Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

zupełne przeciwieństwo FAT ten slim. Z high-endowego sprzętu zmienił się w jakąś tanio i szaro wyglądającą maszynkę. Nawet logo PlayStation jest bezbarwne. Może na żywo będzie wyglądał lepiej, narazie wolę chuchać i dmuchać na grubą wersję, bo dobrze utrzymana wygląda 100x ładniej niż Slim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyl i przod wygladaja spoko, ale gora i te guziki zalatuja chinszczyzna...

no i to logo hle...hle... co to jest za font?!?!

Ogolnie to taka sobie konsolka dla dzieci... Piano black wzbudza respekt, a SLIM - zabawka.

Dizajn fata ladniejszy w mojej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa właśnie przód zajebisty (wkurza mnie ten wykurwisty napis sony) A góra o kurwa albo jak to ma stać w Pionie ? ps3 w pionie jest wykurwiste chociaż te schodki kurwa dobijają ale w pionie jest git majones i kurwa orzechy !

Trzeba mój post Wykursywić bo ja coś nie mogę

Edytowane przez spider
żegnamy. Par. II pkt 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyl i przod wygladaja spoko, ale gora i te guziki zalatuja chinszczyzna...

no i to logo hle...hle... co to jest za font?!?!

Ogolnie to taka sobie konsolka dla dzieci... Piano black wzbudza respekt, a SLIM - zabawka.

Dizajn fata ladniejszy w mojej opinii.

jest to szczególnie dziwne jeśli spojrzy się na PSTwo, które o lata świetlne wyprzedzał PS2 jeśli chodzi o aparycję :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted, nie jesteś fajny ;x

Mi się slim nie podoba, mam fata i mi wystarczy :D Chociaż jakby mi się tfu tfu zepsuło, to raczej wybrałbym slima ;)

Edit@ Wiecie może kiedy będzie w sklepach?

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie bundle pack PS3 slim + 2xDS3 + GT5 za 1300 zł to kupie slima

ale fat o wiele ładniejszy. Nie wygląda tak zabawkowo jak slim tylko dostojnie. Sprawia wrażenie bardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie ten slim ma przyciski nie dotykowe ;/, nastepna sprawa napis PS3 wyglada jak z bazaru mogli napsiac pelna nazwe, i w ogole to popatrzcie ona jest jakas taka kwardatowa ;/ ja rowniez zostaje przy FAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się jeszcze raz tym wszystkim zdjęciom i muszę przyznać wam racje. SLIJM jest okropna!! Wygląda jak jakaś tandetna konsola do gier z przed kilku lat, nie przypomina w niczym czegoś luksusowego, a FAT wręcz przeciwnie :) . I ta cena wrrr zgroza, ja rozumiem 1000zł, ale kurna po 1300zł to mamy teraz FAT-y nowe na gwarancji w sklepach internetowych ;/. Wycofanie FAT-a to największa głupota w czym im ona przeszkadza?

Martwi mnie jeszcze jedna rzecz, mianowicie jeśli komuś popsuje się konsola (FAT) to oni raczej będą wymieniać na SLIM ;/. Ja mam dwuletnia gwarancje i mam nadzieje ze mnie to nie spotka bo im wojnę zrobię o zwrot pieniędzy, a na pewno nie oddam FAT-a za SLIM-a :cool: .

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluzja do postu 53. 

Epicka moderacja :D   Rozwaliło mnie to! Najbardziej prośba o 'kursywę'... Brawa!

Może tak, żeby cały mój post nie był nie na temat :P  zrobimy ankiete, komu sie podoba slim, komu fat, i kto teraz kupi konsole, jak jej jeszcze nie ma i jaką :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się niezbyt podoba. Dlaczego?? napis ps3 wgłebiony, ciezko usunąć kurz z kantów poza tym czcionka naziązuje do PS2. Przyciski a ni apnel dotykowy. Matowa Barwa. Ktoś pisał o wstecznej kompatybilności, z kolei wyczytałem ze ma jej nie być. kiedyś moze kupie ps3 slim, ale póki co pozstaję przy swojej czarnulce :) poza większym Dyskiem z tego co wiem, ma być pod maską to samo co w dotychczasowych ps3. IMO Sony powinno dać ludziom wybór, czy wolą ps3 Fat, czy ps3 Slim. Ja wybrałbym nadal ps3 Fat, bo nie widziałem wielu tv, w kolorze innym niż wysoki połysk czerni :) Więc, Stawiam na Wygląd PS3 FAT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym nadal ps3 Fat, bo nie widziałem wielu tv, w kolorze innym niż wysoki połysk czerni :) Więc, Stawiam na Wygląd PS3 FAT :)

W takim razie nie widziałeś np. telewizorów Sony Bravia :)

A co do samej PS3 SLIM... to kwestia gustu, ale i tak trzeba będzie ją obejrzeć na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje z amazon.de (zakładam że więcej osób zna angielski, więc przepuszczone przez google translator):

Czyli w skrócie:

- 2 HDMI

- pobiera 80 watt prądu

- można grać we wszystkie gry (z ps3?) na PSP Go z powodu bluetooth

- Kompatybliność wstecz z PS2 (!)

Z złych

- Ciężko zmienić dysk, lub drogo, tu nie jestem pewien

- Jakiś dziwny, denerwujący dźwięk z wiatraczka (?)

Przepraszam za to, że odnoszę się do postu z wczorajszego dnia, ale większej głupoty nie słyszałem. Widzisz gdzieś na zdjęciach drugie wejście HDMI? Gra we wszystkie gry z Playstation 3 na PSP, i to przez... bluetooth, które to wcześniejsze modele nie posiadają? Jest już chyba coś takiego, a zwie się Remote Play. Wiesz kolego, zanim zaczniesz wypisywać bzdury, upewnij się co do źródła oraz ich pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Sony powinno dać ludziom wybór, czy wolą ps3 Fat, czy ps3 Slim.

Slim został wprowadzony pewnie dlatego, że jest tańszy w produkcji, więc po co Sony ma sprzedawać w takiej samej cenie konsolę, której stworzenie kosztuje więcej i mniej ? Pozatym PS3 Fat nie zniknie z dnia na dzień, na pewno sporo tego zostało rzucone na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a wszystkie cwaniaki wiedzące że FAT jest ładniejsza będą ją sprzedawać po 2 razy takiej cenie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a wszystkie cwaniaki wiedzące że FAT jest ładniejsza będą ją sprzedawać po 2 razy takiej cenie. :(

Czy ja wiem? Ja chętnie zamienię swoją 60 giga (the original mothafucka first version), na tą slimkę. Jacyś chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no narzekacie na ten wyglad, a wcale nie jest najgorzej. Moze wyglada biedniej ale jakos musieli zmniejszyk koszt produkcji zeby jeszcze wyszli na + przy tych 299$ (tyle ile XBOX Elite :?). Szczerze to nawet bym wymienil na Slim ale po co za prad po roku zaplace o 40zł mniej, 120gb mi nie potrzeba mam jeszcze 15/40 gb miejsca, a to ze mniejsza i lzejsza to mi specjalnie nie robi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rowniez slim sie nie podoba. Plastik, a raczej jego chropowatosc odpycha mnie od tej konsoli. Slim wyglada jak tania zabawka z bazaru(wiem ze juz kilka razy padlo to porownanie), a od przodu jak dekoder TV. Jest wg. mnie brzydki, ale musze przyznac ze o wiele praktyczniejszy. Swoja konsole boje sie dotykac w obawie o rysy, przy slimie moglbym ja nawet brac w podroze ;d.

Edytowane przez Frosty-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyglada biedniej ale jakos musieli zmniejszyk koszt produkcji zeby jeszcze wyszli na + przy tych 299$

nie sądzę, aby koszty jakiś posrebrzanych elementów przy zamówieniach rzędu setek tysięcy sztuk sprawiły, że produkcja PS3 przestałaby się opłacać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×