Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam grę ale potrzebny mi jest ten kod "rejestrujący grę" który jest potrzebny przy pierwszym uruchomieniu gry, czy jest możliwość kupienia tego kodu czy muszę kupić nową grę?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie kupic FINAL FANTASY® XIV: A Realm Reborn™ Collector's Edition? Tylko 49.99 euro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytanek :

1) czy ktos jescze w to gra?

2) czy to prawda ze serwery sa cross-platformowe?

4) czy jak kupie na ps3 na plycie to za free przejde na ps4?

5) czy sa jakies realmy na ktorych jest najwiecej polakow?

6) ile kosztuje abonament?

7) rozumiem ze jako ze jest to mmo to sa wieloosobowe raidy jak w wow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.) Teraz nie wiem bo zrobiłem sobie przerwę od tamtego miesiąca, ale ludzi grało mnóstwo.

2.) Nie wiem

3.) Grę dostaniesz za free, ale abonament musisz płacić.

4.) Moogle

5.) 11 euro ja płaciłem. Nie wiem czemu bo kolega, który grę nabył tydzień później płacił 13 euro.

6.) Nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś spotkał się z czymś takim?

9521f34d81054.jpg

 

Czyżbym trafił na zorganizowaną grupę gold farmerów? Można tak wywnioskować po tym iż latali po Fate'ach jak szarańcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytanek :

1) czy ktos jescze w to gra?

2) czy to prawda ze serwery sa cross-platformowe?

4) czy jak kupie na ps3 na plycie to za free przejde na ps4?

5) czy sa jakies realmy na ktorych jest najwiecej polakow?

6) ile kosztuje abonament?

7) rozumiem ze jako ze jest to mmo to sa wieloosobowe raidy jak w wow?

1) Oczywiście

2) Tak

3) WTF ???

4) Tak

5) Na Mooglu jest sporo Polaków, ale jak grałem to serwer był przepełniony i nie dało się tam utworzyć postaci.

6) http://www.keye.pl/games/product/id/12789/Final-Fantasy-XIV-Final-Fantasy-XIV-A-Realm-Reborn-60-dni-Prepaid

7) Cała gra jest wieloosobowa ;) A dungeony to jej najlepszy element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj kupiłem grę na PS3 z myślą o upgradzie na PS4, bo różnica w cenie jest kosmiczna. 

 

I teraz pytanko.

 

Też macie niskie fpsy? Zacząłem Gladiatorem w Ul'dah i praktycznie nie da się grać. Na moje oko 10-15 fps, oczy bolą niemiłosiernie po 15 minutach grania.

 

Może jest jakieś rozwiązanie problemu niskich fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Finale, nie lubię MMO, ale beta na ps4 mnie o dziwo wciągnęła. Mam pytanie co do przeniesienia gry na ps4, jako, że wersja na ps3 jest śmiesznie tania to pomyślałem o upgrade, tylko nie wiem na jakiej zasadzie ma on działać? Wkładamy płytkę z wersji ps3 do ps4, i gramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj kupiłem grę na PS3 z myślą o upgradzie na PS4, bo różnica w cenie jest kosmiczna. 

 

I teraz pytanko.

 

Też macie niskie fpsy? Zacząłem Gladiatorem w Ul'dah i praktycznie nie da się grać. Na moje oko 10-15 fps, oczy bolą niemiłosiernie po 15 minutach grania.

 

Może jest jakieś rozwiązanie problemu niskich fps?

Z tymi fps'ami to różnie bywa. Zależy ile na ekranie się dzieje. PS3 już tego nie uciągnie. Jak grałem ostatnie dungeony w głównym wątku to widziałem tylko błyski kolorów bo na ekranie było ponad 10 postaci. 

Zastanawiam się nad powrotem do gry. W końcu fajna była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem grę na PS4, więc spodziewam się, że do wtorku dojdzie. Kim się najlepiej gra? W ogóle jest ktoś chętny do wspólnej zabawy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem grę na PS4, więc spodziewam się, że do wtorku dojdzie. Kim się najlepiej gra? W ogóle jest ktoś chętny do wspólnej zabawy? :)

Jak chcesz być graczem, który najkrócej czeka w dungeonach to bierz healera. Najsilniejszy jest Thraumatuge/Black Mage, ale ma najmniej HP w grze. Ja osobiście gram Paladynem i Warriorem (Tank jeden i drugi). Z innych klas to jeszcze chyba Lancer/Dragoon jest w porządku bo Puglist i Archer są dosyć słabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat.
Dlaczego gra na ceneo czy innych sklepach internetowych kosztuje 100+PLN, a na allegro znajdują się aukcje nowej gry w folii za 20PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w tym ze aukcję z ceneo mają zawarty w sobie abonament a te wersję po 20 to gola płyta z instalka gry i bez kodu na granie miesiąc.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w tym ze aukcję z ceneo mają zawarty w sobie abonament a te wersję po 20 to gola płyta z instalka gry i bez kodu na granie miesiąc.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

No to muszę Cię zdziwić, bo właśnie pobiera mi się patch do mojej kopii - Collectors Edition, jakaś wersja dwupłytowa, kod rejstrujący grę działał, na stronie sprawdziłem, że subskrypcja aktywna na 30 dni + jakieś bajer itemki. Wydałem na tę grę całe 17.90PLN, stąd moje zdziwienie odnośnie rozbieżności cen. Napisałem tam wyżej, że chodzi o wersje w folii, zatem jak kod mógłby być wykorzystany? Cena gry na PSN to coś w graniacach 100PLN, na ceneo, Saturnach i innych jeszcze więcej, nie ogarniam.

Swoją drogą na wstępie 9[GB] update'u, więc raczej pogram coś jutro. Ogrywa ktoś jeszcze ten tytuł? Ma ochotę coś razem poexpić? Zarzucić jakimiś podstawowymi wskazówkami na Skype?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć opłacony PS Plus, żeby grać w to na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę Ci w przypadku PS4, ale wiem, że na PS3 nie jest potrzebny PS Plus.

Ja klucze kupuję stąd:
http://www.keye.pl/games/buylistsearchgame/game/356
I nie ma tutaj żadnej wzmianki typu podział PS3/PS4/PC, ale niestety pewności co do Twojej aukcji nie mam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję graczy, którzy pomogliby mi przejść T5. Po ponad miesiącu próbowania jestem w 100% pewny, że nawet jedna osoba, która nie ogarnia walki może popsuć całe party. Co jest przykre? Że czasami przez prawie 90 minut tłumaczę strategię innym graczom (znam całą, mój rekord na Twintani to niemal 5% resztki HP), widać fajny progres, przechodzimy z sekcji do sekcji, po czym czas się kończy albo ludzie odchodzą i kolejne party, z kolejnymi nowymi ludźmi. Oczywiście na samo party czekam czasami 100+ minut.
Zatem prosiłbym o dodanie na Friend List czy coś, potem zrobiłoby się party i ogień.
Dragoon, serwer Moogle, 120 iLvl, Longinus Zeta.
Nick w grze: Zygo Hitori, PSN: Zygo89pl

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze ? Widzę chyba to najlepsze mmo na ps4 najbardziej wow podobne. Ciężko znaleźć polakow i społeczności a samemu to szybko się znudzi.  Są polskie gildie jakieś  i jakaś społeczność graczy na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latem przyszłego roku będzie kolejne rozszerzenie o wielkości pełnej gry.

FFXIVSTormblood-3.jpg

 

FFXIVSTormblood-10.jpg

 

Screenshot-10_14_2016-8_13_06-PM.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś statystyki z ilością graczy itd.? Ciekawe jestem, ile osób gra w tę grę, pomimo tak dużego abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mefix napisał:

Macie jakieś statystyki z ilością graczy itd.? Ciekawe jestem, ile osób gra w tę grę, pomimo tak dużego abonamentu.

Swego czasu regularnie płacących było coś ponad 2,5 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo gra jest crossplatformowa i gra się na jednych serwerach z ludźmi ps4, pc i ps3. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×