Skocz do zawartości
Reflect

Logitech diNovo Edge oraz Mx Air - ja tam wole czarne :-)

Rekomendowane odpowiedzi

diNovo Edge

Od dawna faworyzuje firme Logitech, nie ukrywam. Nigdy jeszcze nie zawiodlem sie na ich produktach. Sa solidne, dobrze zaprojektowane. Jak wiadomo do naszej konsoli mozna, wrecz nalezy podlaczyc klawiature. Pisanie wiadomosci, czy uzywanie przegladarki internetowej jest duzo prostrze i szybsze. Moj wybor padl na diNovo Edge, znakomita klawiature, ktora pieknie wspolpracuje z konsola. Ultra plaska obudowa, komfortowe klawisze, touch pad, scroll dotykowy, bezprzewodowosc dzieki Bluetooth, wreszcie czarne wykonczenie (takie samo jak PS3) oraz zywotnosc baterii. Klawiatura ma piekne podswietlanie najwazniejszych klawiszy oraz touch pad-a i scrolla. Niestety bardziej zaawansowane funkcje nie dzialaja z Playstation 3... sa dostepne jedynie dla Windows XP lub Vista, mowa tutaj o scrolu dotykowym regulujacym glosnosc, oraz kilku klawiszy typu mail, skype, play, ff, rev.

Goraco polecam te klawiature! Dziala wzorowo a wyglad wrecz zdobi biurko!

dinovoedge003qj8.jpg

dinovoedge002ev4.jpg

dinovoedge001tg5.jpg

Mx Air

Uzupelnieniem diNovo Edge, jest bez watpienia Mx Air - mysz, nad mysze lub crazy gryzon - jak kto woli. Urzadzenie, ktore laczy w sobie bezprzewodowa mysz optyczna z systemem FREESPACE. Jak dla mnie rewolucja w sterowaniu, nie jakies kolejne pokretlo, track ball czy inny uprzykrzacz... prawdziwe freespace :-) Dziala to na zasadzie kontrolera od Wii, czyli mozemy podniesc mysz, ktora standardowo uzywamy na stole i uzywac jak pilota, tyle ze czujniki ruchu zaczna prowadzic nasz kursor, zgodnie z ruchami reki... brzmi kosmicznie, ale dziala znakomicie. Teraz mozna usiasc wygodnie na kanapie i trzymajac Mx Air przegladac strony www, bez koniecznosci pochylania sie nad stolem, czy inna powierzchnia!!!

Mysz ma delikatne podswietlanie najwazniejszych klawiszy, scroler dotykowy, przycisk resetujacy pozycje wzgledem ekranu (nie trzeba miec myszy ustawionej prostopadle do ekranu - czyli FREESPACE :-), oraz klawisz play/pause oraz volume (dwa ostatnie dzialajace tylko w systemie  Windows XP lub Vista). Gryzon pokryty jest czarnym lakierem (tak samo jak diNovo oraz PS3) a od spodu wykonczony aluminium. Produkt jak dla mnie innowacyjny i bardzo dobry - ergonomia i design najwyszych lotow - polecam!

mxair001iq9.jpg

mxair003rz5.jpg

mxair002bt8.jpg

mxair005tn3.jpg

mxair004da3.jpg

Na koniec ceny i krotkie podsumowanie. Jak zapewne sie domyslacie, uzadzenia opisane nie naleza do najtanszych,klawiatura to koszt ok. 800-850 zl, mysz 500-550 zl zapewniam was jednak, ze wykonczenie, ergonomia i multisystemowosc (dzialaja z Windowsem, OSx oraz PS3) oraz wzorowa praca bezprzewodowa warte sa takiego wydatku. Jesli macie ochote na niemal perfekcyjny zestaw, doskonale dopasowany do waszego czarnego PS3 - diNovo Edge oraz Mx Air spelnia wszelkie oczekiwania!

pozdrawiam

P.S.

Filmy obrazujace prace tych zabawek:

http://www.youtube.com/watch?v=-6KYFMfPyLA

http://www.youtube.com/watch?v=6cEfReDhY5Y

http://www.youtube.com/watch?v=H4XV5OaI_9s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko odbębnić 5 dni w robocie i w sobotę uderzyć na szoping <evil>

#update: u mnie chcą za zestaw, klawiatura ~550zł i mycha ~430zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLECAM Logitech diNovo Media Desktop Laser na bluthota śmiga zajefajnie na kompie jak i na ps3

http://555557.neostrada.pl/photos/Logit/di...-l/dinovol1.jpg

pozdro all.

A czy do podłączenia tej klawiatury komp musi być wyłączony ? Bo mam w/w klawiaturę i kiedyś próbowałem wyszukać urządzenia bluetooth, ale nic nie znalazło, a ponieważ z przeglądarki w PS3 nie korzystam jakoś o tym zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość playmaniak
A czy do podłączenia tej klawiatury komp musi być wyłączony ? Bo mam w/w klawiaturę i kiedyś próbowałem wyszukać urządzenia bluetooth, ale nic nie znalazło, a ponieważ z przeglądarki w PS3 nie korzystam jakoś o tym zapomniałem.

...niewiem w czym miałes problem podłaczenia klawierki i myszki ale po podłaczeniu orginalnego nadajnika bluthot na usb smiga wszystko już nawet bez zainstalowania orginalnych sterowników, a po zainstalowaniu juz orginalnych sterów to masz dodatkowe bajery jak podporzadkowanie klawiszy,stan bateri itp.itd. w przypadku podłaczenie zestawu do ps3 to jest banalnie proste ... poprostu dodaje sie urzadzenie ... wykorzystanie w grach jak narazie lipa bo żadna niema obsługi KIM ... więc czas pokaże...

pozdro all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kompa wszystko jest spoko, a oprogramowania nie instalowałem bo bardzo obciąża system. Tylko jak w PS3 daję aby wyszukało klawiaturę to nie znajduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość playmaniak
Do kompa wszystko jest spoko, a oprogramowania nie instalowałem bo bardzo obciąża system. Tylko jak w PS3 daję aby wyszukało klawiaturę to nie znajduję.

...to może masz wersje na podczerwien bo wygląda tak samo jak zestaw bluthot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% na Bluetooth bo mam nadajnik, pozatym na klawiaturze Bluetooth pisze  ;) Jutro coś pokombinuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość volvo

Czy ta klawiatura bez problemu współpracuje z zainstalowanym w PS3 Linuxem?? Szukam odpowiedniej klawiatury zarówno pod XMB jak i pod Linuxa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkoda mi 1000zl na cos, czego bede uzywal od swieta, bo PS3 jako przegladarki raczej nie uzywam.

Ale zestawic sliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość volvo

Prosze o odpowiedź na moje pytanie Bo nie wiem czy zamawiać tą klawiaturę, czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam linuxa.. wiec nie jestem w stanie odpowiedziec.... ale z PC dziala, z Mac tez... to bardzo dobre uzadzenie... nie wierze ze mogli by o userach linuxa zapomniec ;-)

pozdrawiam

P.S

Dzwon na infolinie... albo google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość volvo

Po tym jak klawiatura Logitecha dedykowana PS3 ( Logitech Cordless Mediaboard ) nie działa pod Linuxem już nic mnie w tym temacie nie zdziwi P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imponujaca mysz,

jestem bardzo ciekawy jak graloby sie tym w Unreala, mi mysz do PS3 potrzebna bedzie tylko do shooterow,

Napisz Reflect jak sie nia gra jesli dorwiesz Unreala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reflect! Już nigdy nie spojrzę na twoją recenzję, zawsze mnie nakłaniają do kupna, szkoda tylko że kasy nie ma.

Mój 600 post!! yea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×