Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

wiem bo je kupuje.. zaraz jak z UK wrócę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nazwie tematu to orografia nie najlepsza  ;) Tak samo jak  w moim przypadku :P

A glosniki to takie jak przedmówca podał Logitech z5500 <tak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kozakuj marox :P na ps3 pisalem temat  jeszcze na 14 calaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuckyDriver

Ale chyba temat można też  edytować.... znów mi tego posta usuną...hehe

A co do tematu... Miałem kupić w tym roku głośniki Logitecha do konsoli, ale wybrałem całe kino domowe JVC z podwójnym wejściem i wyjściem optycznym (2x digital out/in) w podobnej cenie co same głośniki. Do tego mam aktywny subwofer (w zestawie). Teraz mam przynajmniej porządany wzmachol i dodatkowo odtwarzacz DVD. PS3 podłączyłem bezpośrednio. Dźwięk I klasa. Więcej możliwości od samych głośników. Udało mi się kupić zestaw wystawowy w przecenie.  Taka alternatywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba temat można też  edytować.... znów mi tego posta usuną...hehe

A co do tematu... Miałem kupić w tym roku głośniki Logitecha do konsoli, ale wybrałem całe kino domowe JVC z podwójnym wejściem i wyjściem optycznym (2x digital out/in) w podobnej cenie co same głośniki. Do tego mam aktywny subwofer (w zestawie). Teraz mam przynajmniej porządany wzmachol i dodatkowo odtwarzacz DVD. PS3 podłączyłem bezpośrednio. Dźwięk I klasa. Więcej możliwości od samych głośników. Udało mi się kupić zestaw wystawowy w przecenie.  Taka alternatywa ;)

Skoro kupiłeś w podobnej cenie to pochwal się jaki to zestaw daj linka, zdjęcia, czy coś no i napisz jak "podobna" jest ta cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuckyDriver

Kupiłem cały nowy zestaw w skład którego wchodzi:

-wzmacniacz/amplituner JVC RX-ES1SL (posiada dekoder DTS!)

-odtwarzacz DVD JVC XV-NP1SL

-subwoofer aktywny JVC SP-DW103

-głośniki satelitarne

Za całość, po przecenie dałem tylko 1000zł. Jest to model wystawowy ze wszystkimi papierami i kartonami. Wcześniej kosztował podobno 4000zł. Model ten jest już jednak na rynku kilka ładnych lat. W naszym kraju w tej chwili chyba już trudno dostępny. Oto kilka linków:

wzmacniacz:      http://www.bestwebbuys.com/electronics/JVC...l?isrc=e-search

odtwarzacz DVD: http://www.jvc.com/product.jsp?modelId=MODL027089

subwoofer:            http://www.nokaut.pl/glosniki/gl-basowy-jvc-sp-dw103.html

satelitki:                http://www.ceneo.pl/6141

Ceny w Polsce masakryczne, ale polecam mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem cały nowy zestaw w skład którego wchodzi:

-wzmacniacz/amplituner JVC RX-ES1SL (posiada dekoder DTS!)

-odtwarzacz DVD JVC XV-NP1SL

-subwoofer aktywny JVC SP-DW103

-głośniki satelitarne

Za całość, po przecenie dałem tylko 1000zł. Jest to model wystawowy ze wszystkimi papierami i kartonami. Wcześniej kosztował podobno 4000zł. Model ten jest już jednak na rynku kilka ładnych lat. W naszym kraju w tej chwili chyba już trudno dostępny. Oto kilka linków:

wzmacniacz:      http://www.bestwebbuys.com/electronics/JVC...l?isrc=e-search

odtwarzacz DVD: http://www.jvc.com/product.jsp?modelId=MODL027089

subwoofer:            http://www.nokaut.pl/glosniki/gl-basowy-jvc-sp-dw103.html

satelitki:                http://www.ceneo.pl/6141

Ceny w Polsce masakryczne, ale polecam mimo wszystko.

Przyznaje że dobry interes łapłeś.. BRADZO DOBRY. GRATULACJE.... ale ja pozostanę przy Z 5500... już się zdecydowałem.. poza tym mam mały pokój i kolejne skrzynki podniosą tylko w nim temperaturę ;)

Poza tym Z 5500 ma certyfikat THX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

THX duuużo daje :D dzwięk jest jak najbardziej przestrzenny mi głównie o to chodziło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzales moze czy mikrofon dobrze dziala z ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuckyDriver
sprawdzales moze czy mikrofon dobrze dziala z ps3 ?
Jeśli o te słuchawki chodzi, to one nie mają mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugie sa kable od glosnikow w tym Z 5500?? Ile mniejwiecej maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem gdzies ze te tylne mają cos kolo 7,5 metra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Z5500 każdemu kto chce mieć świetny zestawik All in one w przyzwoitej cenie.. grają pięknie.. Granie w gry dema itp to zupełnie nowe doznanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenet ja sie o tym przekonam po remoncie u siebie czyli za tydzień...W Vobisie są za 1200zł dobra cena czy zdzierają?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

U mnie w sklepie za 1 400 heh ja dałem 1000... Jak się pytałem kolesia o cene to polecał mi zestaw creativa bo ma bezprzewodowe głośniki, a ja się pytam a zasilanie? A on hmm chyba zasilacz do każdego jest ;p buahahaha "bezprzewodowe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kenet ja sie o tym przekonam po remoncie u siebie czyli za tydzień...W Vobisie są za 1200zł dobra cena czy zdzierają?? :]

Ja dałem 1280 w komputroniku.. w necie można znaleźć za 1100 ale ja tam wole trochę więcej dać a mieć Twardy punkt do którego mogę z gwarancją polecieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej gwarancji wogle nie używac... :DOk to krótko bo na dniach sie zaopatrzam w dobre audio...Logitech bije na głowe wszystkie kina domowe do 1500zł??hhhmm?? :D Spłyciłem to troche ale chce szybką odpowiedz  :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Logitech bije na głowe wszystkie kina domowe do 1500zł??hhhmm??

nie wiem jak brzmia wszystkie mozliwe kina na rynku... ale kilka czasopism brytyjskich dalo najwyzsze noty w kwocie do 300F (w tym bardzo prestizowe What Hi-Fi !!! Dla mnie graja bardzo dobrze)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

W szczególności jeśli chcesz ich używać do grania, oglądania filmów. Muzyka trochę gorzej ale to zależy od ucha bo mi styka tyle co ja tam słucham ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No najlepiej gwarancji wogle nie używac... :DOk to krótko bo na dniach sie zaopatrzam w dobre audio...Logitech bije na głowe wszystkie kina domowe do 1500zł??hhhmm?? :D Spłyciłem to troche ale chce szybką odpowiedz  :]

Cóż .. wg mnie za tą cenę nie kupisz nic lepszego.. a nawet jak trochę dołożysz to i tak trudno będzie coś znaleźć..

Z5500 powstało w 2004 roku.. i od tamtej poty nie ma lepszego zestawu z wbudowanymi dekoderami DTS, DD, itp itd.. no że o certyfikacie jakości dźwięku THX nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
Kino od SONY

Co sądzicie o tym ?

Poszukaj na forach gdzie ludzie zajmują się głównie dzwiękiem. Jak do grania takie logitechy Z-5500 stykają w zupełności granie i oglądanie filmów w MEGA jakości za 1000 zł tylko logitech ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poszukaj na forach gdzie ludzie zajmują się głównie dzwiękiem. Jak do grania takie logitechy Z-5500 stykają w zupełności granie i oglądanie filmów w MEGA jakości za 1000 zł tylko logitech ;)

Cóż Ja potrzebuję kina domowego mam wiele, DVD i VCD z muzyką które nie działają na PS3 :| Szukałem w Google ale to chyba jakiś zagubiony model :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×