Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

10qgk2e.jpgvyqjvc.jpg6y1dw3.jpg

2rrx9px.jpg

2hhjblg.jpg

Ktora wersja wam się bardziej podoba i dlaczego?

Mi bardziej podoba się Slim. Widać ze ma matowa powierzchnie czyli powinno być mniej podatne na rysy :D Na pewno kiedyś wymienię moje PS3 "phat" na Slim. O i kurz nie powininien byc taki widoczny na powierzchni :P

Edytowane przez PatrykJP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ja trzymam PS3 na półce, jak mi się tam mają rysy zrobić ? Mam PS3 od pół roku i rys nie widać... PS3 Slim jest dla mnie paskudna... Ohydnie wygląda. I nie mówię tego dlatego, że mam Fat'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni musieli zrobić tak samo jak z PSP , slim , fat , niedługo wyjdzie łeb konia dupa słonia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zostaje przy facie :) prezentuje sie pieknie, ten fortepianowy lakier. to po prostu ladny mebel. wyglada na drogi porzadny kawal sprzetu. a slim wyglada jakosciowo jak taki xbox :) bez obrazy dla iksa ale chyab kazdy sie zgodzi ze wyglada jak zabawka (w koncu do tego ejst konsola) ale chyab wiecie o co mi chodzi

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę całkiem całkiem, spodziewałem się czegoś dużo brzydszego :) . Aż trochę zaczynam żałować za kupiłem w czerwcu moją czarnulkę ;/.

Edit:

Widzę że w SLIm dysk jest montowy z przodu, a nie z boku jak w fat :).

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie FAT, gdyż jej rysy są bardziej wyrazistę i moim zdaniem jej wygląd jest mały dziełem sztuki. Slim wygląda fajnie, jednak daleko jej do FAT.

P.S. Zmień nazwę tematu. Musi być FAT, zamiast "Phat"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ja trzymam PS3 na półce, jak mi się tam mają rysy zrobić ? Mam PS3 od pół roku i rys nie widać... PS3 Slim jest dla mnie paskudna... Ohydnie wygląda. I nie mówię tego dlatego, że mam Fat'a.

mi na PS3 oprócz rys porobiły się takie malutkie dziwne plamki, pewnie z braku regularnego czyszczenia:(

Jak macie jakieś sposoby na utrzymanie ps3 w czystości to piszcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chciał jakiś znać, moja raz wyczyściłem z kurzu i już mam porysowaną ;/.

Przestanie narzekać, SLIM nie jest po to żeby dobrze wyglądać, ale po to żeby być tańszą. Jeżeli będzie tańsza o parę stówek to wszystko się zrekompensuje :) . Poza tym na pewno jest wykonana w nowej technolog - mniej się grzeje. Chodziarz tak szczerze mówiąc to PS3 przy Xklocu jest jak lodówka przy grillu xD.

Raz błąd zrobiłem i już aferę robią xD.

Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż | Chociaż |

Edytowane przez TimanTi
LOL OMG WTF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić chociaż jedno zdanie uzasadnienia, dlaczego ta Slim taka brzydka jest i w ogóle królowa koszmaru?

Imo śliczna jest :wub: Kwadratowa! Cieniutka, lekka i cichutka (wnoszę z dużo mniejszego poboru mocy). A nie taki kloc, na który ciężko miejsce znaleźć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić chociaż jedno zdanie uzasadnienia, dlaczego ta Slim taka brzydka jest i w ogóle królowa koszmaru?

Imo śliczna jest :wub: Kwadratowa! Cieniutka, lekka i cichutka (wnoszę z dużo mniejszego poboru mocy). A nie taki kloc, na który ciężko miejsce znaleźć :P

zgadzam się z Tobą. Na trzecim zdjęciu pod ps3 są takie "schody" które strasznie mi się nie podobają, a wygląda to jeszcze gorzej gry konsola stoi pionowo :sick: . PS3 Slim wydaje się bardziej symetryczna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie slimka to naciagne brata zeby mi kupil :P bedzie w domu fat princess i slim princess a i bedzie mozna razem grac online w niektore tytuly w pss :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma co porównywać. PS3 do tej pory prezentuje się megaszacunkowo. Design Xboxa i Wii to ugly shit w porównaniu z grubą czarnulą. A Slim ? Slima mogę używać jako talerza, tacki do krojenia chleba i do wielu jeszcze innych upokarzających tą konsolę rzeczy ale na pewno nie postawiłbym jej na półce i używał jej do grania. Wygląda fatalnie i nie mam zamiaru się okłamywać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić chociaż jedno zdanie uzasadnienia, dlaczego ta Slim taka brzydka jest i w ogóle królowa koszmaru?

hmm, wygląda na tandete od chińczyków z bazaru :P

moje osobiste wrażenie na widok slima, stara grubaska jakoś dostojniej wygląda no ale o gustach podobno się nie dyskutuje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje z amazon.de (zakładam że więcej osób zna angielski, więc przepuszczone przez google translator):

Hello,

I am one of the lucky PS3 Slim Pre allowed.

The New PS3 slim volume is more than 70% smaller and much lighter. It is distributed by Euro plug power.

Here are a few advantages and disadvantages of the PS3 Slim:

Advantages:

Finally, 2 HDMI ports to another device "Durchzuschleifen"

Probably, it will be cheaper than the "thick" version.

-Nurnoch 80 watts power consumption

-All games can be via Remote Play on PSP Go play because of the missing keys is indeed known as the Bluetooth port on the new PSP a Dual Shock connect.

-PS2 backwards compatibility via software. This Sony is hoping that higher sales figures.

- A very nice Feautures for Linux fans: It is a small graphics chip installed with the Linux will be usable. Thus, the graphics are no longer on the Cell emulated. Bring high-Performanche relapses.

Negative:

Hard to replace very expensive, since a 64GB SSD for use with the mini PCI Express slot.

-Unfortunately, the version installed on my mini-fan rasping sound (not sound but stop annoying noise) I hope this is changing.

Conclusion: The PS3 Slim, or how the final product is hoarse is a very mature product, which at last brings the backward compatibility.

Unfortunately, this Sony is not responsible for the thickness PS3s veröffenltichen so they sell more PS3 Slim.

What is very positive, which no functions have been restricted (Blu-Ray movies or license any accessory use)

> swap

Czyli w skrócie:

- 2 HDMI

- pobiera 80 watt prądu

- można grać we wszystkie gry (z ps3?) na PSP Go z powodu bluetooth

- Kompatybliność wstecz z PS2 (!)

Z złych

- Ciężko zmienić dysk, lub drogo, tu nie jestem pewien

- Jakiś dziwny, denerwujący dźwięk z wiatraczka (?)

Edytowane przez Rabus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- A very nice Feautures for Linux fans: It is a small graphics chip installed with the Linux will be usable. Thus, the graphics are no longer on the Cell emulated. Bring high-Performanche relapses.

Po tym widać, że wyssane z palca. Linux został wycięty w Slimie całkowicie, jak i każdy inny other OS. Nie ma dwóch portów HDMI i nie ma wstecznej kompatybliności. Nie wklejajcie takich plotów pleeeeeeeeeeeeas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"-PS2 backwards compatibility via software. This Sony is hoping that higher sales figures. "

Czyli należy domniemywać, że wkrótce pojawi się nowy soft dający możliwość grania w tytuły z ps2 na dowolnej wersji ps3 (slim czy fat) - przecież nie będą wypuszczać oddzielnej wersji softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalezy kompletnie zignorowac post rabusa bo jest wyssany z ... nawet nie wiem skad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus jakie gówno... Przepraszam za słownictwo. W życiu bym mojego chlebaczka za takie coś nie oddał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie napisałem że z amazon.de, co nie?!

Z komentarza ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie tłusciutki chlebaczek wygląda lepiej, chociaż cienias nie jest taki zły - trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slim jest brzydszy, dlaczego ?

Konsola ogolnie jesk kwadratowa, co wogole mi się nie podoba przywykłem do długich prostokątnych sprzetów a nie kwadratów ! Wcięcie jest zrobione jakoś tak peznadziejnie, oraz ten napis na samym końcu. Ogólnie od góry wygląda troszkę tandetnie.

Przód jest lepszy niż góra. Cały czarny, a szkoda że nie ma jakiś srebnych, chromowych wstawek. Ogólnie wygląda dużo bardziej prosto. Fat był projektowany z jakimś takim kunsztem, i poniekąd wygląda naprawde zacnie. Tym razem dostajemy produkt w prostrzej obudowie.

W grubasku naznaczone byly krawędzie. Całość była kanciasta, i tworzyła takie schody. Wygądało to naprawdę fajnie, i sprawiało wrażenie porządnegom drogiego sprzentu z wyzszej półki. Slim jest bardziej konsolowy. Odrazu wygląda jak konsola i nie wyróżnia się w tle od innych urządzen.

Przyciski wyglądają jakby nie były już dotykowe. Wyglądaja jak takie normalne. I pewnie takie są. Co jak co ale przyciski dotykowe są dużo bardziej ładniejsze. Nie psują ogolnej kompozycji. Wystarczy wstawić cos takieg pod obudowe i namalować jakiś znaczek. Wsyztko sprawia wrażenie jeszce bardziej droższego sprzentu.

Ogólnie PS3 Slim ogłaszam mainem CRYzysiaka. Wydaje mi sie że gdyby nie kryzys całość wyglądała by ładniej. Wogóle widac ze były cięcia kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładna jest ta wersja slim zobaczcie

Postawili na coś staroświeckiego, nie będzie już dotykowych przycisków tylko zwykłe guziki. Fat jak narazie jest najlepszy. Edytowane przez B.Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat jest ładniejszy, ale Slim jest chyba wykonany z lepszego materiału i się tak nie brudzi od palców itp.

Jak będę kupował konsolę to chyba i tak wezmę Fat'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra caly czas wyglad , ale ktos wie cos jeszcze na temat roznic "inside'owych" ? Bedzie wiekszy dysk itp itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×