Skocz do zawartości
cwir

Na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesto jezdzicie na jakies koncerty czy festiwale muzyki?

Gdzie i na czym byliscie/bywacie?

Ja bylem ostatnio na OSTR, The Roots, Freestylers, Kanye West (fuj) i rok temu na Hip Hop Kempie.

Czesto uczeszczam na Kulty i Kaziki a jutro ide na AC/DC na Wembley :D

acdc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (9.06) byłem w Warszawie na Slipknocie. Chłopaki jak zawsze dali ostro czadu, było miło :)

Zastanawiam się czy nie jechać na Heinekena (Gdynia), brat się wybiera z dziewczyną, ale mimo wszystko troszkę za daleko. Dla Prodigy i Lily Allen (a co ;P) niezbyt mi się uśmiecha jechać 8 godzin pociągiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc lokalnych kapel z moich okolic to pare koncertów Hej, Myslovitz, Riverside no i niezapomniany koncert w chorzowie Metallici w ubiegłym roku:) Teraz w Listopadzie pewnie na rammstein trzeba będzie jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalnie dość często chodzę na koncert =] Byłem już na Myslovitz, Comie, T. Love, Normalsach i Farben Lehre. Do tego w sierpniu wybieram się na U2 do Chorzowa ;d Aż się doczekać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Michaela Jacksona juz nikt nie pojdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem na Budgie. Niestety, Nine Inch Nails mnie ominęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że NIN dali rade.

ONE ja nie mogę sobie wybaczyć że nie pojechałem na Slipknota :)

Ostatnio zaliczyłem Come ale bardzo średni koncert dali (obchody dni Jaworzna <hahaha>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio (9.06) byłem w Warszawie na Slipknocie. Chłopaki jak zawsze dali ostro czadu, było miło :)

Zastanawiam się czy nie jechać na Heinekena (Gdynia), brat się wybiera z dziewczyną, ale mimo wszystko troszkę za daleko. Dla Prodigy i Lily Allen (a co ;P) niezbyt mi się uśmiecha jechać 8 godzin pociągiem.

Też chętnie bym się zjawił gdybym mieszkał w Gdyni lub coś takiego działo się w Warszawie. Ja jednak dla Kings of Leon, Moby'ego, The Prodigy. Jednak będzie kupa ludzi, a w dodatku nie chce mi się jechać tyle godzin ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu byłem w Manchesterze na Queen :)

Rzadko chodzę na koncerty z powodu braku czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Marillionie w Stoczni Gdańskiej a w teraz szykują się dwa fajne koncerty. W bydgoszczy Dream Theater i Opeth a we Wrocku Porcupine Tree. Niestety nie dam rady Dreamów ale może Wrocłąw zalicze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko jeżdżę na koncerty ale w zeszłym roku The Police Chorzów i w tym U2 było bosko - z planów ..... wyjdą w praniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze znanych gwiazd byłem tylko na Feelu. W ten piątek idę na Afromental, Velvet oraz Kayah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno bylem na Chainsaw, a co do wcześniejszych to Guns n' roses, Metallica i U2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na Behemocie w Parlamencie ( Gdańsk ) niezapomniany koncert :). A najbliższy hmm... wychodzi na to że Slayer w Berlinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza mi sie na jakis koncert pojsc. Pare dni temu (6 listopada zdaje sie) na Kulcie w spodku bylem. Uwielbiam tez festiwale muzyczne jak Jarocin, Woodstock. W przyszlym roku bardzo chcialbym na Reggae Dub Festival sie wybrac, byl ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niedziele ide na Mos Def :)

Zna ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - 16 czerwca w Polsce. Jeżeli to nie jakis głupi żart, to kur.wa zapowiada się koncert życia!!!

http://www.overkill....oto.php?id=1939

:woot:

OOOO!!! *******, *******, *******!!! Ale zajebiście. FUCK! Najlepszy koncert ever się szykuje! :woot::woot::woot::woot::woot::happy::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Edytowane przez cwir
wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest żart. (LINK)

Całkiem nieźle. Dobrze, że w tym roku ten festiwal zajedzie do nas, bo w zeszłym roku było m. in. NiN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilecik na sektor przy scenie zamówiony, czekam na kuriera, a później... oby do czerwca.

Kill'em fucking All and Show No Mercy! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo :) a już się bałem że Slayer nie przyjedzie w przyszłym roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megadeth też będzie!

Wielka Czwórka Thrashu na wspólnym koncercie... w Polsce!

http://www.overkill.pl/news/goto.php?id=1945&od=50

:ninja:

Pierwszy, historyczny koncert WIELKIEJ CZWÓRKI w naszym pięknym kraju! Tego nie może przegapić żaden fan ciężkiego grania!

Bigfour-pol-550s.jpg

"The metal giants have never before all shared the same stage, despite huge demand. But on 16th June 2010, METALLICA, SLAYER, MEGADETH and ANTHRAX will take to the SONISPHERE stage at Bemowo Airport, Poland, to make the dreams of headbangers the world over become a reality.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie co wróciłem z koncertu Acid Drinkers i było zajebiście! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×