Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

W tej kwestii chyba się coś zmieniło, bo mi teraz po włączeniu LBP chciało wstawić nowego gracza bo pilot do plejki był włączony, a kiedyś tak nie było no i ponoć ludziom od tego nowego patcha działają wszelakie pady nawet te bez PSB

Nawet nie wiesz jaki jestem szcześliwy ze poruszyłeś ten temat. Wcześniej sprawdzałem mojego pada z usb do kompa i nie działał. Dziś po przeczytaniu twojej wypowiedzi odrazu złapałem z cicha nadzieją i tak działa. Wiec wszystko sie w moim przypadku wyklarowało. Nie musze narazie kupywac żadnego pada gdyz mam drugiego "zastepczego co mi działa" Jak juz psiałem jestem jedynakiem i nie oplacało by mi sie płącic tak drogo za pada który by leżał tygodniami na półce. Zamiast kupna drugiego pada chodzby tego za 25zł poszukam taniej gry na dwie osoby. Dziekuje wam wszystkim za umieszczone tutaj posty. Jedno jest pewne jak mój pad zaczne mi gorzej leżec w rece z powodu eksploatacji napewno zakupie DS3. Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz Dzienkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dwa dualshocki 3 już mam a teraz bym dokupił coś w razie jak by sie akurat zdażyło że są jeszcze dwaj koledzy do grania.

Jaki pad byście mi polecili albo jaki byście kupili? Dobrze by było jak by miał wibracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście 2 x DS3

lub wersja tańsza bez wibracji

2 x SIXAXIS

PS

Swoją drogą to dziwne pytanie zadałeś

Edytowane przez wilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilku, jak zobaczyłem twojego arcade sticka to mi kopara opadła. Aż dziw bierze, że jeszcze czegoś lepszego od DS3 nie zrobiłeś :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłbym Nyko zero, ale jest trudno dostępny u nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Sixaxise po 79zł nowe. To chyba będzie najlepsza oferta albo?

Okazuje sie że 79zł to za podrapane użwyane bez niczego.

Na temat Nyko zero, jest gdzieś jakieś źródło gdzie go można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście 2 x DS3

lub wersja tańsza bez wibracji

2 x SIXAXIS

To będzie zdecydowanie najlepsza decyzja... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage że SIXAXIS wyszedł z produkcji (informacje od sprzedawców ze sklepów MM, 2x Saturn, RTVEUROAGD) to będzie ciężko. :P

Ja bym brał jednak DS3, nie spotkałem jeszcze innych padów(prócz sixaxis) któe miałyby np. czułość spustów. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem pada manta mm807. Tak z ciekawości podłączyłem do ps3 i działa! Tylko R/L2 są mało wygodne. Patrzyłem na GTA4, MGS 4. Jako drugi pada może być ale nie warto kupować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ten pad jest nieoryginalny... Czy będzie sprawiał problemy ? Hmmm, może małe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe tzn jakie? nigdy precyzyjnej odpowiedzi tu nie dostałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zero czułości spustów, która naprawdę momentami jest potrzebna. Np. dla mnie w Socomie przy rzucie granatem. Im mocniej wcisnę tym dalej rzucę granatem.

Edytowane przez Doug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zero czułości spustów, która naprawdę momentami jest potrzebna. Np. dla mnie w Socomie przy rzucie granatem. Im mocniej wcisnę tym dalej rzucę granatem.

....no i w GTA4, gdzie max wciśnięcie lockuje na przeciwniku, a lżejsze pozwala na swobodne celowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dziecka przyzwycziłem się tylko do Padów SONY i innych nie uznaję....są faktycznie drogie....no ale za jakość trzeba płacić:)kupiłem kiedyś pamiętam 'zamiennik' na tergu do ps2 (jeszcze na studiach, ok 3 lata temu, kosztował 20 zł ,hahaha), i nie wytrzymał nawet 5ciu rund w tekkena ....:) samo mówi za siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja dodam swe pytanie tutaj czy ten pad (jest raczej nie oryginalny ) bedzie mi sprawial problemy ? http://www.allegro.pl/item648152787_ps3_jo...ck_2_gw12m.html

Ten wygląda faktycznie nieźle? Czy kto to może już wypróbował?

Dwa pady mi raczej potrzebne jak kumple tak raz na dwa miesiące wpadną i pogramy w motorstorma

lub LBP, lub coś prostego, shootery im tak średnio sie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pad to podróba

1. jest na kabel a nie bezprzewodowy - dlatego długi kabel w zestawie;)

2. brak funkcji czujnika ruchu sixaxis a to chyba duza róznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

kupiłem pada Dragon duoShock do PS3 ponieważ mam zamiar pościgać się z kolegami jednak pad ten jakoś dziwnie się zachowuje - niby po menu ładnie przełącza jednak próbując grać w GranTurismo5Prologue przyciski nie reagują - podobnie miałem z demem walki bokserskiej gdzie bokser poruszał się ale nie mógł zadawać ciosów.Czy pad jest zepsuty czy też należy go jakoś poustawiać ???

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre gry wymagają padów z zaprogramowanym PSbuttonem, aby działać. Bywają tanie pady z tym bajerem (np. Logic 3), ale nie wszystkie to mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pad nie jest W PELNI kompatybilny z SIXAXISEM. Sory, nic nie poradzisz. Kup innego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzę że nikt nie wspomniał o poczciwym Logitechu Chillstreamie.Kosztuje około 80 zł,jest na kablu no i nie ma PS button ale dla takiego użytku "od święta" dla mnie wystarcza.Jest dobrze wykonany i dobrze leży w dłoni,a brak PS button wcale nie przeszkadza bo zawsze mozna wyjśc do menu drugim padem (DS3).Tylko trzeba pamiętać żeby kupić wersję pod PS3/PC a nie pod X360/PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×