Skocz do zawartości
Gość

Jest coś lepszego niż wirecard!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ok ja mam konto w ing To jak wyrobie sobie tą karte Playstation Story będą ją akceptować bez problemu??Sprawdzał to ktos wogle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
Witam uprzejmie

Z tego co ludzie mówią, Visy nie akceptuje, bo sprawdzany jest dokładny adres i kraj wydania karty.

Mastercard nie sprawdza.

Płaciłem Vistą w USA działa spoko, w niemczech nie działała a w UK niesprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Fajna karta :D Niech ktos ja przetestuje :) Jak dziaja to ide do ING z starsza i wyrabiam :D potestujcie ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devom

Nawet fajnie ta karta wyglada ;) trza tylko sprawdzic czy dziala ;) kto na pierwszy ogien ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajna karta :D Niech ktos ja przetestuje :) Jak dziaja to ide do ING z starsza i wyrabiam :D potestujcie ja ;)

Wystarczy że masz skończone 13 lat :P

Aha, co do tego czemu nie każda karta działa to powiem tak: MasterCard jest rozliczana w Euro, zaś Visa w Dolarach, dlatego nie wszędzie mogą działać.

Zobaczymy jak to będzie z polskim PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam tą kartę już bardzo długo. Jeśli chodzi o płatności w US nie ma problemu (psstore, gierki online itd., World of Warcraft tak samo bez problemu pomimo ze w Europie), natomiast jeśli chodzi o UK psstore to jak sprawdzałem przed wakacjami - niestety nic z tego. Ale.. jeśli zależy wam na szybkich zakupach z UK store to ja czasami robie tak:

1. Mam pieniądze na koncie w ING

2. Robie przelew wewnętrzny poprzez bankowość elektroniczną ING na tą kartę (tyle ile potrzebuje na gry)

3. Wchodze na wirecard i robie wpłate właśnie tą kartą na konto wirecard

4. Płace w PSStore mastercardem z wirecard.

Wszystko w ciągu paru minut (sprawdzone, dzisiaj tak wziąłem Locoroco).

A jak chcecie coś kupić w US to po prostu płacicie od razu tą kartą z ominięciem wirecard'a.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne, tą kartę można wziąść bez posiadania konta w ING, ona sama w sobie jest takim wirtualnym kontem na które można wpłacać pieniądze. Natomiast wygodniej jest założyć normalne konto, do tego wziąść tą kartę i uruchomić bankowość elektroniczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×