Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam superbohaterów i klimaty z nimi związanymi. Gra się zapowiada smakowicie już ze względu na realia. Smuci mnie tylko, że to jest MMO czyli ogromniasty pożeracz czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wybor stron . Mam rozumiec ze bedzie to cos typu wow? Oby grafika byla satysfakcjonujaca , a kupie : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jak WoW tylko bardziej jak "City of Heroes", no i trzeba pamiętać, że system będzię dostosowany do konsolowej rozgrywki, a takiego WoW'a na pada się nie przeniesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to będzie Hit bo Konsolowego MMO z super bohaterami jeszcze nie było ! Kreujesz moce wygląd zabijasz sobie noobów czego chcieć więcej :D tylko jak portfel wytrzyma listopad 2009 i 1Q 2010 Trzeba bedzie zrobić jakiś skok :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku exclusive na PS3 :biggrin: Ja będę grał Flashem pewnie bo wolę superbohaterów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na Taką gierke właśnie czekałem :))) , ja również bede grał flashem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku exclusive na PS3 :biggrin: Ja będę grał Flashem pewnie bo wolę superbohaterów...

O ile mi wiadomo to bedzie też na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem nie jest tak, że Ci znani super heroesi będą jako NPC czy coś, a tworzymy jakiegoś bliżej nieznanego bohaterka? Czy wybiera się z grona już istniejących? Bo jeśli z istniejących to lekka lipą to zajeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo tworzy sie wlasnego superbohatera, a znani juz wystepuja jako NPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy to bedzie platny MMO czy free ? Kurde tez nie moge sie doczekac do kwietnia ale mam nadzieje ze nie bedzie trzeba za granie online w to dodatkowo placic jakiegos ABO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać na PL wersje czy lepiej z UK i mieć na dniach ?

Jeśli ktoś już ma prosze o recenzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no doczekac sie juz niemoge ^^ z pewnoscia dolaczy do kolekcji nielicznych mmo na ps3 ( pozatym napewno nabede blade&soul i moze The Agency) oby bylo wiecej takich gierek ;)

Ja beda grac Hero offcourse najlepiej kims kto wlada lodem/blyskawica albo jakims archerem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać na PL wersje czy lepiej z UK i mieć na dniach ?

Jeśli ktoś już ma prosze o recenzje

Pokaz mi palcem gdzie masz do zamowienia, to chetnie zamowie tez... Moze byc z UK, moze byc US...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nigdzie chyba nie ma. Z tego co wiem premiera sie przesunela.. Troche szkoda ale z drugiej strony dobra, lepiej zeby wiecej na tym popracowali i wypuscili ZAJEBIASZCYZ PRODUTK ! Bardzo jestem ciekaw tej gierki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nigdzie chyba nie ma. Z tego co wiem premiera sie przesunela.. Troche szkoda ale z drugiej strony dobra, lepiej zeby wiecej na tym popracowali i wypuscili ZAJEBIASZCYZ PRODUTK ! Bardzo jestem ciekaw tej gierki :>

Wiem, że nigdzie :) Moja wypowiedź dotyczy plebana, który to "może mieć gierke na dniach", a jak ja strasznie nie lubię mitomanów...

Wracając do tematu, to ktoś ma jakieś konkretne info o dacie premiery ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie już zapomniałem o tej grze, ale jak były fan komiksów nie mogę się wręcz jej doczekać. Dla mnie to must-have. Oby do premiery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak ;D grę na pewno kupię. Jak będzie możliwość stworzenia bohatera to super. Zrobię mieszankę Batmana z Green Lantern ;d Heat vision+pierścień latarników to jest to ;d A propo ciekawe czy będzie tam wydarzenie z obecnego eventu w DC - Blakest Night ;d czarni latarnicy wymiatają.

Wybrałbym Hero, ale z chęcia pograłbym taka postacią jak np. Joker ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo dokładną datę na testowanie bety? Bo zapisałem się ale ani klucza ani konkretnej odpowiedzi w @ nie było .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo dokładną datę na testowanie bety? Bo zapisałem się ale ani klucza ani konkretnej odpowiedzi w @ nie było .

Niestety, w mailu znajduje się tylko bardzo ogólna wzmianka nt BETY |Your willingness to participate in this testing process over the coming months is greatly appreciated.|

Osobiście obstawiam miesiąc Wrzesień/ początek Października, jako że pełna wersja ma ukazać się już w Listopadzie. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×