Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy VII

Rekomendowane odpowiedzi

W jakie Finale warto pograć na psp? Coś mi się obiło o uszy Crisis Core i teraz ta konwersja z PSX?

A w FF III i IV warto pograć mam emulator? O i są jakieś problem z wgrywaniem gier PSX na PSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakie Finale warto pograć na psp? Coś mi się obiło o uszy Crisis Core i teraz ta konwersja z PSX?

A w FF III i IV warto pograć mam emulator? O i są jakieś problem z wgrywaniem gier PSX na PSP?

Warto pograc w Crisis Core i VII - koniecznie o.O ...

A w FF na emulatorze warto pograc od V czesci do IX potem juz PS2 i PS3 ...

na ostatnie pytanie nie znam odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie dzisiaj z PSstore FFVII i musze powiedzic że troszke sie zawiodłem że nie poprawili grafy chociaż by w maleńskim stopniu :confused:

ale i tak sobie pogram ,przecież to klasyka :biggrin:

Edytowane przez outlaw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem sobie dzisiaj z PSstore FFVII i musze powiedzic że troszke sie zawiodłem że nie poprawili grafy chociaż by w maleńskim stopniu :confused:

ale i tak sobie pogram ,przecież to klasyka :biggrin:

A czy gdzies pisalo ze poprawili? radze dokladnie zanalizowac produkt ktory mamy zamiar nabyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy gdzies pisalo ze poprawili? radze dokladnie zanalizowac produkt ktory mamy zamiar nabyc

a tam gadasz ,taki klasyk musiałem miec w swojej kolekcji , fakt że nie zapoznałem sie dokładnie z info o jakości ale to nie ma znaczenia. jeszcze tylko MGS :biggrin:

Czyli jak, Snake w pierwszej odsłonie pojawia sie w ten czartek na PSN ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak, Snake w pierwszej odsłonie pojawia sie w ten czartek na PSN ???

Tak, to już w ten czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFVII na psx przeszedłem 13 razy, to była gierka, ostatnio grałem na pc ale za tydzień kupują ją :P Na metala może równiez sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie noobowskie pytanie ale nie mogłem tego nigdzie wyszukać. Czy klasyki psx'owe, które są na psn wymagają kompatybilności wstecznej tzn. będą chodzić na innych wersjach konsoli niż 60 Gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie noobowskie pytanie ale nie mogłem tego nigdzie wyszukać. Czy klasyki psx'owe, które są na psn wymagają kompatybilności wstecznej tzn. będą chodzić na innych wersjach konsoli niż 60 Gb?

Oczywiście klasyki z PSX będą chodzić na KAŻDEJ ps3 i PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie noobowskie pytanie ale nie mogłem tego nigdzie wyszukać. Czy klasyki psx'owe, które są na psn wymagają kompatybilności wstecznej tzn. będą chodzić na innych wersjach konsoli niż 60 Gb?

Poza tym, gdybyś był spostrzegawczy, to przy każdym klasyku z PSX widnieje napis PS3 & PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, gdybyś był spostrzegawczy, to przy każdym klasyku z PSX widnieje napis PS3 & PSP.

Widziałem to ale nie byłem pewien czy chodzi tylko o ps3 z kompatybilnością wsteczna czy też nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie sie czepiac rafalskyiego, forum jest po to zeby pytac i otrzymywac pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem dotyczacy Finala. Gre sciagnalem, zainstalowalem natomiast gdy ja wlaczam to po jakiejs minucie obraz wylacza sie a po ekranie lata sobie okienko w stylu "out of range". Posiadam samsunga t220. Przy wszystkich innych grach calosc hula bez problemu. Generalnie wydaje mi sie ze to problem z monitorem poniewaz gra na konsoli ciagle dziala w tle. Monitor posiada guzik do przelaczania miedzy sygnalem z DVI a kablem RGB ktorym mam podlaczony komupter i gdy zniknie mi obraz w finalu a ja przelacze monitor na obraz z PC i z powrotem - gra znow jest wyswietlana bez problemow po czym po minucie kolejny raz znika. Moze ktos z Was spotkal sie z problemem. Gdyby rzecz dziala sie przy grze z PC wszystkie zrodla wskazywalyby na przegrzewanie sie karty graficznej natomiast w przypadku konsoli to juz sam nie wiem ;) Bede wdzieczny za wszelkie porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wystarczy zmienic rozdzielczosc wyswietlania w opcjach konsolki? :) sprawdz i napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie o to chodzi poniewaz jak pisalem, po przelaczeniu obrazu z ps3 na PC i z powrotem obraz jest bez problemu wyswietlany (z roznymi ustawieniami PS Upscalera), takze rozdzialka czy upscaling gry nie ma chyba zbytnio wplywu. Gdyby mialo to znaczenie to nie wyswietliloby w ogole obrazu z gry chyba ;)

Co do opcji obrazu wkonsoli, oprocz oczywistych trybow 720p, 1080i i 1080p tryb 572p jest niby zaznaczony ptaszkiem, ale taki jakby "szary" - tzn nie da sie go zaznaczyc badz nie, automatycznie jest zaznaczony. To ma jakeis znaczenie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb 572 jest zaznaczony bo on zawsze musi byc i kazdy TV go obsluguje. Wyglada jakby monitor sie meczyl i gubil synchronizacje. W jakim trybie przesylany jest obraz podczas grania w finala? 720? 1080?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tryb 572 jest zaznaczony bo on zawsze musi byc i kazdy TV go obsluguje. Wyglada jakby monitor sie meczyl i gubil synchronizacje. W jakim trybie przesylany jest obraz podczas grania w finala? 720? 1080?

Witam. Mialem troche zawrot glowy z praca ale juz odpisuje ;) W opcjach konsolki mam domyslnie ustawiony obraz na 1080p. Rozumiem, ze zmiana na 720 i dopiero wtedy odpalenie gry moze cos zmienic? Zaraz wyprobuje i dam znac w tym poscie :)

EDIT

Zmiana na 720 i odpalenie gry nie przynioslo zadnych skutkow - po chwili obraz dalej pada :/

Edytowane przez Persil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem totalnie po co kupować z PSN Final Fantasy 7 , skoro można sciągnąć sterowniki od Dualshocka 3 lub Sixaxsisa , następnie sciągnąć Final Fantasy 7 Ultima Edition , i grać jak na konsoli tylko że za darmo :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ty nie dostrzegasz roznicy miedzy legalnym zakupieniem gry, a okradaniem wydawcow i programistow?

KLIK

hey can you play tell me what this is, i know its final fantasy VII but why is it called Ultima Edition? oh and PS. when installing it asked me if i wanted to install the Goodies pack, i said yes thinking it is just extra stuff, can you tell me what that is aswell.

so can you please tell me why it is called ultima edition and what is the goodies pack please. thanks

Final Fantasy VII : Ultima Edition is hack version of Final Fantasy VII, you can say this is illegal version because the producer of this Final Fantasy Ultima Edition is not confirmed has a relation with Square-Enix who have the copyright of Final Fantasy VII. Some of not important part of the game was removed... so the size of it only about 300Mb, the original version should have 1,3 Gb ++ (seen from the 3 disc of inal Fantasy VII ).

You will have a glitch when you use a enemy skill materia.... some of them will give you blank screen when used....

I didn't know also the uses of Goodies pack, because when installing it, same like you i just press yes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem totalnie po co kupować z PSN Final Fantasy 7 , skoro można sciągnąć sterowniki od Dualshocka 3 lub Sixaxsisa , następnie sciągnąć Final Fantasy 7 Ultima Edition , i grać jak na konsoli tylko że za darmo :/ ?

Rozumiem że za każdym razem jak jakaś gra w którą grasz wychodzi i na PS3 i na PC to wybierasz wersje darmową na PC? Odwieczny dylemat, płacić czy nie płacić.... Nie zawsze jest kasa wiem ale przyjmując z góry opcje po co mam płacić jest chyba trochę nie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem totalnie po co kupować z PSN Final Fantasy 7 , skoro można sciągnąć sterowniki od Dualshocka 3 lub Sixaxsisa , następnie sciągnąć Final Fantasy 7 Ultima Edition , i grać jak na konsoli tylko że za darmo :/ ?

ja kupilem chocby dlatego zeby moc pograc w FF VII na PSP na wyjezdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do tych, co zakupili już. Nie będę kupował slota, ale czy ktoś byłby chętnyna wymianę - Ja daję Wipeouta, 1942 Joint Strike albo Syndicate Wars (tego ostatniego nie polecam).

Piszę w tym temacie, bo to nawet nie black market. Taka wymiana kont na chwilę ;)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm , co fakt to fakt :) a pozatym w Ultima edition w ogóle nie chodzą przyciski Kwadrat ,krzyżyk , kółko i trójkąt.

Wymieniłem się na sloty z kolegą i mam teraz na konsoli :)

o wiele gorsza jakość grafiki niż w Ultimie :)

ale i tak świetnie mi się gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przemoglem sie do FFa mam za soba kolo 3h gry i ogolnie wciaga bardzo ale mam pytanie... ma ktos z was jakis poradnik do FFa? Bo nie mam zamiaru przechodzic gry 2 raz a chcialbym wszystkie smaczki poznac xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×