Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dotyczy gry Batman Arkham City.

 

Trofeum Perfekcyjny Rycerz - Dzień 2

 

Trzeba ponownie ukończyć główny wątek, misje poboczne, NG+ i zemste Riddlera i tu pojawia się pytanie czy do misji pobocznych zalicza się także chodzenie w odpowiedni dzień do Calendar Man?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy gry Batman Arkham City.

Trofeum Perfekcyjny Rycerz - Dzień 2

Trzeba ponownie ukończyć główny wątek, misje poboczne, NG+ i zemste Riddlera i tu pojawia się pytanie czy do misji pobocznych zalicza się także chodzenie w odpowiedni dzień do Calendar Man?

Z tego co pamiętam to nie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po wielu, wielu godzinach zmęczyłem platynę w Diablo 3 RoS. Te 500 zadań i 6 postaci na 70lv było gorsze od boostowania multi w TR czy AC4. Bite dwa tygodnie grania po 3-4 godziny dziennie by zrobić 350 zadań i 4 postaciami dojechać do 70lv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2yulldh.jpg

 

platyna nr 55 Resident Evil Revelations 2 PS4

Revelations 1 bezapelacyjnie lepsze fabularnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osob do odblokowania trofeow FIFA15 (PS4). Ktos chetny? Priv

Edytowane przez patoenel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubileuszowa okrągła numer 50 to Lego Star Wars Clone Wars. Jedna z łatwiejszych ale dla mnie cenna ponieważ robiłem ją razem z 7 letnią córką.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpiękniejsza z Twoich platyn :)

Gratulacje dla Was obojga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę małym jubileuszem. Właśnie wpadła mi 10 platyna w postaci Uncharted Drake's Fortune :) i mała ciekawostka moje w ogóle pierwsze trofeum zdobyte na ps3 to First Treasure właśnie z Uncharted :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem mieć platyny we wszystkich Uncharted.

Ale za to po ponad 4 miesiącach robienia sieciowych wyzwań wpadła platyna w Rayman Legends. Pierwsze trofeum zrobiłem na początku listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadły 2 platynki z rzędu. Tym razem Trine 2 i Ratchet & Clank: Załoga Q. Obie przyjemne i stosunkowo łatwe, choć z jednym pucharkiem wymagającym żmudnego farmienia w R&C.

 

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że obie wbite wspólnie z narzeczoną, co sprawia, że smakują podwójnie dobrze. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zabrałem się za velocity 2x. Gra jest wyśmienita, jeden z lepszych indyków na soniacza, ale nie wiem co mi przyszło do głowy, żeby w ogóle myśleć o platynowaniu tej gry. :P Cóż, jednak podjąłem się tego i dziś ostatnia prosta do platyny, ale uwierzcie mi, że moje palce wręcz krwawiły na niektórych etapach. 47 & 50 tych poziomów nie zapomnę chyba nigdy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×