Skocz do zawartości
ONE

ModNation Racers

Rekomendowane odpowiedzi

hej, wlasnie udalo mi sie zdobyc klucz do bety wiec otwieram temat ponownie

jezeli znalazlby sie jakis szczesciarz to zapraszam do wspolnego grania :)

jak pogram przez weekend to napisze mala recenzje z bety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Theme xD myslalem ze wstep na bete ;P wez sprawdz czy u ciebie tez chodzi o theme czy faktycznie bete

edit ----

Za to na drugi mail przyszedł beta code ;D

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widze, ze nie jestem osamotniony :) macie klucze i nic sie nie chwalicie :P

p.s. ja na theme nie mam nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widze, ze nie jestem osamotniony :) macie klucze i nic sie nie chwalicie :P

p.s. ja na theme nie mam nic :(

To ci mogę dać bo mam aż 2 kody na theme ;P pm'ke puscić?, Glupie pytanie ;D i tak juz wysylam xD

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki :) jak bede mial jakies kodziki do bet w przyszlosci to jestes pierwszy w kolejce :)

widzimy sie w grze papap

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było podać kilka maili :P ja na główny nie dostałem za to na drugi dostałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tylko kodzik na skorke, ale pewnie kupię na Allegro za jakieś grosze wiec chętnie się poscigam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kurde. Ja też dostałem kody na grę i na theme ale one nie działają!!! Wpisuję i wyskakuje że źle wpisałem albo nie już są nieważne. Wie ktoś o co chodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kurde. Ja też dostałem kody na grę i na theme ale one nie działają!!! Wpisuję i wyskakuje że źle wpisałem albo nie już są nieważne. Wie ktoś o co chodzi? 

To samo miałem kody musisz wpisać na Amerykańskim PlaystationStore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał niepotrzebny kod na bete, to jakby mógł to niech prześle mi go na PW :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał niepotrzebny kod na bete, to jakby mógł to niech prześle mi go na PW :blush:

Ja także, w zamian (jeżeli ktoś nie ma - w co wątpię) mogę dać BF BC2 Beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w to Modnation i podoba mi sie gra ciekawa ale są częste kicki z neta zawiesiła się kilka razy ale to beta więc to wybaczę ale za to Jakość dzwięku na HS'ach wygrała bardzo mi się podobała :D tylko słabe było jeszcze to że tak mało rzeczy do wyboru ale kupie na bank grę :P

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niestety duzo problem z ta gra... przy sciaganiu jej zawsze na 80% (1477mb) konsola sie zawiesza i nic nie chce dzialac :/ wszystkie inne pliczki sciagaja sie bezproblemowo :/ nie wiem co moze byc tego powodem... gdy wstrzymam sciaganie to konsola znowu dziala idealnie...

ide sie meczyc z tym dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych serwerach wszyscy bardzo podniecają się tą gierką a u nas tak cicho? Nikt nie gra?

Ja właśnie zdobyłem kod na bete wracam dzisiaj z pracy i będę testował. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych serwerach wszyscy bardzo podniecają się tą gierką a u nas tak cicho? Nikt nie gra?

Ja właśnie zdobyłem kod na bete wracam dzisiaj z pracy i będę testował. :)

Gdybym miał kod to bym grał. Ale nie dostałem i z pewnością nie dostane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę komuś odpalić kod na theme z tej gry bo dostałem 2. Jeżeli jest ktoś chętny to na pw lub na PSN emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy oprocz tego czy dostaliscie klucz do bety czy nie, moglibyscie napisac cos wiecej o samej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w koncu udalo sie zassac Moda bez przeszkod i.... menu jest takim pitstopem, w ktorym poruszamy sie uzywajac naszego karta (do okola widzimy innych graczy w grze). Mamy tam opcje stworzenia i podzielenia sie trasami, stworzenia swojego moda i jego pojazdu, oczywiscie rozne wyszukiwanie wyscigow oraz roznego rodzaju informacje (takie jak: kto jest najlepszym racerem czy jaki kart jest obecnie najszybszy). Bardzo fajnym patentem jest olbrzymi posag przedstawiajacy najlepszego gracza. Mozliwosci zmiany swojego avatara i karta sa olbrzymie (a nawet 1/20 opcji chyba nie jest udostepniona). Mozemy doslownie zmienic WSZYSTKO co nam sie podoba :) Co by nie mowic LBP jest slabiutkie pod tym wzgledem w porownaniu do MNR :P Tworzeniem tras bawilem sie tylko 10 min, ale wyglada to niesamowicie. Caly interfejs jest bardzo prosty i obejdzie sie bez jakichkolwiek tutoriali :)

Troche zawiodlem sie od strony graficznej... nie wiem czy to wina jakiejs rozdzielczosci czy cu, ale gierka ma strasznie widoczne poszarpane krawedzie... i niestety wyglada to jak na razie dosyc slabo

Jesli chodzi o same wyscigi: to na torze jest do 8 graczy (jezeli nie ma tyle urzytkownikow dostepnych to wlaczaja sie boty) i momentami potrafi byc niezly chaos :P bronie sa bardzo fajne i efektownie wygladaja :) podczas wyscigu nie mialem nawet czasu popatrzec ktora mam pozycje :D

Jak na razie to by bylo na tyle i jezeli pogram jeszcze z kilka h to napisze cos wiecej o samych wyscigach :) Jak dla mnie must have....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o same wyscigi: to na torze jest do 8 graczy (jezeli nie ma tyle urzytkownikow dostepnych to wlaczaja sie boty)

No i tu pierwsza kupa jak dla mnie. Czemu tak mało? Może w pełnej wersji będzie więcej. Jak ktoś zrobi dlugą trasę to może wiać nudą na torze. To już pierwszy MotorStorm miał 12 graczy online (a drugi chyba nawet 16) Coś czarno to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu pierwsza kupa jak dla mnie. Czemu tak mało? Może w pełnej wersji będzie więcej. Jak ktoś zrobi dlugą trasę to może wiać nudą na torze. To już pierwszy MotorStorm miał 12 graczy online (a drugi chyba nawet 16) Coś czarno to widzę.

Widzisz tylko 8 a jak mówi thegrim już jest mały chaos, więc co by było przy większej ilości graczy. W ogóle w MNR są bronie i różne pułapki, czego w takim Motorstormie nie ma, więc przy 16 graczach wygrać oznaczałoby to że miałeś po prostu szęście. W Wipeout'cie HD, gdzie bronie również występują, też jest tylko do ośmiu graczy, co wydaje się w sam raz.

A jakiego rodzaju bronie są w MNR? I pytanie retoryczne: ma ktoś wolny klucz do bety ;P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tylko 8 a jak mówi thegrim już jest mały chaos, więc co by było przy większej ilości graczy. W ogóle w MNR są bronie i różne pułapki, czego w takim Motorstormie nie ma, więc przy 16 graczach wygrać oznaczałoby to że miałeś po prostu szęście. W Wipeout'cie HD, gdzie bronie również występują, też jest tylko do ośmiu graczy, co wydaje się w sam raz.

A jakiego rodzaju bronie są w MNR? I pytanie retoryczne: ma ktoś wolny klucz do bety ;P .

No ale to będzie zależało od Ciebie. Zrobisz króciutką trase i naćkasz powerupów co pól metra to będzie mega chaos nawet na 2 graczy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×