Skocz do zawartości
ONE

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odrazu wszedłem do budynku, i nie zabiłem wrogów, to jest jeszcze jakaś możliwość na zdobycie pucharka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odrazu wszedłem do budynku, i nie zabiłem wrogów, to jest jeszcze jakaś możliwość na zdobycie pucharka?

nie, jestes wsrod mnie, czyli takich osob ktore zmarnuja kolejny dzien dla jednego pucharka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość zrobienia po przejściu gry pucharka z zabiciem mutanta bez używania Batraga?

Odpowiem sobie sam i może przyda się innym. otóż odpowiedź brzmi tak a konkretnie w Challenge Combo "RUMBLE IN THE JUNGEL"

Trzeba wykończyć pionki i na koniec zostawić sobie tytana i raz psiknąć żelem na podłogę, można łatwo ciągle go tłukąc nabijać wysokie combo :D

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe te pucharki, chociaż wolałbym żeby za przejście gry na easy był brąz, za normal silver a za hard gold, a jeszcze jedno: platinium trophy jest a wszystkie inne?

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)a jeszcze jedno: platinium trophy jest a wszystkie inne?

Lekko się różni, ogólnie wygląda słabo - możesz się mu przyjrzeć w moim Trophy Card. Patrz: Twarz Batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno: platinium trophy jest a wszystkie inne?

Tak, za wszystkie inne :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za wszystkie inne :shok:

To on pytał o to? Ja myślałem, że mu chodzi o to "czy platinum trophy wygląda jak wszystkie inne". Nie sądziłem, że mu chodzi o oczywistą oczywistość. Huh. Chyba nowy trophy hunter musi być. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to, że może jest jakoś inaczej... ale jest jak zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc wysokue combo ? Mnożnik combo ? Potrzebujesz to do trofeum "Freeflow Combo 40"? Czy chodzi Ci o ilość punktów ?

Nie ma jakiegoś łatwego sposobu, ale im więcej ćwiczysz tym łatwiej to wychodzi. :wink:

Jeśli to pierwsze to jak masz juz wszystkie ulepszenia, to podczas wykonywania combo po x5 Batman będzie robił "Critical Strike" i wtedy combo rośnie o dwa. Aby nie stracić comba rób uniki ( przycisk X i kierunek), i contr ataki (trójkąt).

Dobrym sposobem jest tez przeskoczyć przeciwnika, uderzyć go raz, potem następnego przeskoczyć, znowu go raz uderzyć, potem następnego przeskoczyć itd. Ogólnie próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj. Dojdziesz do wprawy.

Jeśli natomiast chodzi Ci o ilość punktów podczas wykonywania combat challenges. To musisz sie starać aby przeciwnik Cię nie uderzył, za to po zakończonej rundzie są dodatkowe punkty (500 punktów a jak w żadnej rundzie cię nie uderzą to na koniec 2000), staraj sie tez wykonywać jak najwięcej różnych ciosów podczas jednego comba (gdy wykonasz wszystkie dostaniesz aż 5000 punktów). Gdy masz wysoki mnożnik to dobijaj leżących przeciwników (trójkąt + R2) oraz gdy mnożnik świeci sie na pomarańczowo wykonuj, (trójkąt + kółko), ale za to jest tylko 50 punktów a za dobicie leżącego 100.

Jeśli czegoś nie pomieszałem to jakoś tak to będzie. :wink:

Wie ktoś może czy "medale" za Challenge z map pobranych z PSS też się liczą do trofeów za combat challenge ?

EDIT: Ok, już sprawdziłem. Nie.

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie: brakuje mi jeden challenge predator, czy można te 3 rzeczy wykonywać pojedynczo tj. np. podczas jednej rundy zabije 2 za pomocą batclaws, przejdę całość, za drugim coś innego. Czy te wszystkie 3 zadania za jednym razem trzeba zebrać ??

I jeszcze jedno pytanie: challenge na czas na tych płytach prądem ( extreme ) jakieś porady na ostatnią rundę, bo za chiny nie mogę jej przejść 60 tysięcy pkt. do ostatniej rundy i nie mogę jej przejść, brakuje mi 2-3 henchmenów zawsze do pokonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie: brakuje mi jeden challenge predator, czy można te 3 rzeczy wykonywać pojedynczo tj. np. podczas jednej rundy zabije 2 za pomocą batclaws, przejdę całość, za drugim coś innego. Czy te wszystkie 3 zadania za jednym razem trzeba zebrać ??

Całość za jednym podejściem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie: challenge na czas na tych płytach prądem ( extreme ) jakieś porady na ostatnią rundę, bo za chiny nie mogę jej przejść 60 tysięcy pkt. do ostatniej rundy i nie mogę jej przejść, brakuje mi 2-3 henchmenów zawsze do pokonania

Staraj się ich obezwładnić jak najszybciej. Skacz na nich gdy leżą, łap i wyrzucaj za barierki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, probuje zrobic Freeflow perfection ale jak widze brakuje mi caly czas 1 ciosu i nie mam pojecia jakiego, zazwyczaj robie to tak:

1. Batclaw

2. Batarang

3. Counter (trojkat)

4. Rzut (kwadrat + krzyzyk)

5. Wykonczenie typa na ziemi ( R2 + trojkat)

6. Inne wykonczenie ( kolko + trojkat)

7. Przeskok ( krzyzyk )

8. Plaszcz batmana ( kolko )

9. zwykle bicie ( kwadrat )

Jakies propozycje? bo jestem zaklopotany :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po batclaw zrób zwykły cios, a dopiero potem podczas walki bataranga puść, bo to tak może nie naliczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, probuje zrobic Freeflow perfection ale jak widze brakuje mi caly czas 1 ciosu i nie mam pojecia jakiego, zazwyczaj robie to tak:

1. Batclaw

2. Batarang

3. Counter (trojkat)

4. Rzut (kwadrat + krzyzyk)

5. Wykonczenie typa na ziemi ( R2 + trojkat)

6. Inne wykonczenie ( kolko + trojkat)

7. Przeskok ( krzyzyk )

8. Plaszcz batmana ( kolko )

9. zwykle bicie ( kwadrat )

Jakies propozycje? bo jestem zaklopotany :>

Zgadzam sie z wcisu z tym, ze po batclaw cios jakis a nie batarang

ja robilem batarang i kwadrat a potem trójkąt po najczęściej już mnie ktoś chcial zdzielic.

czesto zapominalem o rzucie.

mam nadzieje ze pamietasz ze to wszystko trzeba w jednym flow zrobic bez przerw.

ja swoje zrobilem w intensive treatment extreme stage 1

a w sewer rat extreme tez jest dobrze - jak jest duzo ludziow bez gadzetów to jest sporo szans.

jeszcze jedno!!! naciskaj tylko jeden jedyny raz przycisk od batarangu!!! to bardzo ważne bo inaczej sie nie zalicza do combo.

Edytowane przez adas_2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 witam. czy ktoś mógłby zrobic 5 challeng'ów zostala mi tylko walka, i nie moge tego wykonac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam kogos kto moglby pokonac dla mnie Shock and Awe (Extreme) prosze o kontak na gg 2867384

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam kogos kto moglby pokonac dla mnie Shock and Awe (Extreme) prosze o kontak na gg 2867384

Brak mi słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, bo wracam po kilku miesiącach do B:AA z zamiarem zaliczenia możliwie dużej ilości trofików. Stąd pytanie:

Czy challenges trzeba przejść na jakimś konkretnym poziomie trudności by zdobyć te 24 medale?

Story mode będę grał na hard, ale obawiam się, że z wyzwaniami na hardzie sobie nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Story mode będę grał na hard, ale obawiam się, że z wyzwaniami na hardzie sobie nie poradzę.

Z tego co pamiętam, to wyzwania są zawsze na poziomie normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gram teraz w wyzwania i nie udaje mi się robić tych kombosów : kółko + trójkąt lub X + jak chce je zrobić to przytrzymać te guziki czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×