Skocz do zawartości
Gość Buson

UWAGA !! - PSN zdziera pieniądze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

Ostrzegam wszystkich, jeśli wprowadzicie prawdziwe dane karty kredytowej, ale i tak nie będzie działać, za każda próbę pobierze wam 1 dolara, ostatnio próbowałem płacić VISĄ i po 6 próbie zadzwonili z banku że od kilku minut systematycznie z mojego konta pobierany jest jeden Dolar, nie wiem jak jest na innych PSS, ale uważajcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to pewnie ich sposob weryfikacji prawdziwosci karty i dolarki niebawem wroca na twoje konto ^^;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry bank, grzeczny bank ;d w jaki banku masz ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Citibank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle pobierany, co kwota jest rezerwowana na okres 7 dni. Po 7 dniach blokada na wspomnianą kwotę zejdzie z konta i będzie można z powrotem tych pieniążków używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Nie tyle pobierany, co kwota jest rezerwowana na okres 7 dni. Po 7 dniach blokada na wspomnianą kwotę zejdzie z konta i będzie można z powrotem tych pieniążków używać.

Babka z banku taką panikę miała w głosie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo, też zadzwoniła kobitka z banku. Widać normalna praktyka. Pewnie w większości przypadków tak jest (tyle, że w większości przypadków karty po prostu działają więc o czymś takim nawet nie wiemy :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cysio

Tez mi pobralo dolara w celu weryfikacji karty, ale sadze ze albo jest to oplata jednorazowa za dodanie karty do portfela psn albo jest zwracana na karte tak jak w PayPal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Dodawałem ok 6 kart i zawsze dostałem kasę z powrotem w przeciągu tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to nie jest normalna transakcja tylko system weryfikacji Visa więc nie ma identyfikacji i nie ma na liście transakcji - bo takiej jako tako nie ma.

I nie tylko PSS to stosuje, np. sklep cdJapan robi weryfikację na pełną kwotę nawet na preordery i to w momencie złożenia zamówienia... czy jak zrobisz preorder na 100$ to od razu masz blokadę na 100$ na karcie i dopiero po 2tyg. to znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób Paniki. Większośc gier online w które grałem pobierała próbnie 1zł sprawdzając autentycznośc karty. Zawsze było to zwracane na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×