Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

A ja piszę, że taki headset zadziała a co do słuchawek przez USB nie wiadomo - bo nie wszystkie sprzęty są kompatybilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To moze zawęźmy lekko temat, bo ja z checia bym kupil BEZPRZEWODOWE słuchawki stereo... Macie jakis faworytów (oczywiscie cenowo w granicach zdrowego rozsadku - tak do 200 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniki do PS3? TYLKO Logitech Z-5500. Na Amazon'ie wyrwiesz za 250$!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głośniki do PS3? TYLKO Logitech Z-5500. Na Amazon'ie wyrwiesz za 250$!!!

tylko że nie każdy mieszka w USA i chce sprowadzać z Amazona. Może Ty nie, ale większość osób na tym forum żyje jednak w Polsce. Nie musisz się tak już tym wozić bo raczej respektu w ten sposób nie zdobywasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czemu są złe do muzyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy do jakiej techno itp to sa super a do reszty mniej sie sprawdzają Mam je od 2 tygodni ale i tak uwazam je za MEGA WYPAS aż nie chce się wychodzic z pokoju jak one grają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu są złe do muzyki ?

Bo do muzyki jest stereo a systemy wielokanałowe sprawdzają się za to lepiej w grach i filmach. Słyszałem jak gra ten zestaw, niestety w dużym pomieszczeniu ale zawsze. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem dynamiki. Potrafią grać głośno ale w muzyce nie chodzi o decybele (zresztą nawet gdyby chodziło to i tak wielokanałowe systemy nie prowadzą) tylko o w miarę jak najbardziej naturalny dżwięk. Basu i wysokich tonów tu jest stanowczo za dużo w porównaniu do środka pasma a to przekreśla je jako względnie dobre głośniki do muzyki.

Zresztą co tu dużo pisać, tak jak z chyba każdym technicznym urządzeniem, usiłowanie wsadzenie jak największej ilości funkcji do urządzenia wpływa negatywnie na jakość tych funkcji, tak samo z głośnikami - albo będą dobre do gier czy filmów, albo będą dobre do muzyki, albo będą średnie do obydwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko że nie każdy mieszka w USA i chce sprowadzać z Amazona. Może Ty nie, ale większość osób na tym forum żyje jednak w Polsce. Nie musisz się tak już tym wozić bo raczej respektu w ten sposób nie zdobywasz...

Koleś, temat jest głośnikach więc napisałem post'a na ten temat. Widzę cenę na Amazon'ie i porównując ją do Vobis'owskiej napisałem najtańsze źródło skąd można dostać te głośniki. A mieszkam w Polsce dokładniej w Małopolsce więc niezbyt trafiłeś swoją wypowiedzią i na przyszłość swoje przemyślenia zostaw dla siebie. A Respect to zdobywasz TY swoimi idiotycznymi wypowiedziami nie na temat prawda? Nic nowego nie wniosłeś do tego tematu tylko skamlasz bo żal Ci d**ę ściska.

Co do głośników to polecam gorąco chyba że jesteś meloman'em to Cię nie zachwycą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi raczej o Twoje inne wypowiedzi ale nie ważne...

Jeżeli coś się nie podoba to wal śmiało na PW. Powiesz o co chodzi, może się dogadamy i będziesz zadowolony OK?

Sorry za mini-OffTop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy za pomocą tego dziadostwa

podepnę do ps3 słuchawki ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie czy za pomocą tego dziadostwa

podepnę do ps3 słuchawki ????

Nie, nie podepniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Logitechy są dobre do rocka (Queen, Pink Floyd, The Doors) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy Logitechy są dobre do rocka (Queen, Pink Floyd, The Doors) ??

Nie, taka muzyka jest jedną z bardziej wymagających. "Dobre" i "złe" to pojęcia względne. Mnie osobiście zależy bardziej na dobrej jakości odtwarzaniu muzyki niż efektach specjalnych z gier (ścieżki dźwiękowe nagrywane są w formacie aac z tego co kojarzę - mogę się mylić - czyli jakość raczej słaba, warto mieć system wielokanałowy żeby odczuć wrażenie dźwięku przestrzennego, jakość nie jest tu ważna) dlatego kosztem wielokanałowej przestrzeni stawiam na porządne stereo.

Różnica w jakości między mp3 a cd jest wyraźna, zwłaszcza na muzyce która wymieniłeś, ale nawet jeśli nie masz oryginalnych cd to i tak bym na twoim miejsu nie inwestował w ten zestaw. Do filmów i gier jest dobry, do słuchania doorsów, queen, pink floyd nie. Za tą cenę możesz już dostać używany ale pożadny wzmacniacz plus dwa głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy Logitechy są dobre do rocka (Queen, Pink Floyd, The Doors) ??

Niestety nie, no chyba ze nie masz jakos specjalnie wygórowanych wymagań. Wg do muzyki nie nadają się prawie wcale,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie podepniesz.

Jesteś pewien?

Opis produktu9

Na stronce jest napisane, że masz wyjście słuchawkowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na wasze wypowiedzi...Z drugiej strony mam płyty The Piper at the Gates of Dawn i A Night At The Opera w 5.1. Bardzo chciałbym je posłuchać. Może jakieś 5.1 Creative'a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na wasze wypowiedzi...Z drugiej strony mam płyty The Piper at the Gates of Dawn i A Night At The Opera w 5.1. Bardzo chciałbym je posłuchać. Może jakieś 5.1 Creative'a ??

A co to zmieni? To są firmy robiące sprzęt do komputerów czy konsol. Jeżeli chcesz w miarę skutecznie połączyć muzykę i surround to polecam jakiś dobry wzmacniacz wielokanałowy (poczytaj na specjalistycznym forum lub gazetach jakie nadają się do muzyki, ale raczej szukaj yamahy, denona, marantza, rotela itp. niż logitecha, creativa czy nawet sonego) i uzbrój go w podłogowe głośniki dobrej klasy zamiast małych satelitek, ale to zajmie sporo miejsca w pokoju jednocześnie zwalniając ci sporo miejsca w portfelu:-).

Zastanów się czy bardziej zależy ci na zrelaksowaniu się przy dobrej muzyce z klasyczną dwukanałową sceną (jeśli ją dobrze zorganizujesz) czy strzałach z karabinów dobiegających z każdej części pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam głupie pytanie: czy mogę bezpośrednio do PS3 podłączyć jakieś zwykłe 2 tanie małe glośniczki?

Jeśli tak to jak i jakie?

Wiem, że kiepska jakość itp, ale to jest rozwiązanie tymczasowe.

Głośniki muszą być małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien?

Opis produktu9

Na stronce jest napisane, że masz wyjście słuchawkowe...

Przepraszam, nie doczytałem pytania, myslałem, że chodzi o podpięcie słuchawek do konsoli Tak, maja wejscie na słuchawki ale nigdy go nie używałem - od tego mam głośniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja zadam głupie pytanie: czy mogę bezpośrednio do PS3 podłączyć jakieś zwykłe 2 tanie małe glośniczki?

Jeśli tak to jak i jakie?

Wiem, że kiepska jakość itp, ale to jest rozwiązanie tymczasowe.

Głośniki muszą być małe.

Tak. Musisz podpiąć pod czincze wyjścia audio odpowiednie przejściówki (o ile nie masz w swoich głośniczkach bezpośrednio wejścia na czincz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Szukam sposobu żeby podpiąć do PS3 głośniki kablem optycznym jak najniższym kosztem. W domu mam wieżę ze świetnym brzmieniem i dwoma kolumnami, która niestety posiada jedynie WYJŚCIE optyczne. Prócz tego do komputera podpięte są Logitechy X-530, które wejścia optycznego nie posiadają w ogóle... Chciałbym wykorzystać jakoś kolumny od wieży (tak - mogę zrezygnować z jej używania). Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×