Skocz do zawartości
Yakash

SAMSUNG LE32B650

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb: Standardowy

Podświetlenie: 7

Jasność: 50

Kontrast: 90

Ostrość: 100

Kolor: 65

Balans 50/50

USTAWIENIA ZAAWANSOWANE

Tonacja: Wył.

Kontrast dynamiczny: Niski

Gamma: 0

Przest. kolorów: Użytkownika

Czerwony kolor - 48 2 1

Zielony kolor - 0 50 0

Niebieski kolor - 0 0 50

Żółty kolor - 50 50 0

Cyjan kolor - 0 50 50

Purpurowy kolor - 50 0 50

Balans bieli (kolejno od góry) 28-26-27-23-28-24

Odcień skóry: 0

Uwydatnianie: Wł.

OPCJE OBRAZU

Ton: Normalny 16:9

Cyf. red. szumu: Wył.

Poziom czerni HDMI: Niska

Tryb tylko niebieski: Wył.

Tryb gra: Wł.

Oszczędzanie energii: Auto

ile calowy Masz tel.bo jazastanawiam sie nad 46 jednak to duzy skok cenowy co do 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model stosunek cena/ jakość wypada tu nadzwyczaj dobrze. 2 rzeczy do których bym sie doczepił to problem z kolorami podczas gry są nasycone lecz ogladając juz zwykłą tv są bardzo stonowane na tych samych ustawieniach (pewnie wina też mojego sygnału - standart tv niestety nie cyfra czy N-ka:/). Drugą mniejszą wadą jest to iż pilotem trzeba trafić dokładnie w "okienko" w okolicy lampki stanu czuwania inaczej zdaża sie iż sygnałz pilota nie załapie. Ale ogólnie polecam. jak ostatnio wyczytałem samsung ma na polskim rynku 57% udział w sprzedaży telewizorów pozostałem 43 % rozkłada sie na inne firmy tak więc ponad połowa z nas nie może się mylić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia tego roku jestem posiadaczem modelu LE40B650 i jestem BARDZO ZADOWOLONY !!!

Nie widzę zadnych IL i innych problemów, które na siłę próbują niektórzy przypisywać temu modelowi.

Poza tym przez te ponad pół roku sporo spadła cena na modele B650 więc na pewno warto zainwestowac kaskę w ten tv !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zadnych IL i innych problemów, które na siłę próbują niektórzy przypisywać temu modelowi.

A Tybet widziałeś czy też tylko o nim słyszałeś?

Weź aparat do ręki, ściągnij licznik, podłącz, zrób kilka zdjęć, wyciągnij średnią arytmetyczną i wtedy pisz czy IL jest czy go nie ma.

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od dwóch tygodni TV LE37B651 i mogę śmiało powiedzieć, że jest za^^^^^ty... Nie ma się co zastanawiać, czy ma IL, czy nie ma. Jak ktoś jest napalony nich bierze nie pożałuje.... Nadmienię, że mam PS3 i Xbox360 podłączane przez HDMI i jest wypas... Reasumując: POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria A różni się od B elektroniką, poprostu w serii B jest ona lepsza. Wiadomo w końcu to nowszy model. Ja z mojego B650 jestem bardzo zadowolony, zero smużenia, ładny obraz, po regulacji piękne kolory, świetnie działa z PS3. A teraz cena jest mniejsza niż na początku roku więc tym bardziej polecam :)

z tą 'lepszością' to byłbym ostrożniejszy, bo póki co to nie zamieniłbym mojego A786 na któryś z serii B (no chyba że byłby to B8500 :) ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kogos kto posiada ten Tv . Mam ten telewizor i mam smugi od palców na ekranie . Czy wiecie czym to mozna wyczyścić bez uszkodzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kogos kto posiada ten Tv . Mam ten telewizor i mam smugi od palców na ekranie . Czy wiecie czym to mozna wyczyścić bez uszkodzenia ?

czyścisz tak samo jak np ekran monitora, dobra szmatka z mikrowłókna (poszukaj w sklepach optycznych) a najlepiej 2 - jedna lekko wilgotna, druga sucha. Ważne żeby przed pierwszym użyciej takiej ścierki dobrze ją wyprac.

najpierw delikatnie wilgotną ściereczką a na koniec suchą i żadnych środków czyszczących - wyłącznie woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplaca sie uzywać tryby gry podczas grania ?

Co daje ten tryb gry , z tego co zauzwazyłem to trac on troche na jakosci obrazu .

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu tego telewizora, rozmiar 32 cale. Będzie służył on głównie do grania. Mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej o tym Input Lagu. Występuję po zmianie firmware i czy jest zauważalny? Gdyby mógł mi ktoś przesłać parę zdjęć podczas gry byłbym wdzięczny :) Ostatnie pytanie: można go gdzieś dostać za mniej niż 2300 zł czy na razie jest to najniższa cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplaca sie uzywać tryby gry podczas grania ?

Co daje ten tryb gry , z tego co zauzwazyłem to trac on troche na jakosci obrazu .

Ja nie uzywam , tez mi sie wydaje ze obraz traci na jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat. Uważacie, ze warto zakupić taki telewizor z asortymentu wystawowego w supermarkecie z roczną gwarancją czy lepiej za takie same pieniądze kupić niższy model ale całkowicie nowy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez anfel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uzywam , tez mi sie wydaje ze obraz traci na jakosci.

jezeli nie uzywasz trybu gry to na jakim trybie obrazu korzystasz??? i czy masz 100hz wylaczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×