Skocz do zawartości
DJNear

8002a227 prosze o pomoc !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W Sobote kolega podał mi login i hasło do konta psstore.Miał tam jakies grosze na koncie i chciał zebym se kupił postac do lbp wiec weszłem na konto ,kupiłem i sciągnełem.10 minut puzniej wyskoczyła mi wiadomosc ,,YOU CANNOT USE PLAYSTATION NETWORK witch this account''kod : 8002a227.Pisałem do sony meile ze to nie była kradziez ale nie odpisują mi.Minął narazie 1 dzien i jak narazie nie moge sie zalogowac do neta na ps3.Czytałem gdzies na google ze trwa to 7 dni (ban).Prosze niech odpisze mi ta osoba co miała juz ten problem.Czy zwrucili konto i po jakim czasie.Wszystkie moje konta nie działają :( .Boje sie naprawde ze juz nigdy nie podłącze ps3 do neta :( .Pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściemniać to my ale nie nas. Bana się nie dostaje za kupowanie od kolegi , tylko za trollowanie w LBP. I bardzo dobrze. Poczekasz sobie 2 tygodnie, to może na drugi raz będziesz się zachowywał jak normalny człowiek. Poza tym, powód bana masz opisany w mailu od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie to było tak.

Byłeś u kolegi i dał ci pograć w LBP. On wyszedł a ty zacząłeś trollować i dostałeś bana, uciekłeś od kolegi i teraz piszesz tutaj aby uniknąć konsekwencji.

Oj nieładnie, nieładnie. Lepiej się przyznaj i powiedz jak to było bo tak to nie wyjaśnimy tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę :D Trochę godzin z LBP spędziłem ale o tym nigdy nie słyszałem. Co macie na myśli używając słowa "trollowanie"? Chyba za obicie paru mord czy ciąganie kogoś za fraki bana nie dostanę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę :D Trochę godzin z LBP spędziłem ale o tym nigdy nie słyszałem. Co macie na myśli używając słowa "trollowanie"? Chyba za obicie paru mord czy ciąganie kogoś za fraki bana nie dostanę?

Mnóstwo ludzi dostaje bana za niefajne zachowanie w LBP. Nie mówię o naszym kraju oczywiście. Ta gra jest pod ścisłym nadzorem. Powiesz do kogoś coś nie tak lub wyślesz pmke to cię zgłosi i masz pojechane. Wiecie, że tam się pozywają za byle co. Z grami jest nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w lbp !!! muwie prawde .Nie jestem człowiekiem który wyzywa itp.A w lbp to dawno nie grałem i z checią bym se zagrał ;/.Kupiłem se u niego gre Watchmen part 2 i Burn Zombie Burn istrój do lbp potem to cos nagle wyskoczyło w trakcie sciągania watchmen part2 i :( ,Niczego nie chce uniknac.Pisze prawde.

Zadnego meila nie dostałem od sony ;/.Dlatego sie was pytam ile trwa taki ban.Bo jak sie wkurze to zadzwonie do sony i ich zrąbie ;/.Zostałem nie własciwie osądzony ;/.Nic nie sciemniam.Nigdy na lbp nie wyzywałem ,nie obrazałem i nie cudowałem

Wiecie co : a ja mam wrazenie ze mógł mie zgłosic mój kolega.Za wchodzenie na jego psstore:(

Jak myslicie mógł by mi to zrobic i zbanowac mnie spycjalnie.Pozdrawiam ;]

Edytowane przez DJNear
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w lbp !!! muwie prawde .Nie jestem człowiekiem który wyzywa itp.A w lbp to dawno nie grałem i z checią bym se zagrał ;/.Kupiłem se u niego gre Watchmen part 2 i Burn Zombie Burn istrój do lbp potem to cos nagle wyskoczyło w trakcie sciągania watchmen part2 i :( ,Niczego nie chce uniknac.Pisze prawde.

Zadnego meila nie dostałem od sony ;/.Dlatego sie was pytam ile trwa taki ban.Bo jak sie wkurze to zadzwonie do sony i ich zrąbie ;/.Zostałem nie własciwie osądzony ;/.Nic nie sciemniam.Nigdy na lbp nie wyzywałem ,nie obrazałem i nie cudowałem

Wiecie co : a ja mam wrazenie ze mógł mie zgłosic mój kolega.Za wchodzenie na jego psstore:(

Jak myslicie mógł by mi to zrobic i zbanowac mnie spycjalnie.Pozdrawiam ;]

Po pierwsze nikt ci na słowo nie uwierzy. Po drugie fajnych masz kolegów donosicieli :P Po trzecie ja bym ci dał bana za samą pisownię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wy nie wierzycie w nic to poco te forum tu jest ;/.A od mojej pisowni sie odwal najpierw spójrz na siebie potem na innych.

A ty sie czepiasz tych co nie powinienes.Bujaj sie !! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna historia... Chcesz z kimś o tym porozmawiac? :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kojelny mądry sie odezwał.Witam w paczce ;//.Macie mi tylko napisac ten kto miał ten problem ile trwało to u niego.

imit - jak chcesz zaraz moge cie złosic dostaniesz bana i posmiejemy sie razem :) Bedzie śmieszne .;]

Edytowane przez DJNear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×