Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

NO mam wszystko działa, ale jak mam coś nacisnąć czy coś takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki chyba nie działają z ps3,czat będziesz słuszał,ale dzwięków z gry nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO mam wszystko działa, ale jak mam coś nacisnąć czy coś takiego??

Chat opiera sie na funkcji voice activation, wiec jesli wszystko dziala, i nie masz mikrofonu wyciszonego, to inni powinni Cie slyszec jak cos powiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale czy to się pojawi na moim ekranie?? Nie mam z kim tego sprawdzić!

Pomocy, mogę taqm słyszeć czat ale chce coś czasem powiedzieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie słuchawki:

allegro.pl/creative-fatal1ty-hs-800-gaming-fatality-i2265290240.html

Nadadzą się do grania w Battlefielda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie słuchawki:

allegro.pl/creative-fatal1ty-hs-800-gaming-fatality-i2265290240.html

Nadadzą się do grania w Battlefielda?

Jak do PS3 to ciężko będzie je podpiąć bez przejściówek...

Ale ogólnie jeśli możesz, to warto dołożyć do Gamecom'a 367 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Chcę nagrać dźwięk z gry.

Czy jeżeli podłącze do PS3 kabel AV i podłącze chinch przesyłający dźwięk do wejścia na mikrofon w komputerze, to czy będę mógł nagrywać dźwięk z gry?

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej do wejścia Line-In...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić słuchawki z mikrofonem do ps3 ale nie wiem jakie wybrać . Mogę wydać 200 zł ale najlepiej jak byłyby tańsze.

Dzięki z góry

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że zadziała...

chciałbym kupić słuchawki z mikrofonem do ps3 ale nie wiem jakie wybrać . Mogę wydać 200 zł ale najlepiej jak byłyby tańsze.

Dzięki z góry

Pozdro

Chcesz słyszeć tylko chat'a, czy dźwięki z gier też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200zł masz jedynie Bigben Interactive PHS 10 i A4T PS3 Gaming Headset CP-PRO ale oba zestawy grają średnio...

Dokładając parę złotych możesz dostać Turtle Beach Ear Force P11 i Sharkoon X-TATIC SP (oba zestawy sązdecydowanie lepsze niż wspomniane wcześniej)...

update:

Przeglądając neta, natknąłem się na zestaw o nazwie XJacKer PS3 Kit - nie jest on może zbyt rewolucyjny, ale przynajmniej "przejściówka" z mic'a na usb jest mała i zrobiona z sensem...

Szkoda, że nie można dostać tego w PL, bo cena na poziomie ~20$ specjalnie zachęcająca do kupna nie jest - ale jeśli ktoś posiada już dobrej klasy zestaw słuchawkowy, to może to być interesująca propozycja...

http://www.xjacker.com/xjackerps3kit.php

home_ps3kit.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak może dołożyć do tych ~250zł to czemu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry państwu, mam do was pytanie a mianowicie, czy jest możliwe podłączyć 2 pary bezprzewodowych słuchawek wraz z mikrofonem do ps3(może tv)?, oczywiście nie chodzi mi o grę w multi, chodzi o to że podczas gry na split screenie(bądź też bez niego) chciałbym móc słyszeć co się dzieje na ekranie jak i mieć możliwość porozmawiania z osobą siedzącą z boku. Jeśli jest taka sposobność to prosiłbym pokrótce o wyjaśnienie jak podłączyć, no i oczywiście które słuchawki do ps3 najlepiej by się do tego nadawały. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma takiej możliwości, bo tryby off line nie obsługują mikrofonów

poza tym jaki jest tego sens skoro grając na jednym tv będziecie się słyszeć nawet przez założone słuchawki

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry państwu, mam do was pytanie a mianowicie, czy jest możliwe podłączyć 2 pary bezprzewodowych słuchawek wraz z mikrofonem do ps3(może tv)?, oczywiście nie chodzi mi o grę w multi, chodzi o to że podczas gry na split screenie(bądź też bez niego) chciałbym móc słyszeć co się dzieje na ekranie jak i mieć możliwość porozmawiania z osobą siedzącą z boku. Jeśli jest taka sposobność to prosiłbym pokrótce o wyjaśnienie jak podłączyć, no i oczywiście które słuchawki do ps3 najlepiej by się do tego nadawały. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Słuchawki podepniesz, ale na obu będziesz słyszał to samo - a chyba nie o to Ci chodzi... Co do chatu w splicie - nie ma takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za odpowiedź, myślałem że jest taka możliwość, no ale nic, jakoś przeżyję

@BaKaJ-PL , po prostu konsola od jakiegos czasu stoi w miejscu w którym nie mogę zbyt głośno wieczorami sobię grać, a osobiscie lubie wszystko mieć na Full, inaczej odechciewa mi się wszystkiego. Dlatego też zdecydowałem się na słuchawki, a niestety gdy ma się słuchawki podkręcone na maksa to w trakcie jakiejś ostrzejszej strzelanki mówię do osoby z boku wręcz krzycząc, niestety takie głośne rozmowy utrudniałyby domownikom sen.

@kloose, dzięki, dzięki może kiedyś będzie taka opcja, pomarzyć dobra rzecz.

No nic jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)

Mam pytanie odnośnie do słuchawek Sharkoon X-Tatic Digital 5.1: Czy kiedy podepnę je do komputera i włączę grę obsługującą dźwięk 5.1, to dźwięk w słuchawkach też jest w 5.1? Jestem zielony w tych sprawach, a chyba będę sprzedawał konsolę i nie wiem co ze słuchawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobry :)

Mam pytanie odnośnie do słuchawek Sharkoon X-Tatic Digital 5.1: Czy kiedy podepnę je do komputera i włączę grę obsługującą dźwięk 5.1, to dźwięk w słuchawkach też jest w 5.1? Jestem zielony w tych sprawach, a chyba będę sprzedawał konsolę i nie wiem co ze słuchawkami.

Teoretycznie powinien byc 5.1,ale te sluchawki sa do konsoli i ja mialem problem z uzyskaniem dobrego stereo

@down. szkoda,ze nie u mnie nie ma 5.1 jak podepne do kompa...

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)

Mam pytanie odnośnie do słuchawek Sharkoon X-Tatic Digital 5.1: Czy kiedy podepnę je do komputera i włączę grę obsługującą dźwięk 5.1, to dźwięk w słuchawkach też jest w 5.1? Jestem zielony w tych sprawach, a chyba będę sprzedawał konsolę i nie wiem co ze słuchawkami.

Tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie je podłączyć z dekoderem pod optical albo jackami do karty dzwiękowej - powinno smigać ale jak chcesz mieć też czat to podłącz jackami bo pojdzie mikro na jacku bo na ps3 szło po usb :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×