Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam wielką prośbę gdyż nabyłem słuchawki sharkoon x-tactic 5.1 digital i zwracam się z prośbą do posiadaczy tych słuchawek oraz gry Battlefield 3 o podpowiedź jak poustawiać te opóźnienia żeby wszystko ładnie było słychać, a najlepiej całą konfigurację tych słuchawek pod BF3 gdyż jestem dość zielony w tym temacie. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dubluj postów...

Opóźnienia ustawiasz tak jak Tobie pasuje bo każdy ma inne preferencje - generalnie spróbuj TD'a dla wszystkich kanałów dać na zero (ewentualnie tył lekko zwiększ), i wyłącz DRC bo tylko pogarsza wrażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki miał może ktoś okazję porównać TURTLE BEACH EAR FORCE PX21 a trittony ax180.tritty miałem ale chcę kupić żółwie i nie wiem co robić,cena px21 jest lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tritty" lepiej izolują i mają odrobinę lepszy (głębszy) bas...

PX21 mają wygodniejsze, materiałowe nausznice, ale trochę słabiej przylegają do głowy i mają ciut gorzej wykonany pałąk...

Mikrofon jest raczej porównywalny pod względem czułości/jakości...

Generalnie których byś nie wybrał, będziesz zadowolony...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tritty" lepiej izolują i mają odrobinę lepszy (głębszy) bas...

PX21 mają wygodniejsze, materiałowe nausznice, ale trochę słabiej przylegają do głowy i mają ciut gorzej wykonany pałąk...

Mikrofon jest raczej porównywalny pod względem czułości/jakości...

Generalnie których byś nie wybrał, będziesz zadowolony...

dzięki za rzeczową odpowiedź.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem otóż namówiłem kolege na trittony 180. Jak tylko wejdę w opcjach Ustawienia urządzenia audio (tam gdzie wybieramy mikrofon oraz jego czułość) słychać "buczenie" . W grach również ale np. w menu BF - nie, dopiero jak zaczyna wchodzić na serwer i tak całą grę. Jeżeli przełącze na słuchawkach z PC/PS3 na Xbox/PS2 wtedy buczenie znika ale również nie działa mikrofon. Jak podpinam oryginalny headset sony + trittony 180 bez mikrofonu wtedy tego buczenia również nie ma. Albo mikrofon w tych słuchawkach jest walnięty albo ten typ tak ma , jakies rady?

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna prosta - sprawdź zestaw na czymś innym... Ewentualnie zmniejsz czułość mikrofonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna prosta - sprawdź zestaw na czymś innym... Ewentualnie zmniejsz czułość mikrofonu...

sprawdzalem, na pc i skype jak odpalam to tez buczy. Czulosc mikrofonu nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak dla Mnie masz coś nie "halo" z mikrofonem - nie powinno nic w nim buczeć...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie poczytalem na innych forach- to jest wada sluchawek z mikrofonem podpinanach analogowo. Taki efekt wystepuje w kazdych tylko w niektorych slychac slabiej. Mikrofon nie ma tu nic do tego, nawet jak go wypne ze sluchawek to buczy :) (sorka za polskie znaki)

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie test i podepnij słuchawki jackiem do mp3/telefonu czegokolwiek i zobacz czy buczą...

Wszystkie Tritty którymi się bawiłem nie miały żadnych "nadprogramowych" dźwięków, a jeśli już to pochodziły z urządzenia do których zostały podpięte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dopóki nie włączę mikrofonu w słuchawkach nie ma żadnego buczenia, szumów itp (testowane na pc i tel) same słuchawki grają super , ale najlepsze jest to że nawet jak odłączę mikrofon i wejdę w bf-a lub ustawienia mikrofonu w konsoli wtedy zaczyna buczeć ( taki efekt jak sprzężenie w głośnikach jak coś jest źle podłączone). Dzieje się to również w skypie na pc gdzie działa mikrofon. Wypadało by używać zewnętrznego mikrofonu ale wtedy jaki sens jest kupować headset z mikrofonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z rozmowy, że jest jeszcze możliwość trafienia na uszkodzony model. Dlaczego nie wymienić go w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z rozmowy, że jest jeszcze możliwość trafienia na uszkodzony model. Dlaczego nie wymienić go w sklepie.

Bierzemy z koleżką takie coś pod uwage. Jeżeli jest ktoś z Warszawy i ma lub miał trittony ax180 to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja poproszę o radę. w tym momencie mam creative fatality połączone z konsolą przez kartę muzyczną na usb żebym mógł rozmawiać i słyszeć dżwięki z gry. teraz mam okazję do zakupu turtle beach px21. może ktoś ma porównanie tych słuchawek i powie mi czy warto wogóle je wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon jest trochę lepszy w PX21...

Basy bardziej dają w Creativie...

JA bym wymienił, chociaż zależy ile dopłacasz do tego interesu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za px21 100 zł a swoje creativy sprzedam najwyzej na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są w dobrym stanie i nie są zbyt wyeksploatowane pod względem dźwięku, to można się skusić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję słuchawek do PS3, Xboxa (granie, rozmawianie jednocześnie) oraz czasem do posłuchania muzyki na PC( ale to mniej ważne). Czy Turtle beach Ear Force PX21 będą odpowiednie, czy może polecilibyście jakieś inne? Cena najlepiej do 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

bierz Wireless stereo headset PS3 (dedykowany od Sony; działa też z pc, bezprzewodowy, audio 7:1), cena między 300 a 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo chcę bezprzewodowe, a także muszą działać z xboxem. Headset od sony będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% niestety nie: tylko pc/PS3.

Chyba, że x360 obsługuje audio po usb (te słuchawki mają "klucz usb" przez który wysyłają audio gry i czatu do słuchawek).

Do ps3 w tej cenie te od Sony są najlepsze; do tego nie ma kabla więc większy komfort gry...

EDIT zapytaj jeszcze na jakimś "ogólno konsolowym" forum albo na gametrade, być może ktoś podłączał....

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo chcę bezprzewodowe, a także muszą działać z xboxem. Headset od sony będzie działał?

na 99% niestety nie: tylko pc/PS3.

Chyba, że x360 obsługuje audio po usb (te słuchawki mają "klucz usb" przez który wysyłają audio gry i czatu do słuchawek).

Do ps3 w tej cenie te od Sony są najlepsze; do tego nie ma kabla więc większy komfort gry...

Chcielibyście ;) Nie zadziała...

http://www.youtube.com/watch?v=yvm178uWoKE

Turtle Beach PX21 / P11

Sharkoon X-Tatic SP

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×