Skocz do zawartości
Gość Buson

[FAQ] Rejestracja w Japońskim PSS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ING przedplacona przechodzi na Japonczyku :)

A co to w ogóle jest za pytanie? :D Bo nie kapuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to w ogóle jest za pytanie? :D Bo nie kapuje :P

No czy da sie nia placic na pss japonskim ? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No czy da sie nia placic na pss japonskim ? :biggrin:

Aaaaa chyba nie ma takiej możliwości ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdeeeee to niedobrze... bo residenty i 1szgo mgsa bym lyknal :) ale dzisiaj to sprawdze. Moze ktos wie w jaki sposob tj,jaka karta idt ,zrobic zakupy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś problem podczas wpisywania nazwy gracza.... wyskakuje błąd 8071053D Proszę o pomoc. Wpisuje jakieś piedoły i nie chce przepuścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej!Poradzilem sie pewnej osoby z forum ;) co do zakupow na PSS.Wystarczy zalogowac sie na eBay'u i tam sa prepaidy o roznej wartosci Yen'ow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest totalnie bez sensu po co sie rejestrowac na japonskiej stronie i tak nic nie rozumiece a duzo wiecej tam nie ma niz na us PSN czy uk PSN....

porazka...

kolejna glupota...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupia to twoja wypowiedz. A tym sek, ze moze wiekszosc podobna, ale sa te rodzynki ktore niektorzy chca miec. Poza tym rozumiec nie trzeba wystarczy troche intuicji i se czlowiek poradzi, chyba ze IQ kuleje to sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to daje że zajerestruje się w japońskim a nie w europejskim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM powyzsze posty prosze a sie dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejstrowalem sie i nawet zrobilem zdjecie swojego imienia i nazwiska po Japonsku :D haha (.^_^.)

Pytanie o demka free: co warto sciagnac ? A moze jest jakas gra pelna za free ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Jak widac w PSS JAP rejestrujemy sie bo maja deczko odrebna oferte dla userow. Jeste tez czesto pisane ze w USA PSS jest tez cos co u nas nie ma. I moje pytanie. Ile jest takich PANSTWOWYCH PSS "odrebnych" ofertowo po czesci. Tak sie pytam bo zastanawiam sie ile razy warto zrobic sobie nowych userow na odrebny PSS. Mam na nasz EUROPEJSKI i JAP. Zamierzam tez zalozyc na USA. Czy sa jeszcze jakies ciekawe czy reszta to juz to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hong-Kong i Wielka Brytania.

OO, rozumiem ze na ten CHinski rejestracja podobnie wyglada jak na JAP? A na Anglie i USA wystarczy podac adresy fikcyjne z danego panstwa i ok ? Eh Myslalem ze Anglia ma to samo co my rejestrujac sie PL, wspolna europejska.... A przy kupowaniu wszystko tak samo sie odbywa, nie ma problemu ze podam dane z polskiej karty kredyt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO, rozumiem ze na ten CHinski rejestracja podobnie wyglada jak na JAP? A na Anglie i USA wystarczy podac adresy fikcyjne z danego panstwa i ok ? Eh Myslalem ze Anglia ma to samo co my rejestrujac sie PL, wspolna europejska.... A przy kupowaniu wszystko tak samo sie odbywa, nie ma problemu ze podam dane z polskiej karty kredyt ?

Z Anglii się nie da w ogóle kupić. Tylko czasami mają więcej demek, które z niewyjaśnionych przyczyn do Polski już nie trafiają. Jak ktoś wie jaka karta działa to niech zdradzi ;) W Hong-Kong nie kupowałem więc nie wiem, ale rejestracja jak i sklepik są po angielsku.

Najlepiej podać adresy jakiegoś hotelu (wyszukać w google).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

to mój pierwszy post.

Mam już konta na kilku PSS, ale teraz chciałem zarejestrować się na Japońskim... no i tu zonk... ponieważ wyświetlają mi się zupełnie inne okna niż podane w "przepisie" do rejestracji...

nie wiem o co kaman bo krzaczki same...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na początku później już wszystko jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można poprosić o instrukcje rejestrowania od początku??

bo kombinuje i kombinuje i nic nie wychodzi :confused: krzaczki podświetlają się na czerwono i tyle :tongue:

Ha udało się :) :whistling:

Ok już mówię... w przyszłości się poprawię

google: hasł "PS3 Japński PSS"... i znalazłem opis z w miarę świeżymi zdjęciami... i bardzo fajnym opisem co i jak wpisywać...

Edytowane przez vasco
Szkoda ze na polskojezycznym forum nie znalazles opcji "Edytuj post", ani ze nie pochwaliles sie co zrobiles, aby rozwiazac swoj problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×