Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedzi wszystkim:) nie chodzi mi o oddzielny chat, gram w assassins creed 3 multiplayer i chce gadac ze znajomymi i zarowno slyszec dzwieki z gry:) mialam sluchawke bluetooth, tylko moglam z nimi rozmawiac - wiadomka, a tv na maxa zrobione zebym slyszala szepty w grze itd. Moze stac mnie na oryginalny, ale nie lubie tracic kasy jesli istnieje zamiennik, a czytalam, ze jest kilka. Wolalam jednak skonsultowac tutaj, bo pomyslalam, ze moze ktos poleci cos sprawdzonego. Lookne ta wczesniejsza wersje. Pozdrowionka :)

jeżeli chcesz słuchawki tylko do PC/PS3 ale zaklej światełko na mikrofonie bo wali po oczach.
Oszczana jestem z tym swiatelkiem :D Edytowane przez Nati88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tym mikrofonem naprawdę męczyłem.

To światełko jet od wewnętrznej strony na rogu więc idealnie w oczy miga lub świeci.

Koszmar.

Nowszy model ma 2 mikrofony i inaczej ustawione. Nie żałuję zakupu obu słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest "przewód Litz " ? Jeśli ma końcówkę jack 3,5mm to nic się nie będzie gryzlo

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem sluchawki sony wirless. To jest sprzet plug and play, zaczynam sie martwic poniewaz podpialem adapter do usb i nic sie nie dzieje, ani na ps3 ani na pc... Probuje uruchomic sluchawki, zere reakcji, mysle sobie moze akumlator nie jest naladowany, podpinam wiec kabel i dalej nic. Mam sie nastawiac na reklamacje, czy poczekac az sie naladuja?

Edit

Falszywy alarm, akumlator byl jednak kompletnie rozladowany

Edytowane przez Bor3wicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam amplituner Sony DN1020 do niego mam podpięty subwoofer aktywny Magnat 25A podpiety przez audio out w amplitunerze kablem RCA a w subie line in,mam taki problem do tego amplitunera mam podpięta kosole PS3 jak odpalam jakąś grę to po 15 min subwoofer mi się wyłącza przechodzi w stan uśpienia i nawet jak pogłosnie to się nie włącza a jak przełącze na radio internetowe lub BD/DVD odpalę płytę CD subwoofer włącza się od razu.Czy posiada ktoś taki amplituner i jak ma ustawiony żeby sie nie wyłączał sub podczas grania.

Konsolę i BD/DVD mam podłączone przez HDMI do amplitunera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up,

a jak podłączyłeś ps3 do amplitunera to konfigurowałeś ps3 aby automatycznie wykrył wyjście dźwięku i ustawił na dolby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up,

a jak podłączyłeś ps3 do amplitunera to konfigurowałeś ps3 aby automatycznie wykrył wyjście dźwięku i ustawił na dolby?

Tak wszystko skonfigurowałem z automatu zaznaczył mi wszystkie dostepnę opcję od góry do dołu,nie wiem czy nie podepnę opticala bo tak miałem wczesniej tylko teraz nie mogę tego sprawdzić ew jutro.i zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam pytanie...

Słuchawki Multimedialne Hama Insomnia

Czy będe mógł grać z kolegą w trybie cooperacji w CoD bo2 gdy podłącze dwie sztuki? i czy będziemy słyszeć oddzielnie dzwięk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

 

jaka różnica między Sony Pulse a Sony Pulse Elite Edition.

 

Już wyjaśniam o co mi konkretnie biega :) Słuchawek chciałbym używać na PS3/PC/TV czy każda wersja Pulse ma wejście na jack'a w odbiorniku czy tylko właśnie Elite? 

Czy ktoś próbował podłączyć odbiornik USB do portu w TV (w celu zapewnienia zasilania) i potem jack'iem do wyjścia słuchawkowego w TV i czy to zadziała?

Jestem starym graczem nie przepadającym za multi i co-op'ami taki samotny wilk i nie zależy mi aż tak bardzo na funkcjach czatu.

 

Ewentualnie polećcie słuchawki (ważne aby nie były w sensie gabarytów wielkie) bezprzewodowe z wejściem na jack ew. 2 chinch w cenie do 300-400zł.

 

Przyznam że jestem w tym temacie zielony i nie wiem na co wracać uwagę przy doborze.

 

Dzięki za wszelkie rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Pulse - dawniej się nazywały Sony Wireless Headset i jest to cały czas ten stary modle z wysuwanym mikrofonem - zmieniła sie tylko nazwa (obie nazwy są z założenia złe i mylące).

 

- Sony Pulse nie podepniesz pod TV

- minijack i w słuchawkach i w USB - tylko Pulse Elite (słuchawki można podpiąć bezpośrednio kablem do PS Vita, telefonu czy jakiejś MP3/MP4.

- USB do TV jako zasilanie działa ale zazwyczaj miałem szumy lub brzęczenie (w TV LE40C650 i w UE40F7000), dlatego podpinam USB do jakiegokolwiek innego źródła zasilania (PS3, tablet, komputer, cokolwiek - kabel ma priorytet nad dźwiękiem z urządzenia, więc wpinając dongle do PS3 i do dongle kablem mini jack słyszymy dźwięk z kabla  anie z konsoli)

- słuchawek innych niestety nie polecę bo też nie mam rozeznania. Miałem Sony Pulse, teraz mam Sony Pulse Elite. Z obu byłem zadowolony, ale Elite są dla mnie bardziej funkcjonalne.

 

Możesz poszukać moje posty z tego tematu gdzie podaję więcej różnic między tymi modelami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem od jakiegoś czasu ponieważ stracil mi się sygnał stereo. Konsola wysyła tylko stereo przez kabel optyczny do ampitunera a przez kabel hdmi do telewizora idzie tylko  sygnał mono . Gram na codzień na słuchawkach podpiętych do telewizora i wkurza mnie ta sytuacja. Stereo nie działa w grach, filmach i muzyce .. nie ważne co odpale, w ustawieniach mam włączone kilka wyjsć. zmieniałem też na pojedyncze ( tylko hdmi) zmieniałem też kabel hdmi .... wszystko bez skutku cały czas brak sygnału stereo .. jest to uciązliwe grając w gry nie wiedząc gdzie się koleś czaji ...
aha wcześniej było wszystko ok.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję słuchawek do PS3 z mikrofonem  , dzięki którym będę słyszeć kroki przeciwników na trybach Multiplayer i dźwięki z gry np. w Uncharted , CoD ... 

 Nie chodzi mi o jakies za 20 zł z bazaru tylko takie jak te http://allegro.pl/sluchawki-sony-wireless-stereo-headset-7-1-ps3-pc-i3763444311.html lub inne , tylko w granicach +/- 230 zł 

Mógłby ktoś podać link lub nazwę takich słuchawek ?? z góry wielkie dzięki  :yes:

 

Chodzi mi głównie żebym mógł słyszeć dźwięki na nowych słuchawkach z kampani i MP , a nie z TV , 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. dostane jakies w miare sluchawki na usb z mikrofonem albo sluchawke do czatu w grach? a i na sluchawce leci tez dzwiek z gry czy sam czat? i jak mam ja podlaczona to na tv slychac jak gadaja? budzet do40 zlotych. pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Szukam w miare dobrego sprzetu do 100 zł :) najlepiej bezprzewodowego, mógłby mi ktoś coś polecić zbytnio sie na tym nie znam :) Dziękuje z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Szukam w miare dobrego sprzetu do 100 zł :) najlepiej bezprzewodowego, mógłby mi ktoś coś polecić zbytnio sie na tym nie znam :) Dziękuje z góry :)

Zastanów się:

albo dobry

albo bezprzewodowy

albo do 100zł :D

albo dobry i jeszcze bezprzewodowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcipniś :) Słuchawek potrzebuje do gier typu BF3, nie wymagam super jakości dzwieku itp itd. Po prostu lepiej gra mi sie w słuchawkach i przydałby sie mikrofon :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,odnośnie słuchawek Sony wireless headset czyli nie Pulse :) , czy próbował ktoś podłączyć przejściówkę jack i podpiąć pod pada w ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdy kupie słuchawki z funkcją Bluetooth będę się mógł bezpośrednio połączyć z konsolą  ? czy jak to wygląda gdy kupiłbym słuchawki bezprzewodowe jak je połączyć z konsolą/tv ? Przepraszam jeśli to banalne pytania :) ale nie znam się na tym :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ijesli ktos szuka dobrych w miare i tanich sluchawek z mikrofonem to szukajie na allegro w komputer.dzwiek.sluchawki.Mikrofonem i w ofertach niepromowanych sa takie po 1.50zl XD dzisiaj kupilem.i zajebiscie chodza. polecam. dalbym linka ale nie jestem na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakieś dobre słuchawki z HS ? jedyne wymogi to wygoda i by w grach typu FPS dobrze było słychać kroki :) cena około 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie słuchawki: Quick Act Gaming Headset PS3 / Xbox

http://www.amazon.co.uk/Quick-Act-Gaming-Headset-Xbox/dp/B006VXN0H0

i jest mały problem niby szytko jest ok ale został mały jack który emituje zakłócenia bo nie jest nigdzie podłączony i nie wiem gdzie go podłączyć żeby było ok.

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi śmiesznie, ale jeżeli i tka nie używasz, to próboałes owinąć izolacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem już o tym, albo musiał bym kupić przejściówkę z micro na minijack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Pulse - dawniej się nazywały Sony Wireless Headset i jest to cały czas ten stary modle z wysuwanym mikrofonem - zmieniła sie tylko nazwa (obie nazwy są z założenia złe i mylące).

 

- Sony Pulse nie podepniesz pod TV

- minijack i w słuchawkach i w USB - tylko Pulse Elite (słuchawki można podpiąć bezpośrednio kablem do PS Vita, telefonu czy jakiejś MP3/MP4.

- USB do TV jako zasilanie działa ale zazwyczaj miałem szumy lub brzęczenie (w TV LE40C650 i w UE40F7000), dlatego podpinam USB do jakiegokolwiek innego źródła zasilania (PS3, tablet, komputer, cokolwiek - kabel ma priorytet nad dźwiękiem z urządzenia, więc wpinając dongle do PS3 i do dongle kablem mini jack słyszymy dźwięk z kabla  anie z konsoli)

- słuchawek innych niestety nie polecę bo też nie mam rozeznania. Miałem Sony Pulse, teraz mam Sony Pulse Elite. Z obu byłem zadowolony, ale Elite są dla mnie bardziej funkcjonalne.

 

Możesz poszukać moje posty z tego tematu gdzie podaję więcej różnic między tymi modelami.

Kolego możesz napisać jak długo u ciebie trzymają Sony Pulse Elite bez ładowania i na jakich parametrach (głośność, wibracje, itp). Chciałbym porównać z moimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×