Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomo

Chodziło mi o to, że wsteczna kompatybilność nie jest taka dobra, bo lepsze tytuły z ps2 coraz częściej trafiają na PSN, a nie że FAT nie ma PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo Wsteczna kompatybilność na PS3 faktycznie podzieli los dinozaurów aby sie ponownie odrodzić w PS4

A moze Sony znowu zaserwuje nam konsole bez tej opcji bo przeciez PS3 sie sprzedaje

Patrząc na polityke Sony to konsola na starcie ma wszystko a im dalej tym gorzej.

Obawiam sie aby pod koniec żywota PS3 człowiek nie został z samym napędem:)

Krótko mówiąc Microsoft dodaje opcje do konsoli a Sony je odbiera :)

Bardzo przesadzasz.

Co takiego niby straciłeś? Linuxa? Ktokolwiek z tego korzystał?

Możliwość wymiany dysku? Nadal istnieje.

Nie wszystkie pady działają? Kupuj licencjonowane.

Z tego co widzę, to dodano iplę, która jest fajną, darmową funkcją.

Brak wstecznej kompatybilności, ale nie wszystkie modele ją miały, więc trudno mówić o zabieraniu czegokolwiek.

BTW z M$ przegiąłeś. Wszystko musi być oryginalne, nie wystarczy licencja udzielona innemu producentowi. Co tam niby takiego odano, co zabrało SONY z PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie zarzucanie Sony, że usunęło z PS3 możliwość odpalania Linuxa.

Z tego co mi wiadomo PS3 jest konsolą do gier i do tego świetnie się sprawdza.

Zastanawiam się ile osób tak naprawdę korzystałoby z Linuxa na PS3 gdyby była możliwość jego uruchomienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi mi o obiektywne spojrzenie

Pada deszcz i parasolka mi przemaka to "KopczaK" zapyta czy ten parasol kupowałeś w krainie deszczowców i czy ma licencje

Don Pedra ? Jeżeli nie to ma prawo przemakać ?

Czas chyba najwyższy spojrzeć na obie konsole jednym okiem a nie fanbojskim

Prawda jest taka że kupując nową konsole PS3 jest ona bardziej ograniczona od poprzedniej.

W przypadku X360 każda nowa wersja jest lepsza

Najlepsze jest to ze jednego dnia coś działa na PS3 a drugiego dnia juz nie.

Kasa poszła sie jebać bo sony wprowadza kolejne ograniczenia

Aktualizuje ch.j wie co a nie daje mozliwości słuchania własnej muzy w grach którą xbox posiada od 2001 roku

Ps

Przepraszam za offtop ale zostałem sprowokowany

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi mi o obiektywne spojrzenie

Pada deszcz i parasolka mi przemaka to "KopczaK" zapyta czy ten parasol kupowałeś w krainie deszczowców i czy ma licencje

Don Pedra ? Jeżeli nie to ma prawo przemakać ?

Czas chyba najwyższy spojrzeć na obie konsole jednym okiem a nie fanbojskim

Prawda jest taka że kupując nową konsole PS3 jest ona bardziej ograniczona od poprzedniej.

W przypadku X360 każda nowa wersja jest lepsza

Ps

Najlepsze jest to ze jednego dnia coś działa na PS3 a drugiego dnia juz nie.

Kasa poszła sie jebać bo sony wprowadza kolejne ograniczenia

Aktualizuje ch.j wie co a nie daje mozliwości słuchania własnej muzy w grach którą xbox posiada od 2001 roku

SONY gwarantuje każdemu użytkownikowi, że licencjonowany sprzęt będzie obsługiwany przez PS3. To, że Polaczek chciałby zakombinować i oszczędzić, jest jego sprawą.

W nosie mam "fanbojskie wojenki". Wybieram lepszy sprzęt. Tzn. taki, który spełnia moje wymagania. Tylko niech nie ma pretensji, że coś nie działa, bo nikt mu tego nie gwarantował.

Piszesz o ulepszeniach X360, które sprawiły, że jest lepszy od PS3. Wymień je, proszę. Jak chcesz, to trochę pomogę. ;) Zmienili badziewny napęd, który niszczy płyty? Nie. Dodali lepsze bebechy, które zwiększyły moc konsoli? Nie. Zmienili wygląd na bardziej estetyczny? Tak. Poprawili komfort korzystania z konsoli (wyciszenie i lepsze chłodzenie)? Tak. Znieśli abonament za granie w sieci? Nie. Co takiego pominąłem, co sprawia, ze X360 tak bardzo się rozwinął i dał graczom to, czego wcześniej nie mieli?

BTW skoro X360 jest lepszy, to go sobie zakup i nie męcz się z PS3 i "złodziejskim" SONY.

A za cięcia i rygorystyczne obostrzenia obwiniaj osoby odpowiedzialne, czyli zasranych przestępców ("hakerów" i innych złodziei).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK Gdzie ja napisałem że xbox 360 jest lepszy ? ?

Od niedawna dopiero jestem posiadaczem Xbox 360 slim i teraz widze troche więcej. To znaczy mam w domu i sprawdzam nie na You -Tube tylko w rzeczywistości.

Wazne jest żeby mówic jak jest faktycznie a nie jak nam jest wygodnie bo akurat posiadamy PS3.

Kupując nowy sprzęt oczekujesz czegoś wiecej a w przypadku PS3 masz mniej.

Ps

Niech moderator usunie moje posty i inne nie mające nic wspólnego z tematem bo robi sie bałagan a i mozna dostac bana :)

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że X360 się rozwija i dodaje nowe funkcje, a PS3 je traci. Słowem, bardziej odpowiada Ci ta pierwsza. Tak można wnioskować z Twoich wcześniejszych słów.

No to fajnie, że masz obie konsolki. Życzę miłego grania i trochę obiektywizmu, który doradzałeś innym (między innymi mnie). Nie jestem żadnym "fanbojem" (co za idiotyczny wyraz) i przyczepianie mi takiej etykietki jest bez sensu. Gdybym widział jakikolwiek argument (ciekawe gry) przemawiający za X360, to bym go sobie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie ten offtop. Tu porównujemy fat do slima, a nie xbox'a do peesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam slima i jestem bardzo zadowolony, moim zdaniem jest ładniejszy od wersji fat.

Edytowane przez Showon23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten temat można skwitować sentencjonalnym "każdy Żyd swój towar chwali".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Podsumowując, miłej dyskusji Panie i Panowie; prośba jednak aby wypowiadały się głównie osoby które posiadały lub choćby widziały na oczy obie konsolę, posty typu; mam slima i jest najlepszy niewiele wnoszą do dyskusji :dry:

Ja mam slima i jestem bardzo zadowolony, moim zdaniem jest ładniejszy od wersji fat.

To jest kropla która przepełniła kielich <_<

kwarantanna.png

Cały ten temat można skwitować sentencjonalnym "każdy Żyd swój towar chwali".

Nie, nie można! Trzeba! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×