Skocz do zawartości
Martiness

Software & Firmware w PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam FATa (uff) :) A konsolkę przerobiłem nie dla kopii zapasowych, ale dla homebrew i innych motywów :) A przerabiałem dopiero w święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w niedługim czasie nabyc PSP/ka i nie miałbym żadnych oporów gdyby nie jeden mały szczegół ....

...dowiedziałem się iż najnowszych modeli PSP nie można przerobic (przerobi chciałem ze względu na emulatory Atari,nes,Mega Drive itp ) ,do odpalania emulatorów potrzebny jest soft np.: M33 , jest zatem jakakolwiek szansa na wgranie owego softu/odpalenie emu lub produkcji homebrew ???

W temacie PSP dopiero raczkuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam w niedługim czasie nabyc PSP/ka i nie miałbym żadnych oporów gdyby nie jeden mały szczegół ....

...dowiedziałem się iż najnowszych modeli PSP nie można przerobic (przerobi chciałem ze względu na emulatory Atari,nes,Mega Drive itp ) ,do odpalania emulatorów potrzebny jest soft np.: M33 , jest zatem jakakolwiek szansa na wgranie owego softu/odpalenie emu lub produkcji homebrew ???

W temacie PSP dopiero raczkuje .

Niestety, jeżeli nie będziesz miał przerobionego softu, niczego nie zrobisz. Lepiej kupić model z serii 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odgrzewam temat ale byłem na kilka dni temu na etapie kupna PSP i wcześniej chciałem poczytać różne opinie itd. Trafiłem na pewne forum, pierwszy link w google. No i to co tam zobaczyłem ścięło mnie z nóg. Tam najważniejszą rzeczą jest, jaką konsole da się przerobić żeby jechać na piratach. No normalnie tragedia, połowa forum traktuje o graniu na piratach. W tym całym piraceniu co jakiś czas można trafić na wypowiedź o tym, że na PSP jest wydawane za mało gier. No kurwa mać jak może być ich nie wiadomo ile jak ta cała banda debili żałuje na nie paru złotych, za darmo mają je robić? Całę szczęście, że ostatnich modeli chyba już się nie da przerobić, a najlepsze jest to, że te starsze które się da, kosztują na allegro itp. więcej od nowszych :)

Sorry, że się uniosłem ale nieźle mi się ciśnienie podniosło.

PS. Konsolkę zakupiłem, dodatkowo cztery gierki na start, warto było :)

Edytowane przez subek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by niektórych wyprowadzić z błędnego myślenia i ślepoty. Custom Firmware nie równa się piractwo. Jeżeli ktoś ma cokolwiek przeciwko odpalaniu ISO (co zupełnie rozumiem bo sam wydaje kasę na gry) to niech sobie zainstaluje soft chociażby 5.02 GEN-A Lite, który uniemożliwia odpalanie jakichkolwiek kopii zapasowych. Macie czyste sumienie czy o co wam tam chodzi a na prawdę zobaczycie jakie możliwości daje Custom Firmware i ile na prawdę potrafi PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Nie mam nic do customowych firmawary, sam z takich korzystam np. w komórce. Chodzi mi o to, że dla połowy tamtego forum największą tragedią byłoby jakby nie mogli grać na piratach bo kupno oryginalnej gry to chyba jakieś zło dla nich, a pomiędzy wierszami można wyczytać, że mało im gier wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak w temacie mam softa takiego 3.90 m33-3 czy jak zrobie aktualizacja sieciowa w (ustawieniach) to mi zrobi jak najnowszy soft ? i bede mógł grać na grach z kart i w emulatory.... itp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w recovery menu (przytrzymaj podczas włączania konsoli klawisz R) i w zakładce Configuration upewnij się że przy "M33 Network Update" masz ustawione "enabled". Wtedy aktualizacja sieciowa odbędzie się ze strony Dark Alexa i będziesz miał soft 5.00 M33-6 pozwalający na to wszystko.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią subek "Zajmij się swoim tyłkiem" ;) Czemu w ogole cie oni obchodza? Ja sprzedalem PS3 z powodu braku piratów i kupilem X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi to co lubi. Zaobchodzili mnie bo na forum o PSP szukałem normalnych informacji o konsolce, a nie pierdół o piraceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić 3004 i mam pytanie jaki tam jest soft standardowo wgrany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chce kupic z resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys (2-3 miechy temu) wszyscy polowali na Allegro aby kupic plyte glowna inna niz ta88v3, ktora byla nie przerabialna. Teraz poluja by kupic psp 3000 z softem ponizej 5.50 (jego nie mozna przerobic).

Przy zakupie nowego psp 3000 nie dowiesz sie jaki ma soft, na pudelku tego nie pisze, a sprzedawca nie otworzy pewnie pudelka bo "straci na nowosci".

Pamietaj jednak, nie popelnij bledu i nie kup 300x z softem 5.50 ;)

Jak chcesz to moge podac Ci 2 lub 3 linki na Allegro, gdzie maja psp 3000 w normalnej cenie a soft to 5.02 lub 5.03 wiec mozesz spokojnie przerobic.

Pozdrawiam

PS: Radze sie pospieszyc, bo nowe dostawy konsol w sklepach to juz 5.50. I Kupujac 3000 w kolorze Vibran Blue (sliczny jest) macie niestety pewnosc, ze to 5.50 :(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko udusic! Nie straszcie chlopaka!

Obecie mozesz przerobic PRAWIE kazde psp.

psp 1000 Fat - kazde doslownie

psp 2000 slim and light - kazde, ktore posiada soft ponizej 5.50 (optymalnie 5.03)

psp 3000 slim and bright - tak jak wyzej, kazde z softem ponizej 5.50 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba preferuje "kopie zapasowe":P

poza tym moza sprawdzic jaki soft ma wgrana konsola bez otwierania pudelka-swiadczy o tym literka (A,B.C..) na pudelku pod kodem kreskowym. nie pamietam jakiej literce jest przypisany jaki soft ale moza spokojnie to znalesc na necie. ja org mialem chyba 5.01 ale z poziomu konsoli w domowym zaciszu mozna dokonac aktualizacji do nowszej wersji (jesli masz WIFI w domu) wybierajac opcje update w ustawieniach... pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz jest 6.0 ale nic nowego nie wprowadza ;/ 3 nowe kolory menu, łatki w przeglądarce i zmiana z network update na system update ja tam rewolucji nie widze a równie dobrzwe mogło by byc 5.52.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoim PSP.

Wgrałem jakiś czas temu soft aktualizujący mego Slima do 5.50 GEN-B. Wydawałoby się, że wszystko zostało poprawnie zaktualizowane jednak przy starcie jakiejkolwiek gry pojawia się złowieszczy napis "The game could not be started.(80020321).

Czy da się coś z tym zrobić tak, by gry działały?

Ewentualnie jak przywrócić starszy soft...

Byłoby co robić podczas 3 godzinnych przerw na uczelni chociaż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek mógł byś zajrzeć do wujka google a później pisać...

Wejdz w recorvery menu później w configuration a później zjedz do UMD mode i daj na M33 driver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki :)

Już coś takiego robiłem swego czasu ale zapomniałem, że przy wgraniu nowego softa był potrzebny restart ustawień.

Mea culpa i jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi to co lubi. Zaobchodzili mnie bo na forum o PSP szukałem normalnych informacji o konsolce, a nie pierdół o piraceniu.

A kto cię tam zmuszał do szukania, że tak bardzo jesteś zbulwersowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam zbulwersowanych małolatów i darmozjadów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×