Skocz do zawartości
Gość Buson

[FAQ] Rejestracja w Japońskim PSS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

1. Przy zakładaniu konta wybieramy oczywiście Japonię, w tym oknie:

87191655yf8.jpg

2. Następny krok to wybranie czy ma być to główne konto, czy też pomocnicze, wybieramy opcje na górze czyli Master Account

91304390ji6.jpg

3. Trzecim krokiem jest zaakceptowanie licencji, klikamy przycisk po prawej stronie:

50870230lt8.jpg

4. Teraz przechodzimy do trudniejszych spraw, w 1 tabelce, wpisujemy email (może być nie prawdziwy), w 2 i 3 hasło najlepiej pięć liter i trzy liczby, ostatnie pole to odpowiedź na pytanie przywracające hasło, to już wasza sprawa.

92426538kr8.jpg

5. Tutaj wpisujemy swój gamertag, musi to być coś oryginalnego, jeśli nie przepuszcza was przez ten krok znaczy że wpisujecie istniejące ID, polecam nazwę + liczby.

45074336pq5.jpg

6. Teraz imiona nazwiska... 4 kolumny ponieważ Japończycy mają czasem długie nazwy biggrin.gif biggrin.gif, wpiszcie cokolwiek oprócz liczb, i wybierzcie opcje po prawej, czyli chłopiec smile.gif

19282988fb4.jpg

7. Teraz najtrudniejsza część, mianowicie adres, w pierwszym polu wpisujecie 3 cyfrowy kod, ja wpisałem 123, jeśli nie zadziała sprawdzajcie inne, pole wyboru to region Japonii, wybierzcie najlepiej 1 z góry, potem 4 okna to adres, wpiszcie cokolwiek, tam gdzie widzicie liczby przed tabelką, to liczby (krótkie) a tam gdzie nie słowa, lub na odwrót.

74667605sz4.jpg

8.Teraz pytają o to czy chcesz dodać pieniądze do portfelu, wybierz 2 opcje jeśli nie.

13211242in0.jpg

9. Reszta jest już prosta, klikanie akceptacji itp.

Źródło - http://blogs.ign.com - Tłumaczenie 100% moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki, pozniej sie zarejestruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<evil> na hk i jap mam acc , ale innym na pewno sie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam problem z adresem.Nie chcą go zaakceptować.Próbuje już z 30 min i bez powodzenia

Chłopaki pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID [ czyli email adress ktory podalismy ] odpowiada za nasz login w pss /network ?

czyli bez problemu moge sie wylogowac z pss/netowrk polskiego i zalogowac sie na japonskie i tak w kolko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisuje juz 20 minut ten numer 3 cyfrowy i nie chce mnie przepuscic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj znalezc jakas firme w google, ktora ma centrale w japonii i sprawdz sobie ich adress. Albo wpisz po prostu "japanese address" i powchodz na strony, ktore ci sie otworza i tam powinny byc jakies prawdziwe adresy + ichnie kody pocztowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poprostu znajdz istniejacy hotel w Japoni,wszystkie dane przepisz i bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... mianowicie, jestem wylogowany z Polskiego PSS i nie widzę opcji "rejestruj" czy może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę to znaleźć? Czy trzeba nowy profil robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem mały błąd w poradniku. Jest napisane , żeby wybrac po prawej chłopca - a po prawej jest płec żeńska , a po LEWEJ męska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, wszystko ok... ale weź ustaw płatności za gry u japońców... to graniczy z cudem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobiłem j.w i jest ok . Ale na tej stronce Japońskiej można się sporo napocić żeby dojść gdzie co i jak , wszędzie krzaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie zapiszcie na hong kong. jest to samo

co na japonskim a po angielsku.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie nieoplaca sie logowac na japonskim ps store jest tam to samo co na us chociaz jest wiecej gier na ps one...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japonski odpada , dzisiaj zalogowałem sie na USA i moge normalnie kupowac i sciagac gry wiec jest ok sa tansze i działaja , na testa sciagnełem mortal kombat 2 za 4.99 czyli około 11zł i wszystko smiga normalnie a i mozna po sieci grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi problem. Kupuje sie PS Network Card (ja zaplacilem 15 dolcow za 1000 jenow) na eBayu, placi PayPalem, a numer dizeki ktoremu kwota pojawi sie na naszym PS Wallet przychodzi Wam na majla - zadnych oplat za przesylke! W ten wlasnie sposob dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem japonskiej wersji Metal Gear Solid 1 :-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mi problem. Kupuje sie PS Network Card (ja zaplacilem 15 dolcow za 1000 jenow) na eBayu, placi PayPalem, a numer dizeki ktoremu kwota pojawi sie na naszym PS Wallet przychodzi Wam na majla - zadnych oplat za przesylke! W ten wlasnie sposob dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem japonskiej wersji Metal Gear Solid 1 :-)!

no ja niestety japońskiego sie nie uczyłem a na usa normalnie zarejestrowałęm karte visa i moge kupowac gierki sciągnełem kregle i polecam wszystkim , w koncu gra która używa tylko żyroskopu gra sie jak na Wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągle wpisuje fałszywy lub prawdziwy login, ciągle wpisuje prawdziwe lub fałszywe hasło a to dalej nie chce iść dalej (mam system 2.20)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a ja mam problem z adresem.Nie chcą go zaakceptować.Próbuje już z 30 min i bez powodzenia

Chłopaki pomocy!!

mi też ciągle to wyskakuje i nie chce się włączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sie zarejestrowałem na jp! po prostu wziąłem sub account i wpisałem swój prawdziwy adres i hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem , rejestracja przebiegła bez problemu ale nie mogę sie zalogować do psn , czy potrzebne są jakieś specjalne ustawienia sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problem , rejestracja przebiegła bez problemu ale nie mogę sie zalogować do psn , czy potrzebne są jakieś specjalne ustawienia sieci?

Nie wydaje mi się, jak mogłeś się zarejestrować to wszystko powinno być w jak najlepszym porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest o tyle dziwna że moge bez problemu połączyć się z amerykańskim i europejskim sklepem a jak prubuje zalogować się na japońskie konto to po jakiejś minucie mam " connection to playstation network timed out"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne mi nic się takiego nie stało. Odrazu zaczeło działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×