Skocz do zawartości
ONE

Castle Crasher

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem wczoraj na X360 u kumpla. Giera wymiata z butów, nakląłem się cały wieczór, że to ex dla Xa, a tu taka niespodzianka ;)

I jeżeli chodzi o ścisłość to FP było sporo po CC ;) O FP nawet wróble nie ćwierkały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na xboxie i wyglada sympatycznie. Na kilku graczy idealna jajcarska przygodowka, czekam jak tylko wyjdzie na ps store. Ktoś zainteresowany prosze pisac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat premiery??

Cisza w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ta gre czekam juz od dawna i nadal zadnych nowych wiadomosci na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem tę grę na iksa, jest niezła, przyjemna, sporo postaci, które się odblokowuje w miarę progresu. Każda postać ma inne specjale i każda się trochę inaczej gra. Spora dawka humoru. Nie jest skomplikowana, ot taka żeby popykać.

Co fajne, to że można grać we 2 (chyba do 4) osób. Bardzo fajnie się młóci. Grę można (trzeba) przejść kilka razy. Są takie... areny nieobowiązkowe po wygraniu których dostaje się nowe postacie i exp.

Jest jeszcze tryb online, którego nie wypróbowałem bo nie miałem już live i nie miałem zamiaru wykupować. Podejrzewam, że też jest ciekawy.

Gra do popykania raz na jakiś czas. Jeden z lepszych arcade na iksa, ale wg mnie szały niema. Kupiłem ją w promocji, w ramach deal of the week więc nie żałuję.

Jeżeli na PSN będzie kosztowała do 40zł to ew można kupić, ale nie jest to dla mnie rewelacja, może ze względu na to, że w grze zależy mi na dobrym online, długim czasie grania i swobodzie działań.

Nie namawiam, ale jeżeli wyjdzie na PSN to podejrzewam, że to będzie jedna z lepszych pozycji. Na pewno lepsza od After Burner Climax.

Edytowane przez Pianandrill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem CC na x-klocka i muszę powiedzieć,że to jedna z lepszych gier arcade w jaką dane mi było zagrać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy moża się spodziewać tej gry na PSS ???

kiedy można się spodziewać tej gry na PSS ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy moża się spodziewać tej gry na PSS ???

kiedy można się spodziewać tej gry na PSS ???

nikt nie wie !!

Nikt nie wie !!

:tongue:

naprawde ta gra byla zapowiedziana juz daaawno temu i ... to tyle

edit - kurde nawet na E3 nic nowego wsprawie tej gry nie powiedzieli :(

juz naprawde trace wiare ze ja wydadza na PS3

Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu widać ze to gra twórców Alien Hominid.Wygląda dosc ciekawie ale i tak na 100% ją łykne i bedziemy z kumplami w czwórke smigac w to przy jednej konsoli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji na ps3 dostaniecie - 4 avatary psn z rycerzami castle crashers, lepszy tryb areny, konkurs jedzeniowy - wiecęj jedzeń niż na xbox'sie, siatkówkę i dodatkowe rundy w kampanii oraz ulepszony tryb sieciowy.

Nie wiem jak wy ale opłaca się kupić tą grę czy lepiej poczekać na lara croft of the guardian of light która wyjdzie 18 września ? Ta sama jest cena tych 2 gier...

Edytowane przez Sporek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze Castle Crashers. Lara Croft nie dosc, ze ma Co-Op tylko dla 2 osob to nie dostarcza takiego funu jak CC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na oficjalnej stronie www.thebehemoth.com na forum że jeżeli grę kupisz w dniu premiery, dostaniesz nowy skin postaci... nie wiem czy to prawda ale miło by było.

A dla zaciekawionych polecam blog twórcy http://devblog.thebehemoth.com/ :turned:

castlerelease.jpg

Przepraszam że piszę 1 post pod drugim ale jak bym edytował tamten to by nikt tego nie przeczytał - dzisiaj jest premiera castle crashers na amerykańskim psstore. Na polskim nie wiadomo kiedy się pojawi. Być może też dzisiaj. Więc odpalajcie PSS w okolicach 16-17 i sprawdzajcie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CC pojawi się w tym tygodniu najprawdopodobniej tylko na US PSS, więc nici z zakupów. Pewnie poczekamy sobie tydzień dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE 

te info masz z pewnego zrodla ? bo mnie zasmuciles ? a co z nowym alienem ? mial byc tydzien temu i tez doopsko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CC pojawi się jutro na amerykańskim psstore. Na oficjalnej stronie developera tak jest tam napisane. Z polską premierą jeszcze nic nie wiadomo.

EDIT:

Na oficjalnej stronie widnieje news o jutrzejszej premierze na PSN EUROPE !!! Tu oryginalny tekst: Castle Crashers Arcade Cabinet running on a PlayStation 3, BattleBlock Theater demo, new merchandise (yes this means a PAX Exclusive T-Shirt among other things), and the list keeps going on. If you are in the area, or even if you’re not, come on by to Booth #3102 and say hello to us and play our games.

A tu moje tłumaczenie:

Castle Crashers Arcade jest już na PlayStation 3, demo Theater BattleBlock, (tak oznacza to że Theater BattleBlock będzie Exclusivem na PS3, Exluzywne T-Shirty pojawią się w TheBehemothStore między innymi), i otrzymają logo PSN. Jeśli jesteś w okolicy, a nawet jeśli nie jesteś, chodź by do Booth # 3102 i przywitaj się z nami i graj w nasze gry.

A tu odnośnik: http://devblog.thebehemoth.com/

Edytowane przez Sporek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ciach]

§ III - Bany-Wykluczenia.

------------------------------

Za co banujemy?

1. Atakowanie innych użytkowników forum.

2. Stosowanie prowokacji wobec innych użytkowników forum.

Regulamin przewiduje bana, dam użytkownikowi ostatnią szansę i pozostawiam 4 ostrzeżenia :down:

post-4812-1254771613,1955.png

Edytowane przez Tomo
Regulamin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty sie go czepiasz ?? zle zrozumial. I co z tego ?

Ku*a taki bystry jestes ?? Wlasnie pokazales jaki jestes "ynteligentny" swoim postem.

Nic tylko gnojem smierdzi i chamstwem. Jak Ci nie pasuje poziom ludzi na tym forum to pisz na forum Tibii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ciach]

No no, jak na pierwszy post to ostro pojechałeś z koksem. Nie obrażaj chłopie ludzi, bo to nieładnie bardzo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×