Skocz do zawartości
ONE

Fight Night Round 4

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo złotek i sreber. To niezły kąsek zważywszy na to, że gra nie jest crapem pomimo wartościowych trofików...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że trofea offline są bardzo łatwe gorzej z online ale do nich można kiedyś sie spiknąć większą grupą i wpadną

BTW: Szukam osoby do zrobienia online trophy. Moje ID johny_85

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm możliwe że jak grałem w World Championship, pierw powaliłem gościa, potem on powalił mnie a w rezultacie wygrałem to nie? dostałem trofea Comeback kid?

btw. Jak ktoś chętny zrobić online trofea to pisać bo mnie szlak trafia jak patrze na ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Chyba chodzi o to, że to Ty masz zaliczyć dwa knockdowny, wstać i dopie$@&*ć przeciwnikowi. Wtedy powinno wpaść.

Ja mogę pomóc z trofeami online. Ja na online się zawiodłem więc chętnie je zrobię i zakończę grę w tym trybie ;)

psn id: milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak na moim cudownym łączu będzie się w to grało OnLine.

Jeśli "znośnie" to piszę się na zdobywanie pucharków ;)

BTW. Tak mało osób w to gra że temat taki cichy?? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jestem chętny do gry,nie gram za dobrze :) Zawsze jak coś można ustawić walkę na korzyść jednego z zawodników :P ID:piotrek1333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mam wszystkie trofea procz mistrzostwa swiata online :/ nie przypadkowo jakas strona umiescila te trophy w top 5 najciezszych do zdobycia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się "ostro" za masterowanie tego... Pytanie mam takie, jedno z trophy wymaga pokonania m.in Miguela Cotto w "Fight Now".

Jednak nie mam go dostępnego przy wyborze zawodników. Kiedy ci zawodnicy którzy są wymagani do trophy odblokowują się?

Przy 'awansach' w Legacy Mode?

EDIT:

Racja, mea culpa - źle patrzyłem ;]

BTW. Soundtrack w tej grze... Miodzio..

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się "ostro" za masterowanie tego... Pytanie mam takie, jedno z trophy wymaga pokonania m.in Miguela Cotto w "Fight Now".

Jednak nie mam go dostępnego przy wyborze zawodników. Kiedy ci zawodnicy którzy są wymagani do trophy odblokowują się?

Przy 'awansach' w Legacy Mode?

Musisz źle patrzyć bo On jest od początku. Włącz zwykły sparing i poszukaj go na spokojnie. Nie mam już FNR4 i nie powiem ci w jakiej kategorii wagowej się znajduje ale gwarantuję ci że On tam gdzieś jest:-P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako 'single' albo do pogrania ze znajomymi "obok siebie" gra jest świetna...

Ale OnLine to to jakieś padło jest... Albo tylko ja trafiam na samych pajaców, którzy się rozłączają jak tylko zaczynają dostawać jakieś większe baty...

Powinno być tak moim zdaniem, że jak ktoś się rozłącza "z premedytacją" to zalicza mu daną walkę jako przegraną i git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos jest chetny do zrobienia pucharkow online to piszcie gg 1073977 zrobi sie je jak najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co prawda teraz dostępu do konsoli, ale coś mi się wydaje że chyba jednak nie da się zrobić 'ustawki' w FNR... Dlatego że o ile pamiętam trofiki dotyczą walki rankingowych.... a w tych nie można sobie "wybierać" przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od trofeów online'owych, mam świetną metodę dla graczy nie mogących sobie poradzić ze złotkami w single'u, jak pokonanie Tysona i Aliego na G.O.A.T.. Wchodzimy do ustawień meczy i skracamy długość pojedynku do jednej rundy. Po kilku próbach na pewno pokonacie ich decyzją sędziów. W tych ustawieniach meczy jest jeszcze kilka opcji do zmienienia, ja jeśli dobrze pamiętam zmniejszyłem szybkość gry (łatwiejsze uniki, blok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od trofeów online'owych, mam świetną metodę dla graczy nie mogących sobie poradzić ze złotkami w single'u, jak pokonanie Tysona i Aliego na G.O.A.T.. Wchodzimy do ustawień meczy i skracamy długość pojedynku do jednej rundy. Po kilku próbach na pewno pokonacie ich decyzją sędziów. W tych ustawieniach meczy jest jeszcze kilka opcji do zmienienia, ja jeśli dobrze pamiętam zmniejszyłem szybkość gry (łatwiejsze uniki, blok).

ja znalazlem latwiejszy bo dawalem na 1 runde i tuz po rozpoczciu pojedynku przelanczalem sie na przeciwnika i nie zadawalem zadnego ciosu a tuz przd koncem pojdynku znowu wracalem do kierowania swoim zawodnikiem i po koncowym gongu pucharki wpadaly same :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, wiec gdybym zadawał głupie pytania to proszę o wyrozumiałość :)

Pierwsze moje pytanko dotyczy tworzenia swojego (siebie) zawodnika w FN4... czy już macie swoich zawodników, czy to EA robi go z naszych zdjęć, jak go później otrzymujemy i czy jest to darmowe? Od niedawna mam FN4 i dopiero się oswajam z ta gierką. Wszystkie rady mile widziane, a i krytyka nie zaszkodzi :) Z góry dzięki za odpowiedzi.

PS. Trzeba chyba założyć odzielny temat w grach o FN4 bo z tego co widziałem to jeszcze go nie ma. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykasz sobie fotkę facjaty 'z przodu' i profil -> Wchodzisz na stronkę EA sport, logujesz się -> nie musisz zakładać nowego konta, wystarczy że podasz mail i hasło na jakie zakładałeś swój profil w PSN -> Wrzucasz fotki, przycinasz jak trzeba -> odpalasz FNR4, Create Boxer (nie pamiętam czy tak to się nazywa bo już nie mam FNR) Download photo... -> Jak fotki się ściągną, musisz do swojej fotki (już na PS3) 'podoczepiać' coś w rodzaju punktów odniesienia, typu: lewe oko, prawe oko... itd... -> Czekasz kilka minut i cieszysz się swoją buźką w grze ;D

Wszystko jest jak najbardziej darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dlugim czasie odzyskałem gierke.

Czy jest ktos kto mi pomoże zdobyc pucharki on-line?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym się dowiedzieć jak zrobić trofeum : XXL , XL , L ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym się dowiedzieć jak zrobić trofeum : XXL , XL , L ??

Cóż, Ty vs 500tyś. innych graczy w rankigu, ladder. Musisz walczyc i walczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym się dowiedzieć jak zrobić trofeum : XXL , XL , L ??

ja napisze dosadniej, nie da sie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×