciwym atari 800xl w boulder dasha, zorro czy spy vs spy

:ninja:

pozniej w podstawówce na przerwach biegalismy do kumpla ktory mieszkal obok szkoly na bomber mana - multiplayer :biggrin:

w ósmej klasie informatyka na elwro 800 junior i zabawa w LOGO heh....

pozniej ps2 na a teraz peeska 3 :)

post-14221-12488052828564_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 lata troche studiuje, troche pracuje czasem pogrywam i imprezuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na spotkaniu AA :rofl:

Jestem świeżo upieczonym studentem geografii na UŚ, mam 19 lat. Praca mnie nie lubi.

Historia grywalnych pudeł zaczęła się od Atari... modelu nie pamiętam, ale była to taka śmieszna skrzynka z kilkoma suwaczkami.

Potem historyczna Amiga 500, która do dziś jest przeze mnie mile wspominana.

Zaczęły się pecety, 3 składaki, ostatniego się pozbyłem i zamieniłem na laptop.

W międzyczasie przewinęła się PS2 (bardzo krótko), aż doszedłem do chlebaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

22 lata, pracuje jako przedstawiciel handlowy i studiuję socjologię na UWM.

Pierwszy raz grałem na C64 Taty :) Z PSXa przesiadłem się na PC a PS3 mam stosunkowo od nie dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat i w tym roku zostałam studentką Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek zarządzanie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×