Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

1900 to trochę inna półka, ale w swojej klasie to niezły sprzęt...

Zdecydowanie inna półka pod każdym względem choć przyznam szczerze że dopóki nie kupilem AKG to Filipkowi nie miałem nic do zarzucenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam P11 sie sprawuja? napisz co nie co o nich :)

Napisze coś koło środy jak je ogram, bo dopiero jutro je dostane.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno zakupiłem PS3 i chciałbym zakupić do nich słuchawki najlepiej bezprzewodowe. Chciałbym żeby cena nie była z kosmosu. Jaki model wybrać bo czytałem że niektóre nie działaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe do gier do PS3 wybrać? Cena w granicach 200zł , ale wolał bym tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś 3-4 ostatnie strony ? Jeśli nie, to zrób to...

Do 200zł nie ma słuchawek z mikrofonem dzięki którym będziesz mógł rozmawiać i jednocześnie słyszeć dźwięków z gier...

A jeśli chcesz zestaw tylko do chatu, to patrz zdanie pierwsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile musze wydać na słuchawki z mikrofonem na których będe mógł rozmawiać i jednocześnie słyszeć dźwięków z gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zakupiłem zestaw Creative Sound Blaster Recon3D Omega (karta USB + słuchawki wireless), jutro do odbioru więc dam znać co i jak po kilku testach. Karta będzie sprawdzana na PS3 jak i na Xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można kupić te oficialne słuchawki sony do PS3 bo nigdzie nie moge znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie sprzedam swoje słuchawki Sony Stereo Wireless, jeżeli zestaw Creative`a się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zakupiłem zestaw Creative Sound Blaster Recon3D Omega (karta USB + słuchawki wireless), jutro do odbioru więc dam znać co i jak po kilku testach. Karta będzie sprawdzana na PS3 jak i na Xboxie.

Ile i gdzie jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w Czechach, sklep Alza.cz, cena 3947 CZK wiec ok 640 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w Czechach, sklep Alza.cz, cena 3947 CZK wiec ok 640 zł...

Można kupić na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro też są, trochę droższe, natomiast w alza akurat były od ręki więc kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Cena nawet fajna...

Wiem, że można kupić na Allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3seth

Napisz kilka słów o tym sprzęcie jak się nimi trochę pobawisz przyznam że bardzo mi się spodobały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tych Creative Sound Blaster Recon3D Omega będę mógł słuchać dźwieków z gry i rozmawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...

Tą kartę wpinasz do USB z przodu konsoli i do wyjścia AV konsoli lub słuchawkowego TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cos innego i tańszego. http://www.saturion.pl/product/144766/Strefa_Gier/Konsole_i_akcesoria/Sony_Wireless_Stereo_Headset_USB_7_1.htmlTo są chyba te oficialne słuchawki od sony do ps3 ? Na nich też będzie można słuchać dźwięków z gry i rozmawiać ?

Znalazłem cos innego i tańszego. http://www.saturion....et_USB_7_1.htmlTo są chyba te oficialne słuchawki od sony do ps3 ? Na nich też będzie można słuchać dźwięków z gry i rozmawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - to te oryginały od Sony...

Możesz na nich i posłuchać i pogadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. A tą antenę na USb podłączam do wejścia USB w konsoli i wszystko działa ? Ma ktoś te słuchawki jaki mają zasięg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niklas: dam znać jak tylko sie trochę pobawię...

karta będzie podpięta przez optyka do konsoli PS3, natomiast z USB tylko pobiera zasilanie, nic wiecej... cały proces emulacji wykonywanie jest środku karty Recon 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niklas: dam znać jak tylko sie trochę pobawię...

karta będzie podpięta przez optyka do konsoli PS3, natomiast z USB tylko pobiera zasilanie, nic wiecej... cały proces emulacji wykonywanie jest środku karty Recon 3D.

Przez USB "leci" też mikrofon...

Spoko. A tą antenę na USb podłączam do wejścia USB w konsoli i wszystko działa ? Ma ktoś te słuchawki jaki mają zasięg?

Tak - podpinasz do USB i działa i chat i dźwięki z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, mic przez USB też leci, rozpędziłem się, gdyż myślałem, że chodzi Ci o emulacje dźwięku...

Fajne porównanie, jak i pokaz możliwości technologii THXTruStudio Pro:

--------------------------------------------------------------------------

Słuchawki już do mnie dotarły. Ciężko cokolwiek napisać na chwilę obecną, ale pierwsze uwagi już mam. Myślę, że jak znajdę czas to może uda mi się pełną recenzję napisać.

Wygląd/Jakość:

- czarny plastik i kilka przezroczystych elementów na muszlach słuchawek jest OK, spodziewałem się, że będzie gorzej,

- chyba jedyny metalowy element to pałąk regulacji, dosyć stabilny takie mam odczucie,

- niebieskie podświetlenie niby bajer, jednak daję "gaming'owy" charakter słuchawkom,

- konstrukcja solidnie wykonana, na pewno lepiej niż produkt Sony, nic nie skrzypi, nie trzeszczy - przynajmniej na tą chwilę,

- słuchawki sprawiają wrażenie bardzo masywnych jak i w dotyku tak i w wyglądzie,

- karta dźwiękowa jest dosyć duża, mniej więcej wielkości telefonu Sony Xperia S (takie miałem porównanie)

- obudowa karty to też plastik, wydaje się, że dobrej jakości, chociaż przyciski/przełączniki trochę skrzypią, jakby obudowa nie była dokładnie dopasowana,

Dźwięk/Muzyka:

- testowałem dokładnie słuchawki na różnych ustawieniach, wykorzystałem dwa utwory: The Waitress - Atmosphere oraz PlanB feat. Epic Man - More Is Enough,

- porównywałem na szybko ze słuchawkami Sony Wireless Stereo, Monster Beats Pro by DR.Dre oraz Creative Fatality, po to by usłyszeć różnice w kilku różnych typach słuchawek,

- przy włączonej opcji THX, dźwięk jest jakby głębszy, przez co mniej naturalny, po wyłączeniu THX wszystko wraca do normy,

- słuchawki są głośniejsze od modeli z którymi porównywałem, na pewno niskie tony grają na nich wyraźniej przy tych samych ustawieniach karty Recon3D,

- nie znalazłem jeszcze optymalnych ustawień więc to bardziej "exploratory" niż większy test sprzętu,

- słuchawki się nadal wygrzewają od kilku godzin, nie oczekuje jednak, iż będą one znacząco inaczej grały niż teraz,

Na ta chwilę jestem w pracy, więc nie mam możliwości sprawdzenia słuchawek na konsolach, a także w filmach czy w grach. Przekazuję tylko, krótkie info z mojej strony, gdyż do tego zakupu podszedłem z pewną nadzieją.

Edytowane przez ps3seth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem swoje turtle p11 i powiem tak, szum jest praktycznie nie słyszalny w przeciwieństwie do AX180 gdzie szum jest bardzo duży. Słuchawki grają bardzo podobnie, może z lekka przewagą Trittonów gdzie jest większy i ładniejszy bass. Wykonanie trittonów jest dużo lepsze, czuć że ma się w ręku porządne słuchawki, P11 wyglądają troche bazarowo :) Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×