Skocz do zawartości
ONE

Castle Crasher

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam ten problem :whistling:

No i jeszcze sprawa znalezienia gry np. Ranked match/Arena - w 99% pisze mi że "No games found". Z innymi trybami też tak mam.

Niemożliwe że tak mało osób w to gra :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;P..

ja akurat moglem znalesc gry ale Ciebie nie widzialem.. Kancel tez nie mogl do mnie dolaczyc w zaden sposob..

a jak ja szukalem do dolaczylem do 2 gier (1 arena i 1 CC) ale na arenie mialem duze lagi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już CC z EU. Czekam na zaproszenia do przyjaciół i do gry, oczywiście od was :)

( Jak coś, to mam namiary na ukryte zwierzaki, bronie i unikalny bonus :) )

Edytowane przez Sporek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super. Przeszedłem online coop dzisiaj za jednym zamachem :) Strasznie wciąga i brakuje takich gierek z możliwością coop w 2 osoby lub więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kampanii się uleczają. Zaproś mnie do gry, chętnie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię zaprosiłem dalej czekam na akceptacje żeby pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję osób do wspólnej gry na poziomie Insane. Z baratem mamy postacie około 30 levela. W 2 nie jest trudno  dry.gif

Zapraszam!!  :biggrin:

PSNid: tuter86 lub Mike94PL

Edytowane przez tuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyuzo, jeżeli będziesz dzisiaj o 18 przed konsolką to gramy !!! PS: Super gra, ale miałem zdziwienie gdy zdobyłem broń pisaną polskimi literami... KIEŁBASA !!!

EDIT: Przeszedłem grę, ale nie mam wszystkich trofków, muszę przejść ostatnią rundę gry w 4 graczy, zebrać wszystkie zwierzęta, wygrać 40 razy na arenie, itd. Czekam na pomocne dłonie !!!

Edytowane przez Sporek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram w CC. Dzisiaj przeszedłem grę w 2 osoby i mam ochotę na więcej :)

Chętni do grania piszcie PSNid Qlesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chętny w święta popykać w CC to zapraszam :P

PSN id: Jankes14

Tylko w zaproszeniach piszcie, że jesteście z PS3site

Edytowane przez Jankes14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy przy trophy 40 wygranych walk na arenie i medic. Szukam chętnych.

Ja jestem ale bardzo rzadko siedzę przy konsoli. Ale daj znać, a wejdę na konsolę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 do 14, jutro będę na PSN. Mogę pograć. Nawet bardzo chętnie. A tak w ogóle, zebrałem wszystkie Animal Orb'y a nie zaliczyło mi trofeum. Chyba że PS3 ma dodatkowego zwierzaka/zwierzaki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 do 14, jutro będę na PSN. Mogę pograć. Nawet bardzo chętnie. A tak w ogóle, zebrałem wszystkie Animal Orb'y a nie zaliczyło mi trofeum. Chyba że PS3 ma dodatkowego zwierzaka/zwierzaki. Pozdrawiam.

te ze sklepu tez kupiles ? i pamietaj o glowie kocura ktora jest nad drzwiami w sali z pupilami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ze sklepu tez kupiles ? i pamietaj o glowie kocura ktora jest nad drzwiami w sali z pupilami :D

Pamiętałem, o wszystkich, nawet tych co trzeba przywołać rogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoos moze jaka jest cena w PLN tej gry? Bo mam chec ja kupic , a na US PSS kosztuje 9.99$ , i nie wiem gdzie bardziej mi sie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US się bardziej opłaca, w PLNach zapłacisz 51zł.

Dziwne, ponieważ jak była premiera gry, to ja ją kupiłem za dokładnie 42 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ponieważ jak była premiera gry, to ja ją kupiłem za dokładnie 42 zł.

Troche dziwna maja ta 'taktyke cenowa' 51 , 42 , 47 [za Dead Nation ]. Pewnie kupie ale dopiero po dirtcie 3/gt5

PS. Na ile wystarcza gra? W ile sie przechodzi ja na narmalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwna maja ta 'taktyke cenowa' 51 , 42 , 47 [za Dead Nation ]. Pewnie kupie ale dopiero po dirtcie 3/gt5

PS. Na ile wystarcza gra? W ile sie przechodzi ja na narmalu?

Gra nie ma poziomu trudności. Powiem ci tak. Jeżeli grasz i grasz cały czas w kampanię, gra starczy ci na 5 godzin + wszystkie osiągnięcia. Polecam grać z kimś na 2 padzie. Jest też tryb przez internet, walki na arenie i (CO NAJWAŻNIEJSZE) możesz przejść całą kampanię z innymi przez internet. Jak przejdziesz grę, zdobędziesz wszystkie zwierzątka i osiągnięcia to gra może się nadać na szybką partyjkę w siatkówkę, albo krótką bitwę na arenie. Można przechodzić kilka razy, a raczej jest wskazane aby mieć wszystkie osiągnięcia i postacie, bo aby odblokować nową musisz przejść grę daną postacią. Jak będziesz chciał, pomogę ci przejść, bo sam nie mam wszystkich osiągnięć, a we 2 gra się fajnie. Jedyny minus jest taki że w czasie gry przez internet nie ma Chatu, ale co tam. Dla mnie gra 8/10, dlatego że jest fajna, ale brak chatu na multi i częste błędy serwerów to wady. Ale polecam, za tą cene... sam nie byłem do tej gry przekonany, ale polecam ci, kup. Chyba że nie lubisz komiksów, albo walki przez całą grę, chodź są czasami rundy w których trzeba coś zrobić, ale polecam, kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobik>CC to swietna gierka, jedna z najlepszych na pss, zabawa z kumplem swietna. Bardzo fajny jest tez dodatkowy tryb siatkowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się skusił jednak 51zł... to konkretna przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , no kupic ,kupie. Tylko skad wziazc C-Z-A-S. Wlasnie ogrywam inFamous tego z WB. Jak ogram i kupie Dirta 3 to zakupie CC , mam konto na US wiec kupie w $ bo $9.99 kosztuje gra wiec w przeliczeniu daje nawet nie 30zl bo chyba $=2.8 wiec 28 zl , tylko nie wiem czy banki nie naliczaja jakies prowizji jak sie kupi karta i przemieni na ZŁ. Ale to zadzwonie do banku.

Gra mi sie podobala , jak bylem w stanach to gralem z kolega na Xklocu oczywiscie, gralem z nim przez godzinke i bardzo gra mnie zaangazowala wiec.... kupie. Hmmm 5 h , w sumie ni to duzo ni malo. No ale szukam czegos z co-opem bo mam brata i czasem z nim pogram w fife czy w stardust'aa lub wipout'a. Chetnie bym tez zagral z Toba tylkko pierwsze zakupie gre. Jak to zrobie to dam znac. Bo demo to po dzis dzien mam na HDD.

Dzieki za objasnienia chlopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×