Skocz do zawartości
cwir

Na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz iść na dowolny koncert i kogoś zabic, najlepiej idź na Zenka martyniuka. Staniesz się legendą i przynajmniej przez 25 lat nie będziesz pieprzył głupot kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, bany® napisał:

na Green Day bylem z 10 lat temu Berlinie. Dużo spoconych ludzi, głośno, gorąco, nie polecam :263g3sw:

Dzięki za tipa. Jak będę w 2008 w Berlinie to będę pamiętał, żeby nie iść na koncert Green Day :smart:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, xavris napisał:

Możesz iść na dowolny koncert i kogoś zabic, najlepiej idź na Zenka martyniuka. Staniesz się legendą i przynajmniej przez 25 lat nie będziesz pieprzył głupot kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia.

wypowiedziałem się jak najbardziej na temat, a poziom mojej wypowiedzi na pewno nie jest mniej "mądry" od średniej w tym temacie, a fakt, że ty czy nawet większość tutaj zgromadzanych ma odmienne zdanie bądź się ze mną nie zgadza nie tłumaczy twoich personalnych wycieczek

9 minut temu, sLk napisał:

Dzięki za tipa. Jak będę w 2008 w Berlinie to będę pamiętał, żeby nie iść na koncert Green Day :smart:

to jest akurat słuszna uwaga :) chodziło mi o to że nie polecam koncertów Green Day

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, bany® napisał:

na Green Day bylem z 10 lat temu Berlinie. Dużo spoconych ludzi, głośno, gorąco, nie polecam

Widac nie event dla Ciebie. 

Relacja mojego kumpla z 20 lecia Agnostic Front 

"Dziadki, publika tez taka se co to ma byc HC-punk i z moshpitu wychodze z 3 siniakami..." :P

A ten akurat koles wie co to dobry moshpit. 

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Greenday generalnie daje bardzo dobre koncerty, zwłaszcza w 2008 roku, kiedy grali pewnie sporo z american idiot i dookie a nie to półbadziewie które tworzą teraz. Tyle w kwestii polecania lub nie.

A agnostic front w sumie mało znam, ale szanuje gości. Muszę nadrobić.

Ja ostatnio jestem na etapie ogromnej fascynacji sabatonem i liczę że pojawia się niedługo u nas poza mystic festival, bo choć będzie tam bardzo konkretna petarda (w tym uwielbiany przeze mnie od czasu ascendancy trivium, który uważam że jedna z najlepszych młodych kapel metalowych) ale kurde 500 za wstęp to jest ostatnimi czasy ponad moja kieszeń, zwłaszcza że żona też by chciała jechać :p 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to przez ograniczony czas muszę selekcjonować. Z większych rzeczy to M. w sierpniu na Narodowym i Ghost :) mam nadzieje ze odprawia pełen rytuał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój cel numer jeden na przyszły rok to Mark Knopfler :) cel numer dwa Slayer 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w przyszłym roku póki co planuje dwa. Tool w czerwcu i Metallica w sierpniu.  Na Slayera bym się wybrał, zwłaszcza że to ostatni koncert, ale wszystko się kumuluje w czerwcu :siara:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak tool, ale Metallica to wróci na pewno, więc Slayer wygrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, xavris napisał:

Nie wiem jak tool, ale Metallica to wróci na pewno, więc Slayer wygrywa ;)

Mam już bilety, także  ten... :30vm3cw:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, sLk napisał:

Mam już bilety, także  ten... :30vm3cw:

Napisz do larsa, żeby Ci wymienił na Slayera :p

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slayer w czerwcu na pewno nie będzie ostatni, będą grali aż umrą na scenie. 27 listopada miał być pożegnalny koncert i co, 5 dni po koncercie już info o następnym występie w Gliwicach. Trochę nas w ch robią. Ale rozumiem, że kasa to kasa. W sumie niech grają 100 lat to dzieciakowi zdążę pokazać. 

Jak ktoś się wacha czy jechać to polecam; w Łodzi była hekatomba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi