Skocz do zawartości
Martiness

Software & Firmware w PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Sony nie wydało języka polskiego w systemie PSP. Dostępne jest nieoficjalne spolszczenie dostępne jedynie po zhakowaniu systemu. Baterię można sformatować, ale podejrzewam, że każdy robi to odruchowo: formatowanie polega na całkowitym naładowaniu (trochę dłużej niż do czasu, gdy zgaśnie kontrolka) oraz pełnym rozładowaniu PSP. Tyle. Witamy w społeczności posiadaczy PSP!

no dzięki bo myślałem że coś sie soft źle wgrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra będzie działać z najnowszym softem, obecnie chyba 6.31 ale nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście ku..a temat odkopali , nie wiadomo ani po co , ani jaki sens mają wasze wypowiedzi . Odkopaliście temat , w którym wszystko zostało wyjaśnione 3 miesiące temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zanim ktos zdejmnie topic za promowanie piractwa prosze aby go przeczytal bo nie o to tu chodzi...

nosze sie z zamiarem zakupienia uzywanego PSP, juz wiem ze najlepiej jakby bylo to 3000 ale tu pojawia sie moj problem - 99,9% ofert sprzedazy zawiera magiczne slowo "przerobiona". szperalem troche w necie i rozumiem ze przerobienie polega na zamianie firmware'u na jakas lewizne, ktora umozliwia czytanie gier z kart pamieci ale z drugiej strony legalne gry niekoniecznie musza dzialac (???)

czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to w koncu jest? planuje kupic PSP dla dwoch konkretnych tytulow tj. Valkyria Chronicle 2 i Final Fantasy IX z PSN. Ceny obu gier nie sa jakies wygorowane takze totalnie nie zalezy mi na przerobionej konsoli, aczkowielk biorac pod uwage ze moge takiej uzywanej nie znalezc czy bede mogl spokojnie na przerobionej konsoli grac w legalne gry, korzystac z PSN itp. bez obaw o jakiegos bana? ewentualnie czy taki piracki soft mozna zastapic oryginalnym?

z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesłyszałem o tym aby na CFW jakaś oryginalna gra lub program niedziałał, nie licząc faktu łączenia się z PSN i niektórymi usługami sieciowymi.

Jednym słowem chcesz PSN (zawsze wymaga najnowszego FW)- instalujesz oryginalny software (OFW).

Hasło przerobione (w przypadku wersji 300X) oznacza zainstalowany firmware w wersji, która daje możliwość odpalenia 'chickena' a co za tym idzie, możliwość odpalania HB (homebrew - czyli programów przygotowanych przez innych użytkowników psp), oraz gier zapisanych na karcie pamięci - legalnych (robisz backup tego co masz) jak i ściąganych z sieci.

Uaktualniając takie psp (przerobione) do najnowszej wersji tracisz możliwość przerabiania, aż do momentu gdy jakiś użytkownik nie znajdzie kolejnego błędu dającego możliwość odpalenia chiecken'a lub czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie żadne psp 3000 nie jest przerabialne,można nietrrwale przerobic ale soft musi byc mniejszy niż 5.03.Do przeróbki 3000 nie radze absolutnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Zacznę od tego, że jestem posiadaczem PSP 3004 nie konfigurowałem jeszcze internetu z PSP, ale nie o tym chciałem.

Zrobiłem aktualizacje poprzez PSP-kabel-komputer...ściągnąłem Zaktualizowane funkcje (wersja 6.37)ja posiadam (6.20) i np. Fifa11 nie chce mi odpalić.

Mam plik EBOOT.PBP i gdzie go wgrać by mój soft/firmware był najnowszy?

To co mi się wyświetliło na komputerze (foldery) to:

PSP/SYSTEM/BROWSER i INFOBOARD w (INFOBOARD) folder TEMP

w BROWSER są dwa pliki DAT "historyf" i "historyi"

Proszę o pomoc :) PILNE

Jeszcze pytanie nie związane z tematem, tym samym sposobem...gdzie wrzucać dema gier? sam muszę folder zrobić?

Edytowane przez Slimeq24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób format karty poprzez PSP. Wtedy same porobią ci się foldery. Dema i także soft wrzuca się do folderu "GAME".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie poniewaz pada mi napęd bo strasznie wiesza, korzystał ktoś z Was lub wie gdzie ktoś przerobi mi psp ? (Rzeszów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście polecam google.pl lub forum pspoland.pl , ale można też wymienić napęd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×