Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Mam pytanie. Czym różnią się Trittony AX720 PRO od Mad Catz-Tritton AX720E ?? Które są lepsze, czy to jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

720 PRO mają po 4 przetworniki na słuchawkę - czyli są faktycznie 5.1, a 720E tylko emulują dźwięk 5.1, a faktycznie są stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli warto zapłacić trochę więcej kasy i mieć PRO? Czy znacie może jeszcze jakieś lepsze słuchawki w podobnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz głównie w słuchawkach i nie masz możliwości/chęci/ochoty inwestować w normalne głośniki 5.1, to wtedy możesz się szarpnąć...

Ale pamiętaj, że to tylko słuchawki, które mimo tych 4 przetworników na ucho, nie zapewnią tak bogatej i przestrzennej sceny jak głośniki...

Żeby nie było - słuchawki brzmią świetnie (zwłaszcza po odpowiednim ustawieniu), i czuć różnice między nimi, a czymś co tylko symuluje 5.1, ale mimo wszystko zostałbym przy tańszej edycji - 720E...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a głośniki 5:1 które oddają odpowiedni przestrzenny dźwięk gier mniej więcej ile kosztują? Poprosiłbym też o jakiś model lub coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głośniki do ps3, dające prawdziwe 5.1 to nie jest tania sprawa z uwagi na fakt, że musi być połączenie cyfrowe bo 3x jack 3.5mm jaki używa się w zestawach pc nie da prawdziwego 5.1 na ps3 a co najwyżej można zrobić tak by grały wszystkie głośniki (tak samo więc brak efektu przestrzenności- jest jakby stereo na 5głośnikach) .

Z "tańszych wyjść" to np Logitech Z-5500 1300zł... Logitech z-906 THX te też mają optyczne wyjście.

Ogólnie ok 1000 trzeba mieć na realne 5.1

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, to zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz - bo chyba sam do końca tego nie wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawie na te Trittony AX720 Pro gdyż nie zawsze można grać na głośnikach w domu(wieczorne pory), a dzięki słuchawką nikomu nic nie będzie przeszkadzało i przynajmniej trochę zaoszczędzę. Tylko mam jeszcze 1 dylemat czy jest na tyle duża różnica by dopłacać do tych PRO czy ma ktoś może jakieś porównanie, aha i na allegro zauważyłem że jest aukcja z Trittonami AX720 i AX720E mad-catz, czy różnią się od siebie czymś? Dodam linki

http://allegro.pl/dla-graczy-tritton-saitek-ax720-smycz-podkladka-i2493928767.html

vs

http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-ax-720e-5-1-dla-graczy-i2505838021.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do PS3 polecam zestawik Sony DAV-DZ780.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Te słuchawki będą działać w ps3 do czatu i w grze jednocześnie ????

Proszę o szybką odpowiedź, bo mam zamiar je niedługo kupić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np. http://www.amazon.co...3/dp/B002ZS6Y64 takie słuchawki, mają 7:1 wiecie coś więcej na ich temat i czy są lepsze od Pro?

Emulowane... PRO mają realne 5.1 z racji posiadania po 4 przetworników w jedej słuchawce...

Cześć. Te słuchawki będą działać w ps3 do czatu i w grze jednocześnie ????

Proszę o szybką odpowiedź, bo mam zamiar je niedługo kupić !

Które ? Pokaż, nazwij, narysuj... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaje***** - będziesz miał dźwięk 20.2 True HD Dolby DTS w chacie... ;) :biggrin:

Zapewne paru poprzednich stron nie czytałeś, więc pozwolę sobie na napisanie luźniejszej myśli dla potomnych... :)

[caps on]

JEDYNYMI NA CHWILE OBECNĄ SŁUCHAWKAMI, KTÓRE PO PODPIĘCIU TYLKO DO PORTU USB, UMOŻLIWIĄ JEDNOCZESNĄ KONWERSACJĘ ZE ZNAJOMYMI I ZAPEWNIĄ OGROM WRAŻEŃ W POSTACI DŹWIĘKÓW Z ROZGRYWKI, SĄ DEDYKOWANE, ORYGINALNE: SONY WIRELESS STEREO HEADSET USB 7.1 ORAZ NAJNOWSZY MODEL PULSE ...

KAŻDE INNE, PODPIĘTE POPRZEZ SAM PORT USB, UMOŻLIWIĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE PROWADZENIE ROZMÓW - DŹWIĘKI Z GIER I FILMÓW NIE BĘDĄ NA NICH ODTWARZANE...

ABY TO UZYSKAĆ, SŁUCHAWKI DODATKOWO MUSZĄ BYĆ PODPIĘTE POD JEDNO Z PONIŻSZYCH ZŁĄCZY:

  • WYJŚCIE OPTYCZNE W KONSOLI
  • WYJŚCIE AV W KONSOLI
  • WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE W TELEWIZORZE LUB GŁOŚNIKACH
  • WYJŚCIE HDMI (POPRZEZ AMPLITUNER)

UPDATE: W WYPADKU SŁUCHAWEK WYKORZYSTUJĄCYCH TRANSMISJĘ BLUETOOTH (PAROWANYCH BEZPOŚREDNIO Z KONSOLĄ), BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY SĄ STEREO LUB MONO, Z MIKROFONEM LUB BEZ - BĘDZIEMY JE MOGLI WYKORZYSTAĆ TYLKO DO PROWADZENIA ROZMÓW PRZEZ CHAT...

[caps off]

Edytowane przez kloose
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę mógł w tych słuchawkach gadać z kumplami w czacie, a jednocześnie słyszeć dźwięki z gry ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na zielono dotyczy i Ciebie - jak przeczytasz to całe, a później zobaczysz w jaki sposób te słuchawki sa podpinane, to...

A pierwsze zdanie koloru białego, to taka niezłośliwa ironia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak usb od słuchawek podłącze do konsoli, to będę mógł w tych słuchawkach gadać z kumplami w czacie, a jednocześnie słyszeć dźwięki z gry ??

Chyba się dzisiaj nie dowiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak usb od słuchawek podłącze do konsoli, to będę mógł w tych słuchawkach gadać z kumplami w czacie, a jednocześnie słyszeć dźwięki z gry ??

Chyba się dzisiaj nie dowiem :biggrin:

Zapraszam na poczatek tu

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to będę mógł w tych słuchawkach gadać z kumplami w czacie, a jednocześnie słyszeć dźwięki z gry ??

NIE!!!

USB- TYLKO CZAT I NIC WIĘCEJ!

(za wyjątkiem oficjalnych od Sony)

jasne?

(sorry za użycie caps locka ale jak widzę po raz 100 to samo to już mnie trafia (szczególnie, że 2 posty wyżej jest to dokładnie opisane...))

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, jak w przypadku słuchawek podpinanych TYLKO przez usb (nie będących Sony 7.1 Wireless Headset) - będziesz miał tylko chat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko.Mam tv z wejściem na słuchawki i usb, jak podepnę stacje od słuchawek bezprzewodowych będzie mi łapało dźwięk z konsoli? Przejżałem kilka stron i nie znalazłem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×