Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zwykłe Qline za 50zł i podpinam je do wzmacniacza pod którym jest podpięte PS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech x-540 5.1. Co myslicie na temat tych glosnikow, cena swietna i parametry niezle. Cudow nie oczekujmy ale warto sie zastanowic nad taka opcja.

Zastanawiam sie nad wyborem miedzy z-5500 a wlasnie x-540, co z kolei laczy sie z takim wyborem: tv 42" i x-540 lub tv 32" i z-5500. Wszelkie opinie mile widziane.

Przeznaczenie glownie filmy, od czasu do czasu tez gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wybor jest jak dla mnie oczywisty. OCZYWISCIE,ze lepiej wziasc wiekszy tv , glosniki z czasem zawsze mozna dokupic , a zreszta moim zdaniem pchac tyle kasy w mimo wszystko glosniki komputerowe to nieporozumienie:/ Kup najpierw dobry tv ,a z czasem zacznij kompletowac porzadne kino domowe (ampli+glosniki) Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Dokładnie od 24 grudnia 2008 roku jestem posiadaczem głośników Logitech Z - 5500. Te głosniki to prawdziwa rewelacja. Mam ps3 i jak odpaliłem kilka gierek np. Death Space czy Call of Duty V i pare filmow to dzwięk wgniata w fotel. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

mam troche takie trywialne pytanko ale niewiem czy dobrze poustawiałem swoje głośniki, bo który to prawy przedni, prawy tylni' i lewy przedni, lewy tylni - zwracamy sie tyłem czy przodem do telewizora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stoisz tak aby patrzeć na telewizor i ten, który jest za twoja prawą ręką to prawy tylni, ten przed twoją ręką to prawy przedni itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum dowiedziałem się że PS3 nie ma mini jacka. Więc zwaracam się z pytaniem, czy te http://www.agito.pl/zestawy-21/logitech-x-230.862.9485.html głośniki będę w stanie podłączyć do PS3?? a jeśli nie to jaki inny model w okolicach 150zł się nadaje? Nie zależy mi na 5.1 bo nie mam ich za bardzo jak w pokoju ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na innym forum dowiedziałem się że PS3 nie ma mini jacka. Więc zwaracam się z pytaniem, czy te http://www.agito.pl/zestawy-21/logitech-x-230.862.9485.html głośniki będę w stanie podłączyć do PS3?? a jeśli nie to jaki inny model w okolicach 150zł się nadaje? Nie zależy mi na 5.1 bo nie mam ich za bardzo jak w pokoju ustawić.

Podłączysz - wystarczy przejściówka minijack - chinch - chinche z kabla który dostałeś razem z konsolą

A jak tak troche z innej beczki. Sam szukam jakis glosnikow dobrej klasy , ktore moglbym podlaczyc do PS3 lub laptopa. Zainteresowalo mnie ,cos takiego : http://www.allegro.pl/item536743871_bezprz...th_raty_fv.html . Zestawu 5.1 jak na razie nie potrzebuje, jak myslecie , bedzie to ladnie dzialac z PS3 ?

nie sądzę by działały, a raczej może być tak, że PS3 podłączy je jako słuchawki BT i jedyne co usłyszysz to rozmowy innych graczy

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączysz - wystarczy przejściówka minijack - chinch - chinche z kabla który dostałeś razem z konsolą

Możesz podać link do konkretnego takiego kabelka? bo te głośniki mają za pewne wtyk męski więc przejściowka powinna mieć żeński ale takiej niegdzie nie widzę:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ciekawy jestem czy jakbym podlaczyl zewnetrzna karte dzwiekowa pod usb to by cos z tego bylo? Mam gdzies sound blaster 24live ,jakby ps3 ja widzialo to problem mialbym z glowy :D Jak sadzicie, bedzie cos z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt posiadania USB nie pozwoli PS3 obsłużyć wszystkiego, na 100% nie zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema!

Ja mam u siebie w domu właśnie te Logitechy x230 i chciałbym się zapytać w jaki sposób dałoby się je podłączyć pod PS3 i pod PC? Chciałem jeszcze dodać że te głośniki nie mają WEJŚCIA minijack...

myślałem żeby kupić samsunga T220HD, wtedy dźwięk szedłby po HDMI a potem przez wyjście w monitorze do głośników, ale trzeba by było 200zł więcej na monitor wydać który ma tuner TV którego nie potrzebuje...

A może zna ktoś inny dobry monitor samsunga, 22/24 cale, wejście HDMI, wyjście minijack? Bo ja szukałem, szukałem i nie znalazłem...

Edytowane przez crow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogą nie mieć wejścia Mini Jack? to niby jak je się do komputera podłącza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak mogą nie mieć wejścia Mini Jack? to niby jak je się do komputera podłącza?

bo oryginalnie kabla nie można odczepić i głośniki mają jedynie wtyczkę męską więc przejściówka którą mi pokazywałeś nie pomoża:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup kolejna zamieniajaca wtyczke meska na damska. To chyba logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ze spadkiem jakości dźwięku czy nie będzie bardzo zauważalny?

heh fajnie to by wyglądało => czincz>minijack>przejsciowka na żeński>rozdzielacz na 2 minijacki>kabelek do kompa/kabelek do głośników

to kup kolejna zamieniajaca wtyczke meska na damska. To chyba logiczne.

szukałem na allegro i chyba nie ma takiego łącznika który połączyłby męską wtyczkę z męską...

Edytowane przez crow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos wspominal to poszukaj ta wypowiedz, ale ja osobiscie bym uwazal, bo jezeli podpinasz to przez usb to albo musza byc jakies specjalne sterowniki (oczwiscie dostepne tylko w wersji na windows), albo bedzie dzialac na standardowych sterownikach HID ale wtedy ten zestaw zostanie wykryty jako headset i bedziesz przez nie slyszal tylko rozmowy innych.

Wg mnie szanse ze podlaczysz ten zestawik przez USB do PS3 i od razu zacznie dzialac jak trzeba sa raczej male, aczkolwiek nie probowalem, pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do specjalistów :) Otóż mam upatrzone kino domowe, można powiedzieć, że już się na nie zdecydowałem, tylko chciałbym się upewnić, czy na pewno podłącze je do PS3 :) Tu jest link to kina KLIK, widzę, że ma ono wejście optyczne i chciałbym to podłączyć tak:

TV do PS3 przez HDMI

Kino do TV przez HDMI

Kino do PS3 przez wejście optyczne

Czy jeżeli tak to zrobię to wszystko będzie działać?

Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno usłyszysz dźwięk z ps3 poprzez optical ale jak dźwięk np. z kablówki będzie lecieć do kina? Pytam bo sam niewiem. Ja u mnie mam tak: Ps3 --> TV (SCART) --> minijack na głośniki komp.

Ale kupując kino chyba minijackiem tego nie połączysz? :blink: To co ty wybrałeś nie ma wejścia HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Logitech z-5400 są troszkę słabsze od z-5500 aczkolwiek do warunków domowych wystarczające przy 70 % głośności pękają balony (testowane w sylwka) dzwięk czysty bez zniekształceń posiadają certyfikat THX ,odtwarzają DD,DD2,DTS, DTS 96/24 używam ich do PS3,PS2,X-A I CUBA ,najlepiej działają oczywiście z PS3 choc i pierwszy X-daje radę ,co do słuchania muzyki to trza przełączy na 2* stereo i jest git (przy CD)

przy muzyce w DTS/sie ,filmach oraz grach brzmią zaskakująco dobrze (nawet gdy bym komuś wkręcił iż kosztowały 4tyś ten mógłby dac wiarę po odsłuchaniu chociażby Jean Michel Jarre in China ( dts, thx) zestaw Z5500 jest ciut mocniejszy ,ja przy swoich gram tak na 50% i niektórzy mają dośc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zależy mi na kinie domowym (odtwarzaczu DVD) oraz na dwóch głośnikach stojących, więc zestaw Logitecha odpada.

Kablówki też nie mam, chcę korzystać z nowych głośników tylko na DVD i na PS3.

Mam jeszcze takie pytanko, czy jak już połączę PS3 i kino kablem optycznym to będę musiał włączyć zawsze w kinie jakąś opcję, żeby przekazywało dźwięk z PS3, teraz tak mam, PS3 podłączone do wieży i zawszę muszę AUX włączać.

A może polecilibyście mi jakieś inne kino do 600 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat zależy mi na kinie domowym (odtwarzaczu DVD) oraz na dwóch głośnikach stojących, więc zestaw Logitecha odpada.

Kablówki też nie mam, chcę korzystać z nowych głośników tylko na DVD i na PS3.

Mam jeszcze takie pytanko, czy jak już połączę PS3 i kino kablem optycznym to będę musiał włączyć zawsze w kinie jakąś opcję, żeby przekazywało dźwięk z PS3, teraz tak mam, PS3 podłączone do wieży i zawszę muszę AUX włączać.

A może polecilibyście mi jakieś inne kino do 600 zł?

...ej a słyszałeś LOGITECHA ???

ZA 600Zł KUPISZ PLASTIKOWE GOWNO !

Sam byłem posiadaczem Philipsa dvd + kino domowe ze zmieniarką za 3.500zł i były w zestawie duże przednie kolumny -dźwięk= żenada co prawda dośc głośno dawały aczkolwiek jakośc pozostawiała sporo do życzenia ,zainwestuj w LOGITECHA nie masz nic do stracenia a jako odtwarzacz świetnie spisuje się PS3 Polecam Z5400 z5500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie masz nic do stracenia

A czy przypadkiem te logitechy nie kosztuja 1000zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×