Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Co do samego przechodzenia gier to nie robię tego od razu z przewodnikiem. Pierwszy raz grę przechodzę zawsze dla fanu i ewentualnie staram się wszystko odkryć, zdobyć co możliwe. Np w takim tomb raider czy uncharted włączałem grę od razu na hard bo nie są to tytuły wymagające, jeśli chodzi o skarby to szukałem ich za pierwszym razem na własną rękę a resztę olewałem. Za drugim razem dopiero strona ps3trophies + poradniki + youtube i maksowanie gry. Aż taki chory na pucharki nie jestem żeby grę od razu przechodzić z poradnikiem.

Co do BF i to że nie mam max levlu w multi to muszę tu zaznaczyć że mam też bf na komputer gdzie miałem :). Natomiast w killzone 2 platyna zmusza do zdobyć absolutnie wszystkiego i w multi i w singlu. Jeżeli mam wybierać fps multiplatformowy to wolę grać na max detalach na komputerze niż na konsoli.

Co do zbierania flag, piór czy odłamków w infamous to ja to nawet lubię. Niby to nie ma sensu a jednak czasami jest fajnie pochodzić i pozwiedzać miasto. Gdyby nie pióra czy achi to nigdy bym nie zobaczył widoku miasta ze szczytu bazyliki czy zamku (nie pamiętam co to było dokładnie) i nie skoczył bym ze spadochronu.

Pucharki pozwalają na czerpanie większej przyjemność z gry i to jest dla mnie najważniejsze. Z resztą patrząc też z punktu widzenia forum zdobywanie platyn ma o tyle sens że w razie czego można swoje zdanie poprzeć dowodem w postaci Platyny i wykazać brak wiedzy drugiej osobie (uwielbiam to ) :P

ZGADZAM SIE W 100% :) Edytowane przez Amorphis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem trophy hunterem któemu nigdy się nie chce polować na trofea:P Jak gram to patrzę co można zrobić ale nigdy nie chciało mi się potem 2 raz gry robić, chociaż teraz chyba w gow i gow 2 zrobię platynki;) Na xboxie kilka calaków miałem na ps3 jeszcze żadnego, ale nie dziwne skoro tyle gier lezy u mnie na polce nawet nie ruszonych,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój niechlubny rekord to LBP- It took 39 years, 10 months, 1 day, 11 hours, 12 minutes, 29 seconds to achieve this platinum, przynajmniej tak twierdzi YGC :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się. Potrafisz podróżować w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mój niechlubny rekord to LBP- It took 39 years, 10 months, 1 day, 11 hours, 12 minutes, 29 seconds to achieve this platinum, przynajmniej tak twierdzi YGC" - no nieźle, troche Ci te LBP zajęło życia :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frajda za przejście CoD'ów na veteranie?Veteran jest na tyle prosty że na PC'cie przejście gry zajęło mi jakieś 5-6h.A trofea oczywiście lubię i bez tego na konsoli nie miałbym takiej frajdy jakiej mam.Teraz np.nie wyobrażam sobie grania na PS 2 bez trofeów.I na prawdę dużo przygód miałem z niektórymi pucharkami.Z niektórych jestem dumny i z każdej platynki bardzo się cieszę bo według mnie platyna jest to "ukoronowanie" mojej ciężkiej pracy i godzin jakich poświęciłem żeby zdobyć wszystkie pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że z tych całych pucharków, itd. nie ma żadnych profitów... Cokolwiek...dodatek jakiś do ściągnięcia, jakaś zniżka na PSS, darmowe avatary albo style do menu, itd....

A tak to klepie się te pucharki i nie ma się z tego dosłownie nic...

Tak, wiem, satysfakcja...ale bez problemu mogliby opracować jakiś system nagród za ilość zdobytych pucharków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, fajnie by było jeszcze jakby był jakiś eksport obecnych osiągnięć z ps3 do konsoli następnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to raczej nie trzeba się martwić. Gdyby system osiągnięć z PS3 został porzucony na rzecz nowego, to ludzie by chyba $ONY zjedli żywcem.

Na 101% na PS4 będzie nadal trofea, ewentualnie ewoluują do czegoś nowszego, albo po prostu będzie osobna zakładka dla gier z PS3.

Ale do tego jeszcze daleka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że z tych całych pucharków, itd. nie ma żadnych profitów... Cokolwiek...dodatek jakiś do ściągnięcia, jakaś zniżka na PSS, darmowe avatary albo style do menu, itd....

A tak to klepie się te pucharki i nie ma się z tego dosłownie nic...

Tak, wiem, satysfakcja...ale bez problemu mogliby opracować jakiś system nagród za ilość zdobytych pucharków...

O ile się nie mylę w U2 jest dodatkowa skórka do multiplayera za platynę. Mała rzecz a cieszy, szkoda że to wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie taki problem z zsynchronizowaniem trofeów ? Ja już 3 min czekam i jest nadal 16 %. Damn !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie taki problem z zsynchronizowaniem trofeów ? Ja już 3 min czekam i jest nadal 16 %. Damn !

Miałem tak 2 dni temu. Dzisiaj synchro działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem z aktualizacją trofeów? Mi nie chcą się zaktualizować od dobrych 2 dni. Tzn. na konsoli wszystko ładnie, szybko śmiga ale na psn już nie. Jest stan sprzed dwóch dni.sad.gif Do tego jak chce wejść w mój przenośny identyfikator to wyskakuje komunikat "Żądana strona jest niedostępna. Aby kontynuować przeglądanie strony playstation.com, możesz spróbować wrócić na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwania". Wie ktoś może co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Nowy jestem i pomyślałem, że może coś schrzaniłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zomos

Strona playstation aktualizuje się kiedy i jak chce, ustawiłem Ci trophy card który będzie się samodzielnie odświeżał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cał czas mam problem z tym gamecardem, najpierw tydzien robiłem, teraz sygnatury na forum nie mogę wstawić-nie mówiąc o zmianie grafiki

Dzięki Tomo:) Próbowalem przez trophies.com ale tam w ogóle nie chciało mi wstawić na forum.

Edytowane przez Tomo
5s roboty! Załatwione, tło dopasuje się samo do aktualnie ogrywanej gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem początkującym graczem i w sumie zaczeła mnie zastanawiać jedna rzecz... Po co w ogóle zbiera sie tę trofea? W jakim celu nie którzy przechodzą gre nawet 3 razy? Co to daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea są dla ludzi, którzy mają manię zdobywania cyferek - pierwszy punkt widzenia

Trofea są dla graczy, aby mogli się bardziej zagłębić w grę i przejść ją kilka razy, poznać wszystkie jej tajniki - punkt widzenia producentów, który jak wiadomo nie zawsze się sprawdza, ale czasami sami przecież przechodzimy grę po raz drugi czy trzeci

Trofea są dla... punktów widzenia tyle ile siedzenia. Mówiąc prosto. Nie chcesz nie zbierasz. Oczywiście niektóre przypadkowo wpadną :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea są dla ludzi, którzy mają manię zdobywania cyferek - pierwszy punkt widzenia

Trofea są dla graczy, aby mogli się bardziej zagłębić w grę i przejść ją kilka razy, poznać wszystkie jej tajniki - punkt widzenia producentów, który jak wiadomo nie zawsze się sprawdza, ale czasami sami przecież przechodzimy grę po raz drugi czy trzeci

Trofea są dla... punktów widzenia tyle ile siedzenia. Mówiąc prosto. Nie chcesz nie zbierasz. Oczywiście niektóre przypadkowo wpadną :).

Zapomniałeś dodać

Trofea zbierać można dla dzikiej satysfakcji - wiesz, że jak przeszedłeś grę na 100% to jesteś niezły

Platynowe trofea w niektórych grach (Fight Night R4 czy Killzone 2) są niesamowicie trudne do zgarnięcia, więc jak masz w kolekcji platynkę w grze, w której wymagane jest więcej niż tylko przejście gry, znaczy że jesteś naprawdę "Pro" ;)

I (np. dla mnie) największy sens w zbieraniu trofeów jest taki, że jak by ich nie było, to byś nie wiedział o wielu możliwościach, sekretach, wyzwaniach - czyli dodatkowych celach w grze. Normalnie byś je pominął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jestem z innej kategorii graczy. Gram dla przyjemność a nie po to żeby sie męczyć czy sprawdzać. A że jestem materialistą to na pewno bym robił platyny zeby za to była jakaś nagroda. Cóż chociaż jak mi sie bardzo gra spodoba to na pewno platyne zrobie. Na pewno w Infamous 1 :) i na pewno nie w takim Uncharted gdzie ludzie na prawde sie męczą i nie wiem co to za przyjemność ;/

A własnie i jeszcze jedno. A co bedzie w przypadku jak bede musiał zmienić soft w konsoli? Wtedy pewnie wszystkich zostaną sformatowane no nie?

Edytowane przez iceblast007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×